Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Internet w Policach - co polecicie?  (Przeczytany 30200 razy)

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 25, 2013, 18:21:44 »
Niezawodna Neostrada TP  sprawdza się równie dobrze i jest naprawdę solidnym dostawcą.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Jasiu86

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #16 dnia: Września 26, 2013, 09:24:12 »
Witam wszystkich.
Za miesiąc kończy mi się internet mobilny w Play'u. Nie szukam oferty na wariata bo mam w zapasie Aero2, który do podstawy wystarczy(www,emaila,yt). Przeglądałem aktualne oferty i jestem zdecydowany na Orange - dają 50% na abonament, lub wariant 2XGB. Mam zamiar wybrać ten pierwszy. Zamiast 60zł - 30zł i 15GB transferu (w Playu miałem co miesiąc 18 a zużywałem max 12), tyle, że Play jako jedyny dyktuje prędkość, w moim przypadku było to 4Mbit/s (512KB/s - przeważnie bywało 400-450KB/s). Z kolei Trójka Drombo (Orange, Plus i T-mobile) oferuje prędkość do 42Mbit/s. Teraz pytanie. Jaką jakość zasięgu na terenie Polic oferuje Orange (bts na Zamenhofa i stare police kościół). W sumie przed podpisaniem umowy mogę wziąć na próbę lub zakupić starter za 5zl i przetestować jakość.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Polecam Orange
« Odpowiedź #17 dnia: Września 27, 2013, 03:23:31 »
Ja korzystam już od ponad roku z mobilnego internetu na co dzień i Orange po modernizacji nadajnika ( współdzielenie z T-Mobile ) chodzi idealnie. Rzadko zrywa połączenie a prędkość ponad 2Mb, a może być jeszcze lepiej, bo Orange już ma LTE w Warszawie i od nowego roku cała Polska.

Offline Jasiu86

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #18 dnia: Września 27, 2013, 09:32:10 »
Dzięki za info. Jeśli chodzi o LTE to nie widzę potrzeby inwestowania w tego typu rozwiązanie(musiałbym zakupić modem 4G). HSPA+ do 42mb/s(5,2MB/s) w zupełności wystarczy.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
LTE chcę mieć
« Odpowiedź #19 dnia: Września 27, 2013, 17:30:02 »
Ja rozglądam się za ultrabookiem z LTE wbudowanym i chcę z tego korzystać, bo póki co jest to usługa mało zapchana, mało osób z niej korzysta więc podejrzewam, że net będzie śmigał ja się należy. Ale aktualnie orange bardzo ładnie chodzi w Policach.

Offline butterfly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #20 dnia: Września 27, 2013, 19:50:13 »
Też mam teraz ten dylemat jaki internet wybrać... Do tej pory miałam Espola, kończy się umowa i  z TV oraz tel. rezygnujemy. Zostaje więc kwestia samego internetu. Chciałam innego dostawcę niż Espol, ale sama nie wiem. Co sądzicie o Netii i Vectrze ? Dodam, że mieszkam na Siedleckiej.

Online Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #21 dnia: Września 28, 2013, 09:36:45 »
Ja tam na vectre nie narzekam według umowy 16Mbps a na teście 23 , pomiar na laptopie , odległość od routera 15m

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #22 dnia: Września 28, 2013, 10:10:11 »
Cytat: "butterfly"
Też mam teraz ten dylemat jaki internet wybrać... Do tej pory miałam Espola, kończy się umowa i  z TV oraz tel. rezygnujemy. Zostaje więc kwestia samego internetu. Chciałam innego dostawcę niż Espol, ale sama nie wiem. Co sądzicie o Netii i Vectrze ? Dodam, że mieszkam na Siedleckiej.

Espol i telewizja to pomyłka, ale internet maja najlepszy w Policach.

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #23 dnia: Października 06, 2013, 20:08:40 »
ja polecam internet w espolu

w dzień masz 30/10, nawet ponad to a wieczorem jak wszyscy korzystają jest często tak jak np dziś....



bynajmniej tak jest na Mieszka I 1 praktycznie dzień w dzień na świeżo zainstalowanej 7-ce, po kablu, bez antywirusa, firewalla i ssania na p2p - tylko wieczorami.

Zapraszam:)
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 06, 2013, 20:16:07 »
Już źle w Espolu?

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 06, 2013, 22:39:22 »
Myślałem, że espol oferuje jednak wyższy poziom usług ;)

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #26 dnia: Października 07, 2013, 20:05:04 »
kevin, dobrze myślisz, bo dziś wieczorem jest tak...:)



i tak...



i tak:)  widzisz ja mam łącze symetryczne - weszła teraz taka w espolu nowa usługa dla wyjątkowych klientów



a wszystko przy łączu 30/10 :)
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #27 dnia: Października 07, 2013, 20:13:39 »
W tej chwili Espol u mnie daje taki wynik:


Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #28 dnia: Października 07, 2013, 20:57:40 »
Cytat: "marek.poczopko"
a wszystko przy łączu 30/10
To może wyłącz klienta sieci torrent i inne aplikacje "internetowe".
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Internet w Policach - co polecicie?
« Odpowiedź #29 dnia: Października 08, 2013, 08:58:43 »
musiałbym być niepoważny by wklejać pomiary i korzystać jednocześnie z p2p czy z torrentów... taki pomiar były fałszywy...  Może Wy znacie prawdopodobną odpowiedź. Dlaczego to ma miejsce tylko wieczorami? tzn między 18 a 21 szą i najgorzej jest w każdą niedzielę o tej porze... Dlaczego w ciągu dnia jest idealnie i nawet ponad miarę ( wykresy łącza podczas pomiarów jak linia prosta a wieczorami jest tak jak pomiary pokazują i wykres jest poszarpany? Jeżeli mam pewność, że komp jest czyściutki, specjalnie co tydzień wgrywam świeżą 7-kę, bez żadnych antywirusów, zapór sieciowych, przez kabel... Jeżeli komp byłby zasyfiony to problem występowałby też w innej porze dnia a tu tylko wieczorami, co jest w te wieczory, że tak się dzieje?
Wczoraj po wpisaniu do wiersza polecenia komendy tracert występowały pingi nie mniejsze niż 95.
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”