Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - goldinka73

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / [Police] Gmina pomocna...
« dnia: Listopada 29, 2013, 16:22:12  »
Cytat: "rbk"
goldinka73, ile masz kont na forum Darku ? :>
mam 1 konto, i nie mam na imię Darek

2
Sprawy bieżące / [Police] Gmina pomocna...
« dnia: Listopada 29, 2013, 12:12:24  »
Pani Stefania opał dostała :)


3
Sprawy bieżące / [Police] Gmina pomocna...
« dnia: Listopada 28, 2013, 12:49:19  »
Kłopotliwe kłody zabrane

4
Sprawy bieżące / [Police] Gmina pomocna...
« dnia: Listopada 28, 2013, 10:13:44  »
Cytat: "peter"
Na biedną nie trafiło przecież mieszka w domku jednorodzinnym.
Raczej biedną ,ta pani mieszka w połowie domu,czyli na parterze, utrzymuje się z emerytury i to, że ktoś mieszka w ponad trzydziestoletnim domu , nie oznacza że jest bogaty.

5
Sprawy bieżące / [Police] Gmina pomocna...
« dnia: Listopada 28, 2013, 08:19:49  »
Sprawa się rozkręca,właśnie przyjechał satelitarny wóz transmisyjny tvn 24.

6
Sprawy bieżące / [Police] Gmina pomocna...
« dnia: Listopada 27, 2013, 20:06:32  »
 Takie sztuki to chyba nie łatwo pociąć. Jak pokazała się telewizja to pojawił się samochód z drewnem "normalnej wielkości"które można bez problemu pociąć.

7
Tematy różne / [Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« dnia: Listopada 06, 2013, 08:33:19  »
Planują otworzyć w pierwszej połowie grudnia http://www.strefabiznesu.gp24.pl/artykul/police-bedzie-biedronka-i-jysk

8
Edukacja / Gdzie kupować podręczniki?
« dnia: Sierpnia 25, 2013, 09:11:37  »
Ja kupuję podręczniki używane w antykwariacie koło ryneczku.Cena za 1 szt. 12zł. Mają też nowe książki.

9
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Sierpnia 12, 2013, 12:37:22  »
Witam, też mam problem z workami,szczególnie na plastik, zadzwoniłam do trans net i pan mi powiedział,że jak brakuje mi worków to mogę wystawić plastik w workach zwykłych (takich jak używamy do śmieci zmieszanych) i zostaną one zabrane.U mnie w lipcu sporo sąsiadów wystawiło plastiki w różnych workach, bo oryginalnych im zabrakło, i panowie z trans net wszystko ładnie zabrali. Dowiedziałam się przy okazji,że do plastiku możemy już wrzucać opakowania wielomateriałowe ,czyli kartony po mleku,sokach śmietanie itp.

10
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Lipca 11, 2013, 10:45:04  »
Ja worki dostałam pod koniec czerwca, czekam jeszcze na pojemnik na bio odpady.Jeśli worki jeszcze do Ciebie nie dotarły można je odebrać samemu w TransNet i przy okazji dowiedzięć się co zrobić jak 1 worek na miesiąc nie wystarczy.Mnie nie starcza 1 worek na miesiąc na plastiki,ale nie daleko mam pojemniki na plastik, więc tam wynoszę.

12
Trudne tematy / Prezenty dla nauczycieli
« dnia: Czerwca 18, 2013, 06:17:01  »
Jeśli chodzi o składkowe w kwocie dwadzieścia kilka złoty na głowę(zakładam ,że uczniów jest ok.20), to uważam ,że cena jednostkowa nie wychodzi dużo. Samemu kupując bukiet na koniec roku dla nauczycielki wydamy średnio te dwie dychy.Jeśli klasa się składa, no to mają  na wydanie te 500 złotych. Widocznie dzieci uznały ,że pani zasługuje na ""taki" gest. U syna w szkole przewinęło się kilka wychowawczyń i dla jednej były fajne prezenty, bo na to zasłużyła, a jedna pani nie dostała nic.  Mam tylko pytanie do policzanki 72. Napisałaś ,że dzieci pozostają w tej szkole,ale czy ta pani będzie dalej ich wychowawczynią,czy już nie? Bo jeśli pani odchodzi od tej klasy, no to chyba normalne, że dzieci chcą jej podziękować.Ja odkąd pamiętam, zawsze były składki na koniec roku,więc mnie to nie dziwi.

13
Potwierdzam, piszczy przy ruszaniu jak tramwaje swingi.Miałam okazję jechać hybrydą w sobotę linia 106. Ogólnie fajne wrażenia.Autobus jak zatrzymuje się na przystanku to gaśnie, następnie rusza i przy tym ruszaniu słychać pisk taki jak w tramwaju, po jakimś czasie zaczyna pracować silnik spalinowy i piski ustają (nie znam się na tym,ale taka jest pewnie zasada napędu hybrydowego).

14
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Kwietnia 17, 2013, 08:53:59  »
Witam,jestem tu nowa ,ale czytam wasze forum od dawna.Trochę szukałam informacji w internecie na ten temat.Znalazłam to ; https://www.google.pl/search?q=pszok+police&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a polecam pozycję;projekt-BIP w JST-Gmina Police. Plik można zapisać ,bądź otworzyć za pomocą programu microsoft word.Przepraszam,że podaję w takiej formie,ale nie wiedzialam jak inaczej wkleić.Myślę,że trochę to rozjaśni w glowach.

Strony: [1]