Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Beny2002

Strony: 1 ... 31 32 [33]
481
Sprawy bieżące / Odp: Świąteczna oprawa na Policach
« dnia: Grudzień 07, 2014, 20:56:51  »
Heineken o czym Ty piszesz ozdoby są konieczne żeby te święta miały to coś w sobie a nie tylko szara otoczka.  Police nie należą do biednych miast wiec mogłaby zainwestować w jakieś nowe ozdoby. Zwykli ludzie i tak by nie odczuli tych oszczędności o których piszesz wiec dla nas to żadna oszczędność. 

482
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 05, 2014, 19:52:26  »
Szkoła owszem otwiera furtki. Ten co zmywa garnki za granicą nie potrafi jak ten prezes iść do celu po trupach. Dla takiego nie ma granic zrobi wszystko co trzeba aby osiągnąć cel.  Prosty przyklad na były reprezentantach piłki nożnej: jedni robią karierę jako eksperci w tv a inni jak np.  Radosław Kałużny robi w Anglii jako kurier DHL.

483
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 04, 2014, 16:04:39  »
Praca nie jest aż tak ciężka ale warunki w jakich nie raz trzeba ja wykonywać.  Prosty przyklad: musisz wejść do tego baniaka i wygarnij ten syn bo jutro Pani przyjdzie zrobić gazy czy można do niego wejść :)

484
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 04, 2014, 15:36:15  »
To to fakt ze chorobowe na zakładach jest naduzywane przez pracowników gdzie wcale nie są chorzy tylko urlop się skończył a posiedzieć w domu by się chciało. Dinokio ale pamiętaj ze też są podwyżki indywidualne i skoro tak '' ciezko'' pracujesz to dostaniesz ją o ile Twój przełożony nie ma swoich faworytów :)

485
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 02, 2014, 12:34:01  »
Ależ oczywiście że podwyższyć indywidualnie jedynie można jeżeli pracownik się wykaże. Ale jeżeli podwyżka ma być dla wszystkich to dlaczego mamy się nie dowiadywać co z nią?

486
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 02, 2014, 12:09:07  »
Witam wszystkich.
Czytam jak narzekacie na młodych pracowników że w kryzysowych sytuacjach brak im doświadczenia. Oczywiście, że tak jest bo skąd mają go nabrać. Jedynie wiedza która Wy jako doświadczeni pracownicy możecie nam ją przekazać. Kiedyś też się uczyliscie danego stanowiska i w kryzysowych sytuacjach reagowaliscie identycznie.
Mówicie ze młodzi chcą zarabiać więcej i się dziwicie ale postawcie się w ich sytuacji. Większość posiada rodziny wynajmują mieszkanie ewentualnie jeżeli mają szczęście spłacają kredyt za nie. Kiedyś mieszkanie dostawaliscie i nie wiecie co to znaczy spłacać mieszkanie do emerytury.
Pozdrawiam

Strony: 1 ... 31 32 [33]