Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Pietro2013

Strony: [1]
1
Witam wszystkich, piszę w imieniu grupy sąsiedzkiej z osiedla przy ul. Piaskowej, mamy  problem z aspołecznym sąsiadem, który uznał, że należy mu się stałe miejsce do parkowania na parkingu osiedlowym na przeciwko bloku przy ul. Piaskowej 9b (nowa inwestycja SM Odra). Tak się składa, że na dwóch miejcach na tym niedużym parkingu (ma 4 miejsca) jest możliwość zaparkowania dwóch samochodów jednocześnie (jeden za drugim). Wiadomo jednak, że normalny człowiek nie będzie innego zastawiał. Ten "cwaniaczek" postanowił to wykorzystać i przyprowadził sobie dwa mniejsze samochody, które można uznać za wraki (mają przebite opony), za którymi sobie umyślił parkować samochodami, którymi faktycznie jeździ. Oczywiście po pewnym czasie ludzie się zorientowali, że facet leci sobie w kulki i zaczęli parkować za tymi wrakami. Gdy się zorientował zadzwonił na Policję i bezczelnie skłamał, że ktoś mu blokuje wyjazd. Sąsiad musiał przestawiać auto, a ten pozostał bezkarny. Co więcej przesunął teraz dwa wraki na środek miejsca parkingowego i tym samym uniemożliwił parkowanie dwóm samochodom. Sam z kolei teraz parkuje na chodniku!!! Straż Miejska i Policja mówi, że zna kolesia i on taki myk już nie pierwszy raz robi, ale oni są bezsilni, bo prawa teoretycznie nie łamie. Znacie może kogoś, kto może doradzić, jak sobie z takim poradzić?

Strony: [1]