Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza  (Przeczytany 9926 razy)

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 21, 2013, 21:13:42 »
Cytat: "kaskada"
kultura picia pod chmurką. Tępić i likwidować.
_________________
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza


Kiedyś, taki mały z wąsikiem, też tak krzyczał. Marnie skończył.
<*)))))>{

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 21, 2013, 21:36:50 »
wzruszyłeś mnie do łez...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
[Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 21, 2013, 21:40:44 »
Cytat: "kaskada"
peter,  jak lubi wypić piwko to niech pije ale tylko w miejscach do tego wyznaczonych albo w domu, a nie chleje, drze mordę i leje gdzie popadnie a niejednokrotnie i cofki żołądkowe co kawałek zostawia taka to policka kultura picia pod chmurką. Tępić i likwidować.


Piwko pod chmurką najlepiej smakuje, po kilku piwkach człowiek jakoś tak głośniej zaczyna mówić nie wiem czym jest to spowodowane. Pies na spacerku też leje i jakoś to nikomu nie przeszkadza. A rzygam to po wódce nie po piwie.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
[Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 21, 2013, 21:45:24 »

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 21, 2013, 22:14:39 »
peter, podaj adres podam komu trzeba gdzie jest szalet miejski 24h
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 21, 2013, 22:49:02 »
Chciałem tym tematem podziękować i wskazać, iż są ludzie, którym zależy na nas- mieszkańcach, a obecnie temat ukierunkował się w inny sposób...
Cytat: "peter"
Piwko pod chmurką najlepiej smakuje, po kilku piwkach człowiek jakoś tak głośniej zaczyna mówić nie wiem czym jest to spowodowane. Pies na spacerku też leje i jakoś to nikomu nie przeszkadza. A rzygam to po wódce nie po piwie.

Zadam Ci tylko jedno pytanie:
Skoro lubisz pić wiecej piwek i głośniej gadać oraz lać jak piesek- to dlaczego nie robisz tego przy swoim miejscu zamieszkania tylko innym zatruwasz życie?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
[Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 21, 2013, 22:51:34 »
Cytat: "MrW"
Chciałem tym tematem podziękować i wskazać, iż są ludzie, którym zależy na nas- mieszkańcach, a obecnie temat ukierunkował się w inny sposób...
Cytat: "peter"
Piwko pod chmurką najlepiej smakuje, po kilku piwkach człowiek jakoś tak głośniej zaczyna mówić nie wiem czym jest to spowodowane. Pies na spacerku też leje i jakoś to nikomu nie przeszkadza. A rzygam to po wódce nie po piwie.

Zadam Ci tylko jedno pytanie:
Skoro lubisz pić wiecej piwek i głośniej gadać oraz lać jak piesek- to dlaczego nie robisz tego przy swoim miejscu zamieszkania tylko innym zatruwasz życie?


Dbam o opinie w miejscu zamieszkania  ;D

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Wielkie brawa dla Burmistrza oraz radnego Grzegorza
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 22, 2013, 11:48:07 »
Czyli po prostu boisz się żony/matki. Maczo pełną (piwa) gębą...
MrW ma rację, zamknij ktoś temat, zanim przyjdzie Storczyk i stwierdzi że to pewnie kierowcy SPPK ;)