Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - boho

Strony: [1] 2 3 4
1
Tematy różne / Odp: [Police] SM."CHEMIK" kaloryfery
« dnia: Czerwca 03, 2014, 00:19:53  »
Witam, czy możliwa jest likwidacja kaloryfera w kuchni, z którego w ogóle korzystamy? Przez całe lata jest nieodkręcany, a teraz, przy remoncie kuchni, stwierdziliśmy, że koliduje to z naszym projektem i chcemy się o pozbyć. Jak to jest w kwestii formalnej, czy spółdzielnia udziela na to zgodę?  Dziękuję za wszystkie odpowiedzi w tej kwestii.

2
Rozrywka i Kultura w regionie / Karnawałowy reggae Balet
« dnia: Stycznia 12, 2014, 05:00:03  »
Karnawał w rytmie reggae? No jasne! Kto lubi posłuchać słodkiej muzyki reggae i jej wieeelu różnych ścieżek ma okazję już w niedzielę 19ego stycznia wybrać się do Klubu N i bawić sie razem z nami. Serdecznie zapraszamy.

WSTĘP: BEZPŁATNY

Same najlepsze reggae kąski wybierają dla nas:

CHABAS - swoją muzyczną przygodę zaczął w latach 90tych, kiedy to rodziła się jego miłość do Jah. W kręgu jego zainteresowań jest właściwie każdy nurt muzyczny - jeśli znajduje się w nim filozoficzny odcień reggae, to też właśnie taką muzykę promuje - nie chce zamykać się w ramach jednego stylu. Specjalnie dla Was wyszukuje on sporo nowości jamajskich brzmień! Kocha również klasyków, dlatego jego selekcja jest zawsze urozmaicona - dla każdego coś dobrego!

AFRYKA - obiera on za cel granie strictly reggae, dub i ragga jungli z silnym natężeniem Jah, aby szerzyć idee rasta na coraz większe grono odbiorców i docierać do każdego, zarażając ich pozytywem, negatywem, rebelią i pokojem! Działał niegdyś w kolektywie Crazy Lokomotiv i w paru innych składach, jednym z nich był zachodniopomorski zespół Selalainkatha. Odkąd przyjaciele i rodzina pamiętają, Afryka dudnił w bębny swoim Lwim Sercem i nieposkromionym temperamentem zdobywał uznanie wszystkich towarzyszy. Podróżując po Europie, jednoczył się z lokalnymi bębniarzami, tworząc wyjątkowe bębniarskie akcje. Na imprezie nie omieszka raczyć nas wszelkimi akże rootsami.

JESUS - zaproponuje Wam także różnego rodzaju nowinki, takie jak mieszanki folklorystycznych brzmień uzupełnianych poprzez reggae bit. Nigdy nie zapomina o ukochanych polskich utworach, udowadniając, ze regałowe nuty mają w Polsce silną pozycję! Uwaga, nie obce są mu punkowe klimaty, lubi też wybierać ciekawe nuty w rytmie ska. Jest też twórcą jednego z najstarszych polskich zinów dotyczących reggae i kultuty rastafariańskiej w Polsce. Zin ten nosił tytuł Exsodus, opisany został w Polskiej Encyklopedii Reggae, jednej z nielicznych publikacji dotyczących polskiego świata rasta. Poprzez swoją selekcję przypomina nam swoją bliskość z naturą, kontestację babilońskiego systemu i przede wszystkim miłość do Jah przeniesioną na polskie realia.

Ci trzej True Player’s zaskoczą Was niepowtarzalnym klimatem, jakiego nie spotkacie nigdzie indziej w Polsce.


Facebook: https://www.facebook.com/events/430012123795172/

4
Rozrywka i Kultura w regionie / Night of Reggae w Klubie Nauczyciela
« dnia: Września 13, 2013, 02:35:57  »
Witajcie po wakacjach, pragnę gorąco zaprosić wielbicieli szeroko pojętej muzyki reggae - od rootsów przez ska, ragga po jungle i dancehalle! A to wszystko u nas, w polickim klubie Nauczyciela! Otwieramy kolejny sezon z naładowanymi bateriami do pełna :) Posłuchajcie selekcji dwóch Tomków i Przemka, chłopaki dają z siebie wszystko :)

Oczywiście tradycyjnie można przeczytać ogłoszenie na Facebook i dołączyć do grona gości :) https://www.facebook.com/events/622346797786674/?ref=22

Wstęp całkowicie wolny, start godzina 19 :)

5
Rozrywka i Kultura w regionie / Night of Reggae w Klubie Nauczyciela
« dnia: Maja 24, 2013, 20:55:46  »
Kolejny wieczór w rytmie reggae już 16.06! Polecam osobom w każdym wieku, wszak muzyka ta łączy wszystkich ludzi na świecie! OneLove!

Wydarzenie na fb : https://www.facebook.com/events/572045776160124/

6
Rozrywka i Kultura w regionie / Night of Reggae w Klubie Nauczyciela
« dnia: Maja 18, 2013, 15:31:24  »
Impreza już jutro. :) Podbijam w takim razie temat, może ktoś z chęcią wpadnie pobujać się w rytmie reggae :) Zapraszam wszystkich,

Klub Nauczyciela, 19.05, godzina 19:00, wstęp wolny!
\

7
Rozrywka i Kultura w regionie / plakat
« dnia: Maja 12, 2013, 20:36:09  »
oto plakat promujący wieczór :) zapraszamy wszystkich na wspólną zabawę :-)


8
Rozrywka i Kultura w regionie / Night of Reggae w Klubie Nauczyciela
« dnia: Maja 11, 2013, 12:07:33  »
Zapraszamy serdecznie na cykliczne imprezy w pozytywnym klimacie do Klubu Nauczyciela, które odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Co miesiąc grają dla nas :
RasChabas, Afryka, oraz Skalny Jesus - trio, które rozkręca pakiet do czerwoności, a miłość i szacunek płynie z ich serc razem z dźwiękami muzyki!

Wstęp wolny :-)

Najbliższa impreza odbędzie się 19.05.13 r.
Start: godzina 19:00Link do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Night-of-Reggae-w-Policach/459348080815613

najbliższe wydarzenie: https://www.facebook.com/events/441798362571272/


Bless up di fyah!

9
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Google Street View
« dnia: Kwietnia 23, 2013, 23:00:04  »
Cytat: "pol"
Ale sobie przypomniałaś w środku nocy po dwóch miesiącach. Pewnie obudził Cię straszny sen o tej minie. Nie martw, śpij spokojnie twarze zasłaniają.
Pomyśl tylko jaką miałaś wtedy fryzurę, bo może być kawałek widać.
Cytat: "boho"
spojrzałam cóż to za smieszna kulka na dachu auta

Ta kulka to piłka, bo akurat było Euro 2012 w Polsce ;D


Och, fryzurą nie przejmuję się w ogóle :)  I rzeczywiście - jestem "złapana".  ;-) A co do marnej ironii o strasznym śnie, to proszę sobie darować. Mam o wiele ciekawsze sny .

10
Rozrywka i Kultura w regionie / Ragafaya - czy ktoś ma zdjęcia?
« dnia: Lutego 11, 2013, 20:55:14  »
Czy ktoś z Państwa jest w posiadaniu zdjęć z koncertu zespołu Raggafaya, który odbył się 9 lutego w MOKu? Bardzo jestem ciekawa tych fotek, ale na tę chwilę nigdzie w Internecie ich nie ma, a szkoda :) Chętnie poproszę o wysłanie na mój e-mail, lub o linka :)

Co do samego koncertu, było jak zwykle bardzo pozytywnie, kto chciał, to mógł się wyskakać - chociaż maksymalnie mogło być na oko z 40 osób ;)

11
Rozrywka i Kultura w regionie / Klub Nauczyciela
« dnia: Grudnia 14, 2012, 22:35:40  »
alf, czy wiesz może co dzieje się w Klubie Nauczyciela podczas Sylwestra ? :)

12
Rozrywka i Kultura w regionie / Sylwester 2012/2013
« dnia: Grudnia 14, 2012, 22:33:43  »
Czy ktoś mógłby napisać jakieś propozycje na spędzenie tegorocznego Sylwka, prócz oferty hotelu Dobosz, bo ta jest mi znana? :)  Para po czterdziestce chciałaby się w końcu pobawić :) Pozdrowienia!

13
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Google Street View
« dnia: Września 04, 2012, 01:01:31  »
na Okulickiego też byli, jakoś o 9 rano tego dnia :) akurat szłam chodnikiem i się dziwnie spojrzałam cóż to za smieszna kulka na dachu auta  :batman:  takze mam nadzieje, ze nie bedzie widac wyraznie mojej zdziwionej twarzy, bo byla komiczna  :compress:

14
a co myślicie o Mirage'u?

15
O znajomych się nie martwię, chodziło mi przede wszystkim o rodzinę :) Nie wyobrażam sobie moich dziadków tańczących w jakimś klubie :P

Strony: [1] 2 3 4