Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - natka

Strony: 1 2 3 [4]
46
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Maj 21, 2016, 17:18:47  »
Dotychczasowe władze SM nie rozumieją czegoś, mianowicie... bardzo wielu mieszkańcom bardzo "podpadły", co widać po liczbie like'ów strony na Facebooku i frekwencji w trakcie spotkań "Sztabu". Cokolwiek zrobią nie ma to dla Mnie najmniejszego znaczenia ( z rozmów wiem, że dla innych osób również). To dla nich większym problemem i wysiłkiem jest wyszukiwanie w statucie i regulaminach "dróg wyjścia", niż dla mnie przyjście na kilka zebrań w roku w celu głosowania przeciwko nim (a zrobię to z dużą radością).  :)

47
Tematy różne / Odp: [Police] SM."CHEMIK" kaloryfery
« dnia: Czerwiec 11, 2014, 13:43:02  »
Ps. Zapomniałam napisać, żebyś zapoznała się z Regulaminem wewnętrznym SM "Chemik" w Policach (w tym Rozdz. VII Inne Postanowienia).

48
Tematy różne / Odp: [Police] SM."CHEMIK" kaloryfery
« dnia: Czerwiec 11, 2014, 13:35:56  »
Dario, można starać się o demontaż, jak już wcześniej napisano  :) Złóż pismo do Zarządu SM ws. likwidacji grzejnika i uzasadnij je. Lepiej zrób to jak najszybciej, z uwagi na sezon grzewczy. W odpowiedzi dostaniesz wskazówki jak się za to zabrać. Będziesz miała też doczynienia z Działem Technicznym SM, który na końcu musi odebrać wykonane prace (które wykonasz we własnym zakresie). Moja dodatkowa rada jest taka, abyś do sekretariatu złożyła podanie za potwierdzeniem odbioru, tak na wszelki wypadek, gdyby coś w przyszłości....  :) Pozdrawiam, powodzenia

49
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Czerwiec 11, 2014, 13:16:32  »
Akurat Nam zależy!  :D A może wystąpić z wnioskiem o zmianę tego zapisu w statucie? Albo na następnych spotkaniach żeby zawsze organizowali walne wspólne, a indywidualne kiedy sobie tylko chcą. Chciałabym wiedzieć, co się dzieje na innych spotkaniach, zwłaszcza wtedy kiedy omawiane są wspólne sprawy dotyczące też mojego osiedla. Próbowałam dowiedzieć się co się działo na innych spotkaniach i nigdzie nie znalazłam żadnych informacji. Na stronie spółdzielni nie ma takich informacji jak sprawozdania (o spotkaniu os. A dowiedziałam się z TV) zostaje więc tylko to Forum lub "poczta pantoflowa". W ogóle dziwi mnie, że nie ma tam (na str. SM) informacji o aktualnościach czy też projektach zrealizowanych i tych w trakcie - w końcu byłoby to coś, czym ta instytucja mogłaby się pochwalić i mieszkańcy policzyliby im to na plus.

50
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Czerwiec 11, 2014, 09:12:31  »
Na spotkaniu z udziałem mieszkańców (os.B) ul. Siedleckiej i Wróblewskiego został wybrany przewodniczący zebrania, który udzielał głosu wg uznania, pomijając bardziej aktywnych mieszkańców. Zabawne również było liczenie w trakcie głosowań (przez 3 os.) i ich częste pomyłki w tej kwestii. Spotkanie trwało ok 2h i poruszane były różne kwestie, np. porządku, bezpieczeństwa i napraw (chodnik, wejście do klatki, graffiti na budynkach, itp.). Sprawa ogrzewania została poruszona na końcu. Zakwestionowano sposób przeprowadzenia ankiet, jej poprawności jako badania socjologicznego i narzucenia interpretacji zachowań (nie oddanie jej było jednoznaczne z odgórnie uznaną odpowiedzią) oraz nieprawidłowo podanego nr fax (gdyby była to pomyłka to SM wywiesiłaby informacje na klatce, tym bardziej, że z pewnością dostali wiele sygnałów o problemie z przefaksowaniem). Zarząd i rada pominęli to milczeniem. Prezes tłumaczył mieszkańcom alternatywną opcję opłaty (za metr), jednakże mam wrażenie, że bardzo nieliczne osoby rozumieją o co w tym chodzi, ludzie są zdezorientowani w tym chaosie (wniosek poparty rozmowami). Byli na spotkaniu mieszkańcy nowi lub tacy, którzy zirytowali się w końcu i nie orientują się po nazwiskach kto jest "czyj" (SM czy opozycji :-) Do naszego osiedla te karteczki nie dotarły :( a może warto byłoby coś z tym zrobić, bo niedługo głosowanie a ja nie chciałabym oddać swojego głosu na osobę niewłaściwą. Wcześniej ktoś wspomniał, że dobrze byłoby aby organizowano wspólne zebrania, jestem za. Jak myślicie dałoby się to jakoś zorganizować? Przecież z tego co się orientuję to łącznie na tych spotkaniach nie było więcej niż 200 os. (os. B-70, D-37).

Strony: 1 2 3 [4]