Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Hala w Policach otwarta!  (Przeczytany 22685 razy)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 30, 2013, 20:25:58 »
no faktycznie tak ich tam niewielu, ze nikt nie znalazl chwilki aby przyjsc....
sz

Offline meres

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 30, 2013, 21:11:31 »
Spontanicznie mógłby ktoś przyjść, tak po ludzku podziękować uczniom i życzyć im udanych wakacji. Gdybanie, że nie było apeli i tłumaczenie tym nieobecności władz jest zwykłym odwracaniem uwagi od faktu. Tanowska nie jest 200 km od szkoły :crazy:

PS. A tak wracając do tematu 40 lecia. Nie wiesz Wykidajło dlaczego o tak ważnym wydarzeniu nie ma wzmianki na stronie starostwa? Nie zasługiwało na to?  Przykre. O PZERiI jest.

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 30, 2013, 22:23:07 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "mateusz12"

Mateuszku, jesteś pewien, że chcesz rozmawiać o tym, kto komu i za co płaci? To może zaczniemy od SMS...


Proszę bardzo. Ale proszę pisać rzeczy sprawdzone i wiarygodne.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 01, 2013, 08:14:54 »
Cytat: "mateusz12"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "mateusz12"

Mateuszku, jesteś pewien, że chcesz rozmawiać o tym, kto komu i za co płaci? To może zaczniemy od SMS...


Proszę bardzo. Ale proszę pisać rzeczy sprawdzone i wiarygodne.

Och, a to dlaczego? Ty się jakoś takimi drobiazgami nie przejmujesz pisząc swoje.

Cytat: "meres"
Spontanicznie mógłby ktoś przyjść, tak po ludzku podziękować uczniom i życzyć im udanych wakacji. Gdybanie, że nie było apeli i tłumaczenie tym nieobecności władz jest zwykłym odwracaniem uwagi od faktu. Tanowska nie jest 200 km od szkoły :crazy:

To w końcu "spontanicznie przyjść" czy "byli zaproszeni"?
Bo coś mi się wydaje, że te zaproszenia to taka sama prawda jak coroczne uroczyste zakończenia.

Cytat: "meres"
PS. A tak wracając do tematu 40 lecia. Nie wiesz Wykidajło dlaczego o tak ważnym wydarzeniu nie ma wzmianki na stronie starostwa? Nie zasługiwało na to?  Przykre. O PZERiI jest.

Ze stronami jakoś tak jest, ze ktoś decyduje, co ma na nich być. Np. na stronie Białej nie ma ani słowa o chłopaku, który jest jedynym w powiecie laureatem kuratoryjnych konkursów przedmiotowych na poziomie gimnazjum (z niemieckiego), ani słowa o dziewczynie, która jest w pierwszej trójce w powiecie bodaj z pięciu przedmiotów... Jest za to o happeningu na święto lasu.
Tych uczniów doceniła gmina, docenił powiat - a ich własna szkoła jakoś nie. Czyżby dla szkoły były to osiągnięcia bez znaczenia? No to trudno się dziwić, że najzdolniejsi uciekają do gimnazjów w Szczecinie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline meres

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 01, 2013, 08:32:31 »
Jesteś niesamowity. Nawet Urban nie był lepszy za komuny. Podkreślanie moich zwrotów nic nie zmieni. Jaki jest pies każdy widzi. Życzę takim ludziom jak Ty "powodzenia" za rok.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 04, 2013, 00:53:42 »
Fejsbukowy profil pod nazwą "Zostawcie SMS Police" opublikował taką oto wiadomość:


Szok! Skandal! Niedowierzanie!

 Zarząd POwiatu w POlicach zabrał dodatek motywacyjny dyrektor Zespołu Szkół w Policach. Tylko dlatego, że na zakończenie roku szkolnego została udostępniona hala sportowa... i starosta policki jako pierwszy nie przeciął wstęgi...
 Według oświadczenia majątkowego w 2012 roku Beata Golisowicz zarabiała 7 115 zł miesięcznie. Teraz jej pensja wynosi 6 500 zł.

Dla porównania inni dyrektorzy zarabiają miesięcznie o wiele więcej.

 Beata Brzostek (SOSW Tanowo) 11 106 zł
Mariola Dudczak (SOSW 1 Police) 8 805 zł
Mirosław Karpiszyn (MOW Trzebież) 11 695 zł

A teraz miesięczne pensje Zarządu POwiatu w POlicach

 starosta Leszek Guździoł 14 475 zł
wicestarosta Anna Rybakiewicz 11 619 zł
członek zarządu Jacek Stachyra 9 577 zł

Zacznijcie od siebie, a potem obniżcie innym
!

Pomijając błędnie podane imię szefa MOW w Trzebieży i brak źródła tych danych(można się domyślać, że info pochodzi z oświadczeń majątkowych za 2012 rok), to jednak ciężko zachować spokój na taką wiadomość.

źródło: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=401538749967535&id=286422441479167

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 04, 2013, 10:01:17 »
Nie mieszajcie tej plugawej polityki z tematem hali.Budzi ona moją odrazę w takim samym stopniu jak do tych co ją tworzą.Hala nie jest dla nich ani im poświęcona.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 04, 2013, 18:43:01 »
Panie Grzegorzu niech pan nie uprawia hucpy politycznej,a skoro pan zagląda innym do kieszeni to może pan jako pracownik spółki gminnej powie ile zarabia tylko z wszystkimi dodatkami.
Mariusz

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 04, 2013, 19:39:46 »
Jakiej znów hucpy? Powieliłem info z FB i odniosłem się do tej informacji.

Nie komentuję zarobków wymienionych w informacji osób, tylko fakt odebrania Pani Dyrektor dodatku motywacyjnego. Uważam, że to bardzo zła metoda wpływania na dyrektora w przededniu konkursu na to stanowisko. A wiadomo jest, że Pani Beata w tym konkursie zamierza wystartować.

Jako pracownik gminnej spółki nie mam obowiązku przedkładać informacji o swoich zarobkach, mam taki obowiązek jako radny Rady Miejskiej i go zrealizowałem. Dodatkowo opublikowałem swoje oświadczenie majątkowe na mojej stronie www. Żadna to tajemnica.

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 04, 2013, 23:33:47 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Żadna to tajemnica.

Szkoda tylko że wielką gminną tajemnicą jest ile w Gminie wyciąga się na boku w postaci delegacji i wyjazdów służbowych, diet, wykorzystywaniem własnego samochodu i innych dodatków z tym związanych. Ponoć może z tego wyjść nawet druga pensja. Burmistrz zlecił nawet  zaprzyjaźnionej kancelarii prawnej(oczywiście  za gminne pieniądze)opinii prawnych żeby utajnić te informacje.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 04, 2013, 23:44:25 »
Zgodnie z powszechnym mniemaniem w Polsce wszyscy znamy się na medycynie i edukacji.  Wszyscy wiemy jak  prowadzić szkoły, kiedy i jakie imprezy powinny odbywać się w nich. W związku z tym decydujmy za dyrektorów, odbierajmy im prawo do kierowania placówkami. Przywoływany wielokrotnie na forum Wykidajło nie dość, że wie kiedy i jak zorganizować funkcjonowanie szkoły (w tym przypadku Zespołu Szkół), to jest przede wszystkim  dobrze poinformowany, ma najnowsze wiadomości. Zna terminy przepływu informacji pomiędzy Zespołem Szkół a organem prowadzącym. Korzysta ze specjalnych łącz?

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 04, 2013, 23:52:27 »
Cytat: "samo zło"
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Żadna to tajemnica.

Szkoda tylko że wielką gminną tajemnicą jest ile w Gminie wyciąga się na boku w postaci delegacji i wyjazdów służbowych, diet, wykorzystywaniem własnego samochodu i innych dodatków z tym związanych. Ponoć może z tego wyjść nawet druga pensja. Burmistrz zlecił nawet  zaprzyjaźnionej kancelarii prawnej(oczywiście  za gminne pieniądze)opinii prawnych żeby utajnić te informacje.

Aaaaa- jeszcze dodatkowo- jak Pan ładuje swój prywatny telefon w pracy to też jest to wg US Pański przychód. Niech Pan nie zapomina o tym i następnym razem w oświadczeniu majątkowym lub niemajątkowym to niech Pan uwzględni.  My szaraki będziemy mieli dodatkowy powód by sobie paznokcie obgryzać z zawiści.
Sorry za OT, ale tak poważniej- jeśli takie postepowanie w stosunku do Pani Dyrektor miało miejsce, to świadczy o klasie Starosty i jego świty. Skoro nie ma możliwości całkowitego zlikwidowania POwiatu to chociaż pamiętajmy przy następnych wyborach o takich faktach.

Offline Basia B

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 05, 2013, 00:01:17 »
Panie  Grzegorzu, to co pan zrobił jest poniżej krytyki i dobrego smaku. Publikuje Pan jakieś sensacyjne informacje o pensjach osób bez ich sprawdzenia. Facebook jest rzeczywiście bardzo wiarygodnym źródłem informacji. Pan jako osoba publiczna ma wręcz obowiązek sprawdzenia wszystkiego 2 x zanim coś napisze albo powie. Kreuje się Pan na wielkiego sprawiedliwego a w rzeczywistości obłuda aż kapie z Pana postów.
Panie Grzegorzu proszę odpowiedzieć na następujące pytania, które mnie tym razem oburzyły.
1. Dlaczego w Gminie Police toleruje się sytuację kiedy to pracownik gminy zakłada fundację, której burmistrz następnie bezprzetargowo zleca usługi.
2. Czy nie jest to przypadkiem oscylator finasowy który transferuje pieniądze publiczne do prywatnych kieszeni.
3. Jaka była Pana osobista reakcja na interpelację jednego z radnych w tej sprawie.
4. Dlaczego nie podejmował Pan w tej sprawie żadnych czynności. Czy wpływ na bark reakcji z Pana strony miał wpływ, że fundatorem tej fundacji jest żona osoby zaangażowanej w działalność Gryfa (startował z listy Gryfa w wyborach samorządowych i też jest pracownikiem gminy).
5. Jak znosi to Pana wrażliwe sumienie.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 05, 2013, 00:15:47 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Fejsbukowy profil pod nazwą "Zostawcie SMS Police" opublikował taką oto wiadomość:


Szok! Skandal! Niedowierzanie!

 Zarząd POwiatu w POlicach zabrał dodatek motywacyjny dyrektor Zespołu Szkół w Policach. Tylko dlatego, że na zakończenie roku szkolnego została udostępniona hala sportowa... i starosta policki jako pierwszy nie przeciął wstęgi...
 Według oświadczenia majątkowego w 2012 roku Beata Golisowicz zarabiała 7 115 zł miesięcznie. Teraz jej pensja wynosi 6 500 zł.

Dla porównania inni dyrektorzy zarabiają miesięcznie o wiele więcej.

 Beata Brzostek (SOSW Tanowo) 11 106 zł
Mariola Dudczak (SOSW 1 Police) 8 805 zł
Mirosław Karpiszyn (MOW Trzebież) 11 695 zł

A teraz miesięczne pensje Zarządu POwiatu w POlicach

 starosta Leszek Guździoł 14 475 zł
wicestarosta Anna Rybakiewicz 11 619 zł
członek zarządu Jacek Stachyra 9 577 zł

Zacznijcie od siebie, a potem obniżcie innym
!

Pomijając błędnie podane imię szefa MOW w Trzebieży i brak źródła tych danych(można się domyślać, że info pochodzi z oświadczeń majątkowych za 2012 rok), to jednak ciężko zachować spokój na taką wiadomość.

źródło: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=401538749967535&id=286422441479167


 A ja mam niecałe 500 zł renty i nie mogę znaleźć pracy i k.. mnie strzela, że ktoś zarabia taka kasę kiedy ja nie mogę znaleźć pracy. Straszne rzeczy! Zabrali pani dyrektor dodatek... przez jakieś chore polityczne gierki... Weźcie wy się ludzie do roboty bo to skandal żeby w 30 tyś mieście urząd pracy miał tylko kilka ofert pracy. Panie Grzegorzu skoro leży panu na sercu dobro miasta to nie publikuj pan takich pierdoł tylko zacznij się pan zajmować konkretnymi problemami.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Hala w Policach otwarta!
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 05, 2013, 07:55:24 »
Cytat: "ArieL"
A ja mam niecałe 500 zł renty i nie mogę znaleźć pracy i k.. mnie strzela, że ktoś zarabia taka kasę kiedy ja nie mogę znaleźć pracy.
To wina tego kogoś, że nie możesz znaleźć pracy?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.