Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kapral_Kuba

Strony: 1 2 [3] 4
31
Rozrywka i Kultura w regionie / [Police] Pub Sedina
« dnia: Marzec 13, 2013, 14:15:56  »
Bywam bywam, lokal zdecydowanie mogę polecić. Browar dobry, niedrogi, towarzystwo kulturalne i z poczuciem humoru, obsługa za barem bardzo dobra. Nic tylko się wybrać! Pozdrawiam.  :faja:

32
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 10, 2013, 22:00:05  »
Zabij mnie, ale nie pamiętam...

33
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 10, 2013, 13:37:59  »
Ktoś tu pisał, że nie będzie przyjęć. Ostatnio dostałem telefon w sprawie pracy. Tydzień od złożenia CV odezwano się do mnie.

34
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 28, 2013, 14:30:11  »
Mam pytanie, czy wiadomo coś o jakiś wolnych miejscach pracy? Wysłałem mailem formularz aplikacyjny i nie wiem czy mam się łudzić.  :'(

35
Trudne tematy / Głośne motocykle i ich złośliwi kierowcy w nocy.
« dnia: Sierpień 24, 2012, 20:51:01  »
Cytat: "arcziro"
Cytuj
Polecam stopery, kosztują 1,80zł a naprawdę pomagają  
Trzyletniemu dziecku tez mam zalozyc!!! :crazy:Jeśli lubi ;) Lub zaoferować dziecku zabawę, żeby się zmęczyło, w nocy nic go nie ruszy ;]
Patent sprawdzony przeze mnie w sylwestra ;)

36
Trudne tematy / Głośne motocykle i ich złośliwi kierowcy w nocy.
« dnia: Sierpień 24, 2012, 15:34:26  »
Też to słyszę, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Polecam stopery, kosztują 1,80zł a naprawdę pomagają ;) Po za tym motor ma trochę inną kulturę pracy i nie jeździ się nim przy 2tys obrotów, bo to zabójstwo dla silnika. 4-5tys jest optymalne. Żeby nie było, też jestem przeciwny wyjmowania wkładu z tłumika itp :)

37
Sprawy bieżące / [Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« dnia: Czerwiec 06, 2012, 17:12:51  »
Cytat: "Siwy1"
to remont tej drogi jest już zakończony? jechałem dzisiaj tamtędy i byłem przekonany że będzie jeszcze przynajmniej jedna warstwa położona na to coś...  ;D


Również tak myślałem. Jazda po takim czymś bo drogą tego nie nazwę jest gorsza od tego co było przed "remontem".  :crazy:

38
Trudne tematy / [Police] Cisza nocna
« dnia: Maj 28, 2012, 16:46:13  »
Stopery do uszu są dobrym rozwiązaniem :P Tylko później może być problem z usłyszeniem budzika. Dobry sen murowany  :sleep: Za powstałe spóźnienia do pracy, szkoły itp nie odpowiadam :P

39
Sport / [Szczecin] Pogoń Szczecin
« dnia: Maj 28, 2012, 16:40:36  »
I tak pewnie zaraz odpadną :P Chociaż życzę im jak najlepiej to sporo muszą popracować, bo reprezentując aktualny poziom nie wróże im nic dobrego.

40
Cytat: "Kilofownikownia"
Co kto lubi po prostu. Mi odpowiada styl pracy klasycznego rozwiązania. Czyli ciągła, miękka praca bez szarpnięć. Prędkość zamiany biegów nie jest aż tak istotna. Ale fakt, że DSG nie jeździłem. Chociaż z tego co twierdzą użytkownicy to potrafi szarpać (niezależnie jak się nazywa i w jakiej marce to wsadzili).DSG nie ma prawa szarpać! To jest właśnie rozwiązanie powodujące to, że auta nie szarpie. :)
Wybierz się na jazdę próbną, a zobaczysz różnice między automatem zwykłym a właśnie DSG. Jeździłem, robiłem prace na temat tego rozwiązania. Szczerze polecam ludziom którzy lubią automaty. Bądź co bądź ja forever manual :D

41
O ile jazda automatami nie sprawia mi przyjemności to muszę przyznać, że po przejażdżce pewnym samochodem ze skrzynią DSG może trochę zmieniłem zdanie o automatach. Fakt, faktem że jest to w pewnym sensie nowość. Dla jeżdżących zwykłymi automatami, polecam wybrać się na jazdę próbną do salonu audi bądź fiata i poprosić o samochód z taką właśnie skrzynią. Po prostu bajka :)

42
Cytat: "palindrom"
Co do bezpieczeństwa już pytałem, ale odpowiedzi nie otrzymałem, czemu na biegu jest bezpieczniej niż na luzie?


Jak już Ci mój poprzednik napisał: Kwestia reakcji. Dajmy na to przykład. Jedziesz spokojnie drogą i z lasu wylatuje Ci powiedzmy sarenka. Robisz manewr w stylu "test łosia" jeśli wpadniesz w poślizg jadąc na luzie są mniejsze szanse na to że z niego wyjdziesz, ponieważ nie możesz operować gazem. Natomiast jadąc na biegu, wpadając w poślizg jesteś w stanie skontrować nie tyle kierownicą co gazem.

Widzę, że rozmawiacie tutaj o kwestii ekonomi. Jadąc na biegu z górki czyt. "hamując silnikiem" silnik pojazdu zachowuje się jak sprężarka tzw faza cut-off. Po osiągnięciu zaprogramowanej w komputerze dolnej prędkości obrotowej wału korbowego nastąpi samoczynne załączenie wtrysku. Piszesz, że przy 1300obr/min silnik "bierze" paliwo. Nie do końca się z tym zgodzę, ponieważ prędkość obrotowa przy której wtrysk "powraca" zależy od temperatury silnika jak i systemu wtryskowego.

Także, polecam jeździć na biegu! :) Sam się o tym przekonałem jadąc w stronę granicy z Dobieszczynie.

43
Kulinaria / Chińczyk przy deptaku
« dnia: Kwiecień 26, 2012, 09:43:33  »
Zapewne wymyślił sobie coś nowego :P Co i róż otwiera coś innego, bo mu biznes nie wypala...

44
Rozrywka i Kultura w regionie / dom weselny
« dnia: Marzec 11, 2012, 21:18:58  »
Ludzie to zawsze by chcieli mieć wszystko. Nie da się dobrze i tanio, ale da się drogo i źle ot co taki paradoks  :crazy: Jeśli wymaga się dobrego menu, dobrych kucharzy i obsługi to trzeba za to zapłacić. To niestety jest w cenie, bo dobry pracownik za marne grosze pracować nie będzie. Tak samo z jedzeniem, za mniejsze pieniądze kupimy towar z niższej półki. Tu by trzeba było pójść na kompromis. Z czegoś zrezygnować stawiając na inną rzecz lub zmniejszyć środki np na obsługę, a zwiększyć na kuchnie  :devil: Niestety tak to u nas jest.

45
Rozrywka i Kultura w regionie / dom weselny
« dnia: Marzec 11, 2012, 13:14:33  »
Czyżby chodziło o dom weselny który powstaje w Siedlicach?  :devil: Moim zdaniem niezbyt potrzebne. Jest kilka sal które można wynająć na wesele  :faja:

Strony: 1 2 [3] 4