Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - mariusz1602

Strony: [1]
1
Sport / Pro TOUR III Police MTB Maraton
« dnia: Sierpnia 25, 2020, 23:37:55  »
Z ogromną przyjemnością informujemy, że 20 września 2020 odbędzie się w Pro Tour III Police Maraton MTB. Już się nie możemy doczekać[/size][/font][/color][/size]Będzie jak zwykle dobre, kolarskie ściganie[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color][/size]Zadbamy o fajne nagrody. O atmosferę się nie martwimy bo na Kolarzy zawsze można liczyć. Wspierają nas wspaniali ludzie z Rowerowych Polic jak i lokalni zawodnicy. Szczegóły wkrótce pojawiać się będą dzień po dniu. Zapisujcie datę i ciężko trenujcie[/color][/size][/font][/color][/size] Startując nie tracisz nic a wygrać zawsze możesz[/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color][/size] Liczymy na Was!!! UDOSTĘPNIAJCIE!!! niech się niesie dobra nowina [/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color][/size][/font]
[/color][/size][/font]
https://www.facebook.com/events/1224334487944333


zapisy:
https://aktywnepolice.pl/aktywne_police/


Zapraszam :)

2
Motoryzacja / przetaczanie tarcz hamulcowych - gdzie?
« dnia: Listopada 07, 2010, 20:24:16  »
Witam. Jak w temacie poszukuję miejsca gdzieś w Policach żeby oddać tarcze hamulcowe do przetoczenia. Czy ktoś z forumowiczów orientuję się gdzie w Policach lub okolicach można skorzystać z takiej usługi?

Dziękuję za odpowiedź.

3
Motoryzacja / części blacharskie do Forda - szrot, auto części gdzie?
« dnia: Września 27, 2010, 11:07:35  »
Witam.

Poszukuję blacharki do Forda Focusa I tylne drzwi prawe combi.

Może ktoś z forumowiczów wie gdzie szukać części w okolicy tak do 100km??

Mierzyn już zjechałem, w Stobnie też już byłem ale wszystkie rdzawe drzwi a takie to ja mam - trudno znaleźć w dobrym stanie..

Proszę o odpowiedzi jak wiecie gdzie jeszcze poszukać?

Pozdrawiam

Mariusz

4
Witam

Od 4lat zajmuję się serwisem komputerów (hardware i software). Pomyślałem, że jak ktoś ma jakiś problem nich piszę w tym wątku a ja (i być może inni :) ) pomogę odpisując na forum (oczywiście za darmo, żeby nie było niedomówień).

Dla mnie to będzie kolejne ważne zdobyte doświadczenie a Wam może ciut pomogę :)

zapraszam

Strony: [1]