Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - pola

Strony: [1]
1
Strefa kobiet / Crossfit/Siłownia
« dnia: Październik 19, 2016, 12:40:07  »
Hej dziewczyny i chłopaki  ;D
Szukam chętnej/chętnego do wspólnego chodzenia na siłownie, albo zaczęcie trenowania crossiftu. Na siłowni- wolne cięzary i maszyny bardziej niż cardio, a crossift od podstaw najlepiej ;)
Osoby chętne proszę o priv;)

Pozdrawiam

2
Tematy różne / Zbędne ubrania
« dnia: Październik 13, 2015, 09:58:50  »
Witam,
Mam kilka zbędnych kobiecych ubrań. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, noszone parę razy, uprane i odłożone w głąb szafy. Szkoda mi ich wyrzucać, pomyślałam że może komuś by się przydały. Jest w Policach jakaś organizacja która by przyjęła ubrania? Przyszła mi na myśl "Dom samotnej matki". Myślicie, że to dobry pomysł?

3
Strefa kobiet / Poszukuje konsultantki Oriflame
« dnia: Luty 22, 2015, 10:51:40  »
Hej,
Poszukuje konsultantki Oriflame. Chciałabym złożyć zamówienie na kosmetyki. Proszę o kontakt tutaj albo na PW. Ewentualnie namiary na jakieś biuro w Policach gdzie można złożyć zamówienie.
Z góry dziękuje.

4
Motoryzacja / Wymiana sprężyn z przodu - Ford Focus
« dnia: Wrzesień 16, 2012, 15:33:32  »
Jako że jestem dziewczyna i się nie znam, pytam mężczyzn. Gdzie (oprócz Frankowskiego) mogę wymienić sprężyny w samochodzie?
Muszę to zrobić "na gwałt" :D ale i też nie chcę zapłacić jak za zboże. Samochód idzie na sprzedaż jeszcze w tym roku, więc nie mam ochoty inwestować w niego Bóg wie ile.
Polecacie jakieś warsztaty?

Strony: [1]