Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Arkona

Strony: [1] 2 3 ... 25
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 21, 2024, 18:01:26  »
Co wcale nie jest takie oczywiste jak o obcokrajowców chodzi, nawet ci, którym się pomaga, nie potrafią okazać chociaż minimalnej wdzięczności często.

Masz na myśli roszczeniowych Ukraińców?


Oczywista. Wiem, że nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego wora, ale tak sobie czasem myślę, że u nas siedzą tylko ci od bandery, czyli ci, którzy gardzą Lachami - Polakami. Reszta została bronić ojczyzny. Kolega został pobity w Szczecinie przez ośmiu Ukraincow, facetów, którzy przyjechali tutaj specjalnie bić naszych.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 21, 2024, 17:46:28  »
Apropo tych pracowników, którzy tu budowali te Polimery, fajni, mili, przyjaźni ludzie. Co wcale nie jest takie oczywiste jak o obcokrajowców chodzi, nawet ci, którym się pomaga, nie potrafią okazać chociaż minimalnej wdzięczności często.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 17, 2024, 08:10:25  »
Przyszedł Rudy i nagle wszystko zadłużone, nic się nie opłaca i wszystko trzeba pozamykać jak stocznie, cukrownie i kopalnie. xD
Niesamowity jest ten typ i ci co mu wierzą.

I już rozważają wiek emerytalny od 67 lat, bo jak twierdzą "tak wypada" xd normalne lol. Zaraz będzie benzyna za 10 zł, bo tak wypada. Ja już nie wierzę, że ten kraj stanie na nogi i coraz bardziej nie wierzę, że nasze zakłady wyjdą z dołka. A poza tym i tak będzie jakiś wielki reset w postaci np wojny światowej. Bo ile może trwać to bagno.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 09, 2024, 10:39:24  »

Jak pis rządził to cały czas mi w koło powtarzano, że to wszystko ich zasługa co się dzieje, nawet jak coś było z inicjatywy PO, zawsze mi powtarzano, teraz rządzą ci i ci odpowiadają. Więc teraz rządzi rudzielec i on za wszystko odpowiada. I tego się trzymajmy. A durne łby to mają ci, którzy uważają rudzielca za wybawiciela. Najgorsze jest to, że on będzie robił to samo co pis, a jego hołota nie będzie widziała tych wyczynów. To jest żałosne.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 09, 2024, 09:32:20  »
Bądźmy dobrej myśli, że zakład wyjdzie z dołka. I tak dla przypomnienia niedługo kończy się ważność kart lunch, rudzielec podniósł VAT na żywność, wypadałoby też zwiększyć zasilenia tych kart - to tak do naszych kochanych związków.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 07, 2024, 09:01:51  »
A czemu mamy protestować? Zakład stoi, mniej pracujemy a pieniądze te same. Możemy się skupić na drugim etacie np. przeładunku rosyjskiego nawozu na hucie. To oczywiście ironia.

Gdzie zakład stoi? Bo na pewno nie na pakowniach, codziennie kolejki tirów po nawozy, wagony itd. To że u Ciebie się nic nie robi, nie znaczy, że zakład stoi.
A kolega wyżej ma rację. To nasza wina, że ruski nawóz sprzedaje się w krajach unijnych jak świeże bułeczki? Poza tym nawet jak chemia była na szczycie to nic nie potrafiliśmy dla siebie wywalczyć, taka prawda.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 03, 2024, 12:18:26  »
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/mega-strata-z-mega-inwestycji-panstwowej-spolki-zdecyduja-o-dalszym-istnieniu/ltb4jqq
Sprawdziłem czy to nie było dodawane 1 kwietnia i niestety nie. Czułem, że jest źle, ale żeby to na straty spisywać to, aż tak to nie. Masakra.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 26, 2024, 10:10:06  »
Spokojnie Polimery już zarabiają na siebie. Jeszcze chwila, a to właśnie Polimery będą nas utrzymywać. Zobaczcie ile tirów stoi po polipropylen.Gdzie Ty te tiry widzisz? Kolejki stoją po nawozy, a nie plastik. Plac Polimerow jest zawalony paletami.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 26, 2024, 09:34:24  »
Polimery Police, największy niewypał 21 wieku. Który pociągnie całą Grupę na dno. Pomysł zarówno PO jak i PiS także wszyscy będą kryci.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 18, 2024, 08:06:31  »
No ciekawe czy gość ma pozwolenie na udostępnianie wizerunku firmy. Ale wątpię.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 13, 2024, 18:47:42  »
Nie wiem dokładnie, ale sądząc po kolejkach na parkingu przy bramie nr3 to sprzedaż też ruszyła. Poza tym wróciły do nas wagony ładowane mocznikiem. Krono i inne, także coś się rusza.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 13, 2024, 12:39:36  »
Luty przyniósł wzrost produkcji nawozów. Małymi kroczkami idziemy do przodu. Jeszcze, żeby coś zrobili z tymi nawozami ze wschodu, bo albo jesteśmy w tej Unii, albo nie.


Unia jest nam potrzeba jak świni siodło, pełno zakładów pracy przez nią upada tylko. Same problemy z tego. Ciekawe jak tam Anglicy teraz? Pewnie patrzą się na UE i mają niezły ubaw.

13
Sprawy bieżące / Odp: śmieci w Policach
« dnia: Marca 03, 2024, 10:05:14  »
Podniesienie podatku od nieruchomości do 15% ma być nie krzywdzące dla samych mieszkańców. Czyli ma być krzywdzące dla molochów takich jak Z. Ch. Police

14
Sprawy bieżące / Odp: śmieci w Policach
« dnia: Marca 03, 2024, 08:45:31  »
Dokładnie. Pamiętajcie też o tym kto głosował za tym żeby podnieść podatek dla naszych Zakładów, które są w ciężkiej sytuacji. Nieładnie kopać leżącego.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 22, 2024, 11:19:44  »
Pozdrawiam pracowników, którzy pracują w naszym zakładzie i jeżdżą do portu w Szczecinie pakować ruski towar, a z drugiej strony martwią się przyszłością naszego zakładu. Jak dla mnie wstyd. Jakby gdzie indziej dorobić nie można było. Ale ja to ja, ludzie są różni.

Strony: [1] 2 3 ... 25