Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??  (Przeczytany 43106 razy)

j.7

  • Gość
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 01, 2013, 10:00:56 »
Polska rzeczywistość…
Jakieś inne wrażenia po wczorajszym? Ja nie byłem – odstraszyła mnie pogoda  :lol2:

Offline trzebiezanin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 01, 2013, 10:34:00 »
Bednarek jedna wielka porażka, identycznie jak na juwenaliach. Swoje piosenki które zaśpiewał totalnie nic ciekawego, nawet w ucho nie wpadały, a 3 covery które mógł zepsuć to je po prostu zmasakrował. Po tych jego "ulepszonych" wersjach poszedłem na spacer i wróciłem na Zakopower które było mega :) :money:

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 01, 2013, 11:36:49 »
Cytat: "trzebiezanin"
Bednarek jedna wielka porażka, identycznie jak na juwenaliach. Swoje piosenki które zaśpiewał totalnie nic ciekawego, nawet w ucho nie wpadały, a 3 covery które mógł zepsuć to je po prostu zmasakrował. Po tych jego "ulepszonych" wersjach poszedłem na spacer i wróciłem na Zakopower które było mega :) :money:


Może i Zakopower lepiej śpiewał, tylko moim zdaniem o wykonawcy świadczy również zachowanie po koncercie, a panowie z Zakopower nie dawali w ogóle autografów... co ja mówię oni nawet nie raczyli wyjść na BISA, bo pan Sebastian nie miał ochoty... a jednak pan Bednarek spędził prawie 1,5 H po koncercie ze swoimi fanami, na rozdawaniu autografów i robieniu zdjęć...
Wiadomo nie ocenia się po tym dobrego wykonawcy, ale ...

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 01, 2013, 13:19:27 »
Pojawił się również wysyp narodowców, którzy zadawali pytanie czy ma się lewicowe poglądy. Po odpowiedzi 'tak' grozili, że potną ludzi, że zabiją,  ogółem polecam być prawicowym, chociażby w słowach i się nie wyrywać...

Offline butterfly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 01, 2013, 14:54:57 »
Cytat: "pawel10220"
Pojawił się również wysyp narodowców, którzy zadawali pytanie czy ma się lewicowe poglądy. Po odpowiedzi 'tak' grozili, że potną ludzi, że zabiją,  ogółem polecam być prawicowym, chociażby w słowach i się nie wyrywać...


poważnie mówisz ? O_O

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 01, 2013, 15:14:15 »
Cytat: "butterfly"
Cytat: "pawel10220"
Pojawił się również wysyp narodowców, którzy zadawali pytanie czy ma się lewicowe poglądy. Po odpowiedzi 'tak' grozili, że potną ludzi, że zabiją,  ogółem polecam być prawicowym, chociażby w słowach i się nie wyrywać...


poważnie mówisz ? O_O


w 100%, stali sobie za górką, doradzałem ubranym 'kolorowo' ludziom chodzenia tam, mówię tu o  glanach i tak dalej

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 01, 2013, 21:42:01 »
Nie zgadzam się z trzebieżaninem, któremu w ogóle nie podobał się koncert Kamila Bednarka. Uważam, że śpiewał znakomicie. Bardzo mi się podobało jego wykonanie "Dni, których nie znamy". Po koncercie dług rozdawał autografy. Nie żałował nikomu. Bardzo skorzystały dzieci niepełnosprawne. Poza tym Kamil Bednarek to bardzo sympatyczny, ciepły i serdeczny chłopak.

roksana007

  • Gość
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 02, 2013, 12:26:35 »
Cytat: "koko"
Nie zgadzam się z trzebieżaninem, któremu w ogóle nie podobał się koncert Kamila Bednarka. Uważam, że śpiewał znakomicie. Bardzo mi się podobało jego wykonanie "Dni, których nie znamy". Po koncercie dług rozdawał autografy. Nie żałował nikomu. Bardzo skorzystały dzieci niepełnosprawne. Poza tym Kamil Bednarek to bardzo sympatyczny, ciepły i serdeczny chłopak.




tak zgadzam się. Bednarka widziałam już 2 raz i powiem szczerze że bardzo podoba mi się jego podejście do ludzi dla których śpiewa. Podobało mi się to że spędził on z nami tyle czasu. Każdemu dał autograf , każda z osób miała szansę zrobić sobie z nim zdjęcie. Wyonanie piosenek było bosie , przy jednej nawet płakałam... Uważam że Kami nie jest jak inne "gwiazdy" jest po prostu sobą, nie udaje nie wiadomo kogo...

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 02, 2013, 17:08:24 »
Niestety na Bednarku nie udało mi się być, ale słyszałam same pozytywne opinie. Miałam okazję być na Zakopower, Wilkach i Video. Zespół Video był świetny. Wokalista miał świetny kontakt z publicznością, stworzył fajny klimat:) Wilki były poprawne... Ani super, ani źle... Tako nijako. Ale Zakopower bardzo mnie zawiedli... Wyglądało, jakby łaskę nam robili śpiewając... po koncercie czuło się niesmak jakiś...
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline trzebiezanin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Międzynarodowe Dni Polic 2013 - kto ma wystąpić ??
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 02, 2013, 18:35:31 »
Cytat: "koko"
Nie zgadzam się z trzebieżaninem, któremu w ogóle nie podobał się koncert Kamila Bednarka. Uważam, że śpiewał znakomicie. Bardzo mi się podobało jego wykonanie "Dni, których nie znamy". Po koncercie dług rozdawał autografy. Nie żałował nikomu. Bardzo skorzystały dzieci niepełnosprawne. Poza tym Kamil Bednarek to bardzo sympatyczny, ciepły i serdeczny chłopak.


to tylko moje zdanie, mówię moje wrażenia nie narzucam komuś mojego zdania :)
Jak dla mnie nie był to jego najlepszy koncert... A co do zachowania po koncercie obu zespołów inna kwestia, nie byłem, nie widziałem, nie oceniam :) Dodatkowo minus Zakopower, że wcale nie mówił do ludzi, wyszedł, zaśpiewał, wziął pieniądze i do widzenia... Lecz i tak było ok, nie patrząc na błoto niczym na woodstocku :D