Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Afgan2402

Strony: [1]
1
Tematy różne / Zmarla najstarsza mieszkanka Polic.
« dnia: Czerwiec 05, 2018, 17:56:20  »
Wieczny odpoczynek racz Jej dac Panie...2
Sprawy bieżące / Uroczystosci Porozumien Sierpniowych.
« dnia: Sierpień 21, 2016, 10:00:17  »
30 sierpnia /wtorek/ - 36. Rocznica Podpisania Porozumień Sierpniowych i Powstania NSZZ Solidarność.
Godz. 12.00 – Brama Główna Stoczni Szczecińskiej:
Modlitwa „Anioł Pański” i złożenie kwiatów pod Tablicą Poległych.
Godz. 15.00 – Skwer Świętego Jana Pawła II w Policach:
Msza Święta polowa w intencji Ludzi Pracy z okazji podpisania Porozumień Sierpniowych oraz Powstania NSZZ Solidarność, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa. Odsłonięcie pomnika „Ludziom Solidarności”.
W uroczystościach przewidziany jest udział Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

3
Marsz Pamieci Zolnierzy Wykletych.
1 marzec godz 17, Plac Grunwaldzki w Szczecinie.
Post Merge: Marzec 01, 2016, 07:38:35
Czesc i Chwala Bohaterom.


4
Polityka lokalna / Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:09:34  »
Dnia 03.10.2011 o godz.17 w klubie nauczyciela odbedzie sie spotkanie z prof.Zybertowiczem.

5
Tematy różne / PGNiG
« dnia: Marzec 03, 2011, 00:34:51  »
Mam pytanie do mieszkancow Trzebiezy w sprawie ilosci rachunku za gaz ,za miesiac luty(dzis dostalem trzy faktury?)
Wiem jednak ze nikt nie spisywal w tym miesiacu licznikow, i w skrzynce pocztowej nie bylo info od PGNiG o podanie licznika.
Policzylem sobie ze, zawyzono mi rachunek o100zl.
Ciekawi mnie jak bylo, u innych mieskancow Trzebiezy?(widzial ktos goscia co spisywal liczniki za gaz?)
A jak bylo w Policach?

U rodzicow na starych policach tez potrojne faktury.
Czy banda tuska ,tak wypelnia dziure budrzetowa?(jakies putinowskie pozostalosci i noktowizory ?przepowiadajace przyszlosc ?)

6
Sport / [Police] Treningi pilkarskiej reprezentacji Kamerunu w Polic
« dnia: Sierpień 06, 2010, 19:47:36  »
Piłkarska reprezentacja Kamerunu – finalisty mistrzostw świata 2010 w RPA – będzie trenować na stadionie przy ulicy Siedleckiej w Policach. Będzie to trening otwarty dla kibiców. Planowane są dwa terminy: poniedziałek, 9 sierpnia, ok. godz. 19.00 i wtorek, 10 sierpnia, o godz. 10.00.

Piłkarze z Afryki będą w Policach przygotowywać się do meczu towarzyskiego Polska-Kamerun, który odbędzie się w środę 11 sierpnia 2010, o godz. 20.30 w Szczecinie.

   
zrodlo- magazyn policki.

7
Sport / [Monako] Marcin Lewandowski
« dnia: Lipiec 29, 2009, 21:33:56  »
Czas gorszy o zaledwie 0.62 od rekordu Polski na 800 metrów Pawła Czapiewskiego, uzyskał Marcin Lewandowski w czasie mitingu w Monako.
Jednak wynik 1.43.84 pozwolił zawodnikowi Ósemki Police na zajęcie dopiero czwartego miejsca. Wygrał rewelacyjny Sudańczyk Abubaker Kaki z czasem 1.43.50.

- W komercyjnych mitingach zawodnikom zależy na uzyskaniu jak najlepszych wyników i trudno się dziwić, że konkurenci Marcina nie śpią - twierdzi Tomasz Jurkowski, asystent trenera Tomasza Lewandowskiego. - Najważniejsze, że tuż przed mistrzostwami świata w Berlinie, udało mu się wskoczyć do czołowej dziesiątki biegaczy w tym roku na świecie.

Występ w Monako był ostatnim poważnym międzynarodowym startem Lewandowskiego przed mistrzostwami świata. W piątek w Bydgoszczy rozpoczynają się mistrzostwa Polski. Zawodnik nie zamierza ich odpuszczać, jednak nie wystartuje w nich na swoim koronnym dystansie, tylko na o połowę krótszym. Potem już tylko najważniejszy występ w sezonie, czyli mistrzostwa świata.

- Celem minimum Marcina jest powtórzenie wyniku z igrzysk w Pekinie, czyli półfinał - przyznaje Jurkowski. - Wszystko jednak jest uzależnione od dyspozycji dnia. Analizowaliśmy dziesiątki mistrzowskich biegów i każdy różnił się tempem, strategią poszczególnych biegaczy. Mogę jedynie zapewnić, że Marcin jest przygotowany i da z siebie wszystko.

zrodlo -glos szczecinski.

8
Sport / [Kowno] Srebro Marcina Lewandowskiego.
« dnia: Lipiec 19, 2009, 22:33:21  »
Srebro Marcina podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy .
Marcin zdobył srebrny medal na swoim koronnym dystansie 800m z czasem 1:46:52. Pierwszą lokatę zdobył Adam Kszczot, a trzecie miejsce Robin Schembera z Niemiec. Tym samym udało się zdobyć dwa medale dla Polski w jednym biegu, co nie wątpliwie przejdzie do historii.
zrodlo strona internetowa Marcina.
Gratulacje i tak trzymac .

9
Sport / [szczecin] Przeniesienie meczu reprezentacji Polski
« dnia: Czerwiec 08, 2009, 22:43:46  »
Mecz z Irlandią Północną rozegrany zostanie na Stadionie Śląskim w Chorzowie - poinformował rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.W piątek przedstawiciele Miasta z wiceprezydentem Tomaszem Jarmolińskim na czele zapewniali, że problemów z modernizacją stadionu Pogoni Szczecin nie ma. Dziś okazało się, że nie można rozpocząć stawiania budynku dla dziennikarzy i VIP-ów. Dzięki temu Szczecin stracił okazję na zorganizowanie meczu reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że szczeciński stadion został wytypowany do organizacji meczu w ramach eliminacji mistrzostw świata 2010 z Irlandią Północną (5 września). Oczywiście pod warunkiem, że na obiekcie im. Floriana Krygiera dojdzie do zaplanowanych modernizacji.

Do Miasta nie wpłynęła żadna oferta do przetargu na postawienie budynku, który miałby być zlokalizowany tuż za obecną trybuną prasową, a był to jeden z warunków postawionych Szczecinowi przez Polski Związek Piłki Nożnej. Inne prace, jak modernizacje szatni, są już w toku. Miasto nie zdąży zorganizować tak szybko drugiego przetargu, by na mecz z Irlandią budynek był gotowy.

- Jeszcze w czwartek i piątek wydawało się, że firmy staną do przetargu, jednak w ostatniej chwili wycofały się. Tłumaczyły się krótkim terminem realizacji budowy oraz presją związaną z możliwością odebrania Szczecinowi organizacji meczu - powiedział nam dyrektor Wydziału Sportu w magistracie, Robert Szych. - Poinformowaliśmy o tym PZPN.

Dziś władze PZPN podjęły decyzję odebrania Szczecinowi prawa organizacji meczu naszej kadry.

[Żródło: gs24.pl]

Strony: [1]