Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ginekolog  (Przeczytany 34920 razy)

Offline Iza80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 14, 2014, 11:33:38 »
dr Ewa Knap jest niemiła i brzydko się odzywa nie tylko po południu - rano również. Stanowczo nie polecam!

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 14, 2014, 13:13:02 »
Sama byłam świadkiem, jak była bardzo niesympatyczna i brzydko się zachowywała (ze złości trzaskała drzwiami), a kiedy weszłam do gabinetu potraktowała mnie lekceważąco pytając, po co w ogóle przyszłam. To było niemiłe...
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 07, 2015, 17:22:52 »
tia.... zupełnie po drodze - Biała podlaska ciut daleko ;)

Offline Maleficent

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 07, 2015, 19:41:37 »
Witam.
Dr Ewę Knap odradzam z całego serca. Byłam pacjentką pani doktor (pisownia celowa) jakieś dwa lata (wizyty prywatne). I o ile była za pieniądze miła, o tyle nigdy nie przebadała mi piersi, chociaż niejednokrotnie skarżyłam się na ich ból. Ale nie o tym chciałam pisać. W 2014r. po kilku latach starań, w końcu mam zostać mamą, mamy zostać rodzicami:) Pierwsza wizyta u w/w doktor prywatna, ponieważ na Kasę musiałabym czekać blisko 2 miesiące! Zrozumiałe, że chcieliśmy z mężem wiedzieć, czy z Fasolką wszystko ok:) Więc ta pierwsza prywatnie, wszystkie badania obowiązujące ciążarną wykonywałam prywatnie, na szczęście mnie na nie stać było, ale są kobiety, które po prostu na takie badania pozwolić sobie nie moga. Ale też nie o tym chcialam... Na tej wizycie poprosiłam panią dr, żeby kolejne przyjmowała mnie już na Kasę. I ok. Kolejna wizyta, a pani dr nie do poznania!!! Niemiła, arogancka, obcesowa. Mało tego, podczas badania usg stwierdza wadę wrodzoną u Fasolki. Niebo mi spada na głowę!:(  Próbuję dowiedzieć się więcej od pani dr, ale ta zajęta jest rozmowa przez telefon z teściową!!! Tak, to wszystko przy jednej wizycie. Zero empatii ze strony pani dr, zero taktu, wyczucia. Wychodzę ze skierowaniem na bad. prenatalne, załamana. Od razu udaję sie do szpitala, w celu umówienia wizyty. Badania wykonane po 2 dniach, wykluczają wadę, którą stwierdza w/w dr. Testy z krwi potwierdzają, że Fasolka zdrowa. Kolejna wizyta, pani doktor niezadowolona wielce kiedy oznajmiam jej, że się myliła. Nie wykonuje badania usg, chociaż jeszcze miesiąc temu podejrzewała u dziecka poważną wadę rozwojowa. Kiedy proszę o wykonanie badania, proszę, mówiąć, że mąż celowo z pracy się zwolnił, jest ze mną i myśleliśmy, że zobaczymy Fasolkę i może poznamy płeć, pani dr oznajmia: TO MA PROBLEM. Tak, mój mąż ma problem, że zwolnil się z pracy, pragnąc zobaczyć i poznać płeć swojego długo oczekiwanego dziecka!!! Po wyjściu z gabinetu, natychmiastowo zmieniam lekarza. Nigdy więcej nie chcę nawet widzieć tej zimnej, bezuczuciowej kobiety. Groza bierze, że sama jest matką, a tak podchodzi do pacjentek, przyszłych matek... Polecam poczytać opinie nt. pani dr w internecie.
Pozdrawiam...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 08, 2015, 09:29:10 »
Witam.
Dr Ewę Knap odradzam z całego serca. Byłam pacjentką pani doktor (pisownia celowa) jakieś dwa lata (wizyty prywatne). I o ile była za pieniądze miła, o tyle nigdy nie przebadała mi piersi, chociaż niejednokrotnie skarżyłam się na ich ból. Ale nie o tym chciałam pisać. W 2014r. po kilku latach starań, w końcu mam zostać mamą, mamy zostać rodzicami:) Pierwsza wizyta u w/w doktor prywatna, ponieważ na Kasę musiałabym czekać blisko 2 miesiące! Zrozumiałe, że chcieliśmy z mężem wiedzieć, czy z Fasolką wszystko ok:) Więc ta pierwsza prywatnie, wszystkie badania obowiązujące ciążarną wykonywałam prywatnie, na szczęście mnie na nie stać było, ale są kobiety, które po prostu na takie badania pozwolić sobie nie moga. Ale też nie o tym chcialam... Na tej wizycie poprosiłam panią dr, żeby kolejne przyjmowała mnie już na Kasę. I ok. Kolejna wizyta, a pani dr nie do poznania!!! Niemiła, arogancka, obcesowa. Mało tego, podczas badania usg stwierdza wadę wrodzoną u Fasolki. Niebo mi spada na głowę!:(  Próbuję dowiedzieć się więcej od pani dr, ale ta zajęta jest rozmowa przez telefon z teściową!!! Tak, to wszystko przy jednej wizycie. Zero empatii ze strony pani dr, zero taktu, wyczucia. Wychodzę ze skierowaniem na bad. prenatalne, załamana. Od razu udaję sie do szpitala, w celu umówienia wizyty. Badania wykonane po 2 dniach, wykluczają wadę, którą stwierdza w/w dr. Testy z krwi potwierdzają, że Fasolka zdrowa. Kolejna wizyta, pani doktor niezadowolona wielce kiedy oznajmiam jej, że się myliła. Nie wykonuje badania usg, chociaż jeszcze miesiąc temu podejrzewała u dziecka poważną wadę rozwojowa. Kiedy proszę o wykonanie badania, proszę, mówiąć, że mąż celowo z pracy się zwolnił, jest ze mną i myśleliśmy, że zobaczymy Fasolkę i może poznamy płeć, pani dr oznajmia: TO MA PROBLEM. Tak, mój mąż ma problem, że zwolnil się z pracy, pragnąc zobaczyć i poznać płeć swojego długo oczekiwanego dziecka!!! Po wyjściu z gabinetu, natychmiastowo zmieniam lekarza. Nigdy więcej nie chcę nawet widzieć tej zimnej, bezuczuciowej kobiety. Groza bierze, że sama jest matką, a tak podchodzi do pacjentek, przyszłych matek... Polecam poczytać opinie nt. pani dr w internecie.
Pozdrawiam...


Jako, iż jesteś nowa nie powinnaś tego pisać, regulamin zakazuje i moderacja pewnie usunie post ;)
Co do tematu, miałem okazję być u tej pani, mogę powiedzieć, że odebrała z 7 telefonów w ciągu 'naszej' jednej wizyty.
Z jednej strony chciałem zwrócić uwagę, ale zapewne odbiło by to się na 'badaniu', postanowiłem, że nikogo do niej nie wyślę, nie polecę - to będzie moja kara dla tej pani ;]

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 08, 2015, 11:37:40 »
Jeżeli to prawda co piszecie o zachowaniu tej pani, to ta kobieta nie powinna w ogóle pracować w tym zawodzie.
Ja bym jej krzyknął na mnie albo na moją żonę.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 12, 2015, 07:04:17 »
Czy mógłby mi ktoś polecić ginekologa w Policach (ew. Szczecin ale centrum) do którego czeka się na Nfz nie dłużej niż 1,5tyg. Nie chodzi o prowadzenie ciąży a o rutynowe badanie i wypisanie recepty. Obecnie chodzę do doktor w Szczecinie ale jest na długim zwolnieniu i jestem w podbramkowej sytuacji. Ostatecznie może być wizyta prywatnie ale w przyzwoitej cenie :) z góry dziękuje za pomoc

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 13, 2015, 19:04:58 »
Spróbuj na zakładach- dr Jolanta Pawlik albo dr Grzegorz Pałasz.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 13, 2015, 22:09:59 »
Dzwoniłam, czeka się ok. miesiąca chyba że coś nagłego to można próbować. Zostanie mi chyba prywatna wizyta

Offline Nela

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 10, 2015, 13:52:59 »
Witam,
ja od 4 lat jestem pacjentką dr Katarzyny Oronowicz i lepszego lekarza po prostu nie ma. Prowadziła mi drugą ciążę. Rodziłam na Zdrojach bo Pani dr tam pracuje. Terminy oczekiwania to nawet 1,5 miesiąca ale warto do niej iść. Poświęca tyle czasu ile trzeba, jest miła, rzeczowa, jak trzeba to opierniczy, anioł.

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 03, 2015, 20:37:07 »
Polecam doktora Tarnowskiego .
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline icon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Ginekolog
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 01, 2016, 14:58:31 »
Ja dr Tarnowski polecam. Jak mieszkałam jeszcze w Policach to u niego się leczyłam.