Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - tamula82

Strony: [1]
1
Tematy różne / [Police] Ciekawe zjawisko w Polickim handlu
« dnia: Lipca 30, 2011, 23:43:04  »
Ostatnio doznałam małego szoku!Kupiłam w naszych polickich ,,Delikatesach" na Grzybowej mleko.Niby nic, mleko 3,2% tłuszczu. Przychodzę do domu, a tu niespodzianka -mleko ma opakowanie ,na którym jest napisane, że artykuł pochodzi z darów unii europejskiej i nie jest przeznaczony do sprzedaży.Pierwsza myśl - idę do sklepu wyjaśnić sytuację,no bo ktoś sprzedał mi mleko ,które miało trafić za darmo do kogoś potrzebującego.Mój mąż wziął karton do ręki, ogląda, a tam z tyłu naklejka wielkości ok.3cm na 4 cm z informacja ,że jest to opakowanie zastępcze i  mleko w tym kartonie ma wartość 1,5%(na początku zakupu zaznaczyłam ,że chcę mleko 3,2% obojętnie jakiej firmy).Pytanie: co za mleko dostałam?,skąd taki proceder? i czy to jest w ogóle legalne?

2
Zwierzęta / [Police] ,,Coś" piszczy/skrzypi w lasku na grzybowej
« dnia: Czerwca 26, 2011, 00:12:56  »
Witam!
Mieszka ktoś może w okolicy lasku koło Farmera?Czy słyszycie to piszczenie/skrzypienie od jakiegoś czasu? Tego już wytrzymać się nie da!! Balkon otwarty-bo ciepło ,a od kilkunastu dni od wieczora tzn od około 22 do właściwie rana ,,coś" hałasuje.Najpierw myślałam ,że to może karuzele pod wpływem wiatru się kręcą i stąd ten hałas,ale nie, wiatr nie wieje ,a ,,to " dalej ,,swoje".Potem pomyślałam,że to może jakieś pisklęta,ale właśnie  przed chwila ktoś z czegoś wystrzelił,podejrzewam, że w celu wystraszenia tego,-tez nie pomogło.Efekt był taki ,że ptaki pouciekały z drzew ,a to dalej ,,pieje".Wie ktoś może co to i jak zaradzić, aby nastała bloga cisza?

3
Tak jak w temacie.Od 1.03.2011 dyżury nocne i świąteczne pełni przychodnia,, Medika" na zakładach.Wg mnie to jest chore,jak w środku nocy się tam dostać?Przecież nie każdy ma samochód i nie każdego stać na taxi.

Kartka z taką informacją wisi w przychodni na Siedleckiej.

4
Sport / [Police] Duma z pomorza-film
« dnia: Grudnia 09, 2010, 00:01:30  »
Nie wiem czy dobrze założyłam temat ,jeśli nie to przepraszam.
Czy ktoś wie gdzie i kiedy można będzie obejrzeć jeszcze film p. Wosika pt.:,,Duma z pomorza",lub czy jest on gdzieś dostępny?.Dowiedziałam się o nim przypadkiem oglądając ,,teletydzień" i było już za późno aby zobaczyć premierę,zależy na tym filmie mojemu mężowi,bardzo proszę o pomoc

Strony: [1]