Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - policzek

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 37
31
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 07, 2019, 16:08:12  »

Czy ktoś sprawdzał salda kart sodexo ostatnio? Ostatnia aplikacja nie jest już wspierana, zainstalowałem nową i nic nie pokazuje.
Jest napisane "Karty nieaktywne"

33
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 17:25:35  »
Policzek, powiem ci tak, ja mam tak ze jak cos mi sie nie podoba mówię to, a nie włażę w dupę tak jak ty, hemoroidów nie mam, ale dziękuje za troskę o moją dupę . Nowe krzesło by się przydało, ale to już obowiązek firmy, a nie mój. Po części właśnie przez takich dupowłazom jest na wytwórniach jest jak jest.

Kto komu w dupę i gdzie włazi? Bredzisz jak zwykle.
Na forum potrafisz tylko jęczeć i nic więcej. Myślisz, że jesteś najbardziej poszkodowany i wszystko Tobie trzeba dać. Skończyłem, bo to w sumie do niczego nie prowadzi.

34
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 23:30:44  »
Szczerze ja nie wierzę, w jakąkolwiek zmianę na korzyść pracownika. Co do oceniana pracowników obecne to porażka totalna, ni jak ma sie do realiów zakładów, ale o tym już pisaliśmy. W nową ocenę tez nie wierzę.

Obserwując Twoje posty to Ty jesteś tylko na nie, więc nikogo to nie dziwi, że nie wierzysz :D w całej Twojej historii na tym forum jeszcze nic nie pochwaliles. Mam propozycję, kup sobie krzesło, są tanie jak barszcz, może wtedy homoroidy nie będą tak boleć :D

35
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 01, 2019, 23:44:48  »
Brak foteli o bogowie współczuję :D idźcie na pakownie zobaczyć jak się pracuje w zakładach, a zrozumiecie, że Wasze problemy są śmieszne.

36
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 13, 2019, 10:54:51  »
Witam.


Czy posiada ktoś aktualną rozpiskę w jakich dniach/godzinach przyjmują lekarze specjaliści u nas w Medice?

37
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 05, 2019, 06:43:30  »
Co raz lepiej, Senegal , biel, zwolnienia,  brak remontów , to działo się za czasów ...mój biznes , jak myślisz dapol? Chyba, że się mylę.
Co Ty. Kiedyś było tylko dobrze. Jak to ludzie szybko zapominają, nawet mój kolega, który pracował w tym zakładzie na umowie zlecenie za 6zl/h.Też już stracił pamięć.

38
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 03, 2019, 23:01:34  »
Rozruch planowany jest na bodajże 13 sierpnia, a wy już piszecie czarne scenariusze. Trzeba być dobrej myśli, zakład był już w gorszych opałach i dawalismy radę do tego będąc sami, dziś jesteśmy Grupą i też damy radę!

39
Tematy różne / Odp: Remont drogi.
« dnia: Lipiec 18, 2019, 22:16:53  »
Ciekawe ilu dostało odbryzgiem po szybie, część pewnie nawet nie wie, jadąc tamtędy zauważyłem, że mimo, że jest znak do 40 to jadą tam 100. Obecnie już wszystko wystrzelalo, pozostała tylko gorsza droga niż była. Brawo.

40
Tematy różne / Odp: Dzwony
« dnia: Lipiec 18, 2019, 10:05:08  »
Za to na tvn nie ma mowy nienawiści, wcale :D
Telewizja to ogólnie takie ustrojstwo, że lepiej tego unikać, bez względu czy to TVP, Polsat czy TVN. Każdy tam ma swoje opłacane rolę zagrać.

41
Tematy różne / Odp: Dzwony
« dnia: Lipiec 17, 2019, 21:15:27  »
I bardzo dobrze. Jak dla mnie to dzwony powinny bić co godzinę. Niech każdy lewak, gej, uchodźca czy inny odszczepieniec wie, że tu jest Polska.
Zgłosiłem ten wpis do moderatora. Jan bez nerki obraża nie tylko w tym wątku wszystkich:
Uważający sie za katolika - chce by dzwony kościelne dzwoniły co godzine _ czym deprecjonuje zasade działania dzwonów w kościele katolickim, które dzwonią nie co godzine (co godzine bije zegar kościelny) tylko na masze, lub z bardzo waźmych powodów - np w czasie klęski źywiołowej na trwoge.

Uważający sie za katolika Jan bez nerki (nie mylić z Janem bez Ziemi) pisze kaenofobiczne, obrażające róźne grupy społeczne komentarze (przeczytajcie np  co napisał o pracownikach Grupy Azoty pracujących w nocy i po południu, o gejach - wg njego gej nie moze być katolikiem, tak samo leeak i uchodzca ( np chrześcijanski uchodzca z Syrii). Poddałem analizie wszystkie wpisy Jana bez nerki, ja nie chodze do kosciola, nigdy nie wpuszcze do domu księdza - ale nie mam takiej pogardy do ludzi myślacych inaczej niź ja i wyznających inne wartosci.

Czy Ty człowieku napisałeś to będąc trzeźwy?
Bogowie, podj... I jeszcze się tym chwali. Świat schodzi na psy.

42
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 10, 2019, 04:23:24  »
Ten twój gaps to niech lepiej się za pracę weźmie, a nie dyma podwykonawców opierając się o ścianę.

43
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 05, 2019, 10:40:29  »
Ludzie czy wy jesteście normalni? Takiej drugiej osoby jak p. Ania nie będzie nigdy. Może nie ma czasu na forum, ale każdy kto chce może się z nią skontaktować osobiście, telefonicznie lub przez komunikator. Ale najprościej na forum kogoś oczerniać.

44
Tematy różne / Odp: Dzwony
« dnia: Czerwiec 27, 2019, 22:47:30  »
Kościół całe szczęście za swoje "grzechy" będzie srogo płacił. W końcu coraz więcej ludzi jest świadomych.

45
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwiec 27, 2019, 22:35:23  »
Na nockach i popołudniówkach i tak nic nie robicie, także spasuj.

Są wydziały może gdzie tak jest, ale są też takie gdzie na 2 i 3 zmianie robi się najwięcej. Ruch ciągły by się nie opłacał dla zakładu, gdyby było jak piszesz. Rób dalej karierę na forum durnymi wypowiedziami, szkoda tylko, że innych za tego typu wypowiedzi by zaraz pouczano.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 37