Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - polmebel

Strony: [1]
1
Historia / Odp: [Police] Rzeczka w centrum Polic?
« dnia: Lipca 06, 2018, 22:56:37  »
Wpust na skwerze bym umiejscowił mniej więcej na wysokości wejścia do Klubu Nauczyciela a między domem zakonnic gdzie miałem religię. Zamiast iść koło klubu skracaliśmy sobie drogę i szliśmy przez obecny skwer. To co pokazuje zdjęcie to barzdzej wygląda na mostek, ale jak pamiętam sklepienie wpustów miało kształt lekko łukowaty, i niestety były częściowo zasypane. Muszę nadmienić że za moich czasów Rzeczka na polanie za ósemką była już w takim stanie jaki mamy dzisiaj więc to co napisałem w poście wcześniej to są tylko moje skromne przypuszczenia.

2
Historia / Odp: [Police] Rzeczka w centrum Polic?
« dnia: Lipca 04, 2018, 13:15:54  »
Pozwolę się wtrącić do dyskusji.Trzydzieści pare lat temu jako dzieciak bawiłem się bardzo często na polanie przy Rzeczce bo tak ją wtedy nazywaliśmy mogła mieć inne koryto niż teraz. Stare koryto było widoczne jeszcze długo po uregulowaniu Rzeczki, a na końcu starego biegu był częściowo zasypany ceglany wpust pod ziemię. Znajdował się on trochę w prawo od ogrodzenia piaskownika w stronę do szkoły. Niedaleko była usypana górka.ziemi. Podobny wpust znajdował się na obecnym skwerze JPII. Pod koniec lat 80tych wszysko zostało dokładnie zasypane. Moim skromnym zdaniem ceglane wpusty mogły by świadczyć o regulacji Rzeczki przez Niemców.

3
Moje hobby / Coś dla miłośników kolei
« dnia: Listopada 21, 2009, 18:49:25  »
Ten przejazd niebył tajemnicą,na stronie http://kolej.mkm.szczecin.pl/ było o tym dużo wcześniej. Co do KKA do Kalisza to sie niezgodzę bo szynobus był wysawiony z rezerwy taborowej.

4
Moje hobby / Coś dla miłośników kolei
« dnia: Listopada 20, 2009, 23:47:35  »
Ten przejazd był zorganizowany przez niemieckich miłośników kolejnictwa.Niebył on żadną tajemnicą tylko cena za przejazd troszkę odstraszała 64.50 EUR. !!!

5

Stoke on Trent 10 mega

Strony: [1]