Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus  (Przeczytany 8551 razy)

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« dnia: Sierpnia 23, 2012, 19:22:25 »
Dziś 23.08.12r. o godzinie 19:00 miał miejsce wypadek na ul. Wyszyńskiego przy "Kindzie". Motocykl jechał od strony Siedlic i  wjechał pod autobus skręcający na zatokę (przystanek końcowy). Kobieta kierująca autobusem niezauważyła motocykla i prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo na mężczyźnie kierującym motocyklem typu ścigacz. Kierowca jednośladu miał pierwszeństwo przed skręcającym w lewo autobusem. Wg tego co widziałem (byłem akurat na miejscu) motocyklista nie doznał poważnych obrażeń i poruszał się o własnych siłach. Zapewne uratowała go prędkość która raczej nie była nadmierna. Ruch został wstrzymany od skrzyżowania Piaskowej-Wyszyńskiego do ronda Roweckiego- Wyszyńskiego.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 23, 2012, 21:04:33 »
Cytat: "JedynyTomek"
Zapewne uratowała go prędkość która raczej nie była nadmierna.

Motocyklista należy do mniejszości, zapewne, która w tym miejscu przestrzega ograniczenia do czterdzieski w tym miejscu.
Teraz może sobie pogratulować rozsądku, bo uszkodzony motocykl i parę siniaków to niewiele w porównaniu z utratą zdrowia.
_

Ziomek

  • Gość
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2012, 23:21:38 »
Ja to widziałem kolizje motocykla z autobusem ,chyba ze chwile pozniej zdarzył sie tam wypadek.

cwaniak

  • Gość
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 24, 2012, 10:44:56 »
to kolizja czy wypadek? :rotfl:

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 25, 2012, 23:47:16 »
czy kolizja czy wypadek- dla czepialskich- nie wiem bo nie znam stanu zdrowia poszkodowanego i nie mam pojęcia czy jego obrażenia będą trwały dłużej niż 7dni

milejdi

  • Gość
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #5 dnia: Września 01, 2012, 09:50:19 »
Cytat: "solar"
Motocyklista należy do mniejszości, zapewne, która w tym miejscu przestrzega ograniczenia


napewno nie sam mam Kawasaki ja i moi znajomi z klubu zawsze przestrzegają w tym miejscu przepisów i nie jest to mniejszość motocykliści mają pecha do samochodów i ich kierowców zaraz jak szybki motor to łamanie przepisy lub wypadek ,to wina motocyklisty głupota w gs dowiaduję się  że znów miał pecha motocyklista któtrego potrącił pijany policjant
Prawie promil alkoholu miał policjant, który w czwartek wieczorem uderzył radiowozem w motocyklistę. To koniec jego kariery w służbie.Do kolizji doszło na ul. Przodowników Pracy. 36- letni policjant jechał nieoznakowanym radiowozemTo już trzeci funkcjonariusz w zachodniopomorskiej policji, który w ostatnim czasie straci pracę przez alkohol.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #6 dnia: Września 01, 2012, 10:13:59 »
milejdi, jak już dowiadujesz się takich fascynujących rzeczy to dowiedz się też jak wygląda polska interpunkcja ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

milejdi

  • Gość
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #7 dnia: Września 01, 2012, 10:24:15 »
Cytat: "Kuba"
milejdi, jak już dowiadujesz się takich fascynujących rzeczy to dowiedz się też jak wygląda polska interpunkcja ;]


Mam zaledwie podstawówkę ukończoną nie wymagaj za wiele  jeśli mowa o interpunkcji to pamiętaj o tym że zdanie zaczynamy od wielkiej litery  :lol2:

Czesio

  • Gość
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #8 dnia: Września 01, 2012, 10:25:45 »
Milejdi nie pisz głupot o tym jaki masz motor bo poruszasz się jedynie swoją "FELĄ" Jedyny jednoślad na jaim jechałeś to rowerek komunijny wiec nie wypisuj głupot i nie wprowadzaj forumowiczów w błąd. Wypadki z udziałem motocyklistów są przeważnie bardzo poważne w skutkach wieć zaswsze trzeba się nad tym problemem mocniej zastanowić. Jedni w pracy jeżdżą pod wpływem alkoholu inni wymierzają "sprawiedliwość" na własną rękę ale naszczęście szybko żegnamy się z takimi nieodpowiedzialnymi ludźmi.

milejdi

  • Gość
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #9 dnia: Września 01, 2012, 10:39:36 »
Cytat: "Czesio"
nie pisz głupot o tym jaki masz motor bo poruszasz się jedynie swoją "FELĄ"
Cytat: "Czesio"
nie pisz głupot o tym jaki masz motor bo poruszasz się jedynie swoją "FELĄ"


Znasz się na motorach - rozumiem, wiedza empiryczna,  znasz się na wypadkach z udziałem motocyklistów, na grypserze, na czym jeszcze? Nie mam nikogo znajomego po tamtej stronie prawa, więc moja wiedza jest mocno niepełna. Co prawda nie odróżnisz Kawasaki od Feli ale może odróżniasz homoseksualizm bierny od czynnego? Więc zajmij się tym, na czym się znasz, bo czepianie się moich postów na forum zaczyna wykazywać oznaki zmęczenia materiału.

Czesio

  • Gość
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #10 dnia: Września 01, 2012, 10:42:32 »
Oj oj ktoś tu się rozłościł chyba  ;D  To może porozmawiamy o ostanim wyroku NSA  :lol2:  Ty się nie czepiaj pożądnych ludzi to oni nię będą się czepiać ciebie.

bartek

  • Gość
[Police] Wypadek pod "CHU Kinga" motor vs autobus
« Odpowiedź #11 dnia: Września 01, 2012, 11:35:02 »
Cytat: "milejdi"
Cytat: "solar"
Motocyklista należy do mniejszości, zapewne, która w tym miejscu przestrzega ograniczenia


napewno nie sam mam Kawasaki ja i moi znajomi z klubu zawsze przestrzegają w tym miejscu przepisów i nie jest to mniejszość motocykliści mają pecha do samochodów i ich kierowców zaraz jak szybki motor to łamanie przepisy lub wypadek ,to wina motocyklisty głupota w gs dowiaduję się  że znów miał pecha motocyklista któtrego potrącił pijany policjant
Prawie promil alkoholu miał policjant, który w czwartek wieczorem uderzył radiowozem w motocyklistę. To koniec jego kariery w służbie.Do kolizji doszło na ul. Przodowników Pracy. 36- letni policjant jechał nieoznakowanym radiowozemTo już trzeci funkcjonariusz w zachodniopomorskiej policji, który w ostatnim czasie straci pracę przez alkohol.


Do Kawasaki trzeba mieć mózg  :jupi:  :jupi: