Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Katarzyna.J

Strony: [1]
1
Edukacja / Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie
« dnia: Września 09, 2015, 12:14:44  »
Witam, czy są tutaj mamy które posiadają/posiadały dzieci w tym przedszkolu? Chciałabym by się wypowiedziały szczerze na ten temat, zauważyłam u dziecka kilka niepokojących mnie faktów, dlatego proszę o opinie.

2
Strefa kobiet / Grupa na FB "Police - mamy na pełen etat"
« dnia: Lipca 30, 2015, 10:19:41  »
Cześć dziewczyny, zapraszam Was do przyłączenia się na Facebook`u do naszej grupy "Police - mamy na pełen etat" ->  https://www.facebook.com/groups/1572710329668185/ jest to odpowiednik Szczecińskiej grupy.


Założenia i regulamin grupy:


1. Opis grupy[/size]Grupa Police - Mamy na pełny etat została stworzona do komunikacji pomiędzy nami mamami , pomocy sobie w różnych problemach i sytuacjach . Wraz z początkami grupy pojawiały się ogłoszenia sprzedażowe ale większość osób wtedy obecnych na grupie wraz ze mną zadecydowały ze nie będziemy na tej stornie umieszczać żadnych ogłoszeń. Do tych celów są powołane inne strony na fb w tym jedna której link jest umieszczony w przypiętym poście na pierwszym miejscu na tablicy postów.
2. Regulamin
a) Nie umieszczamy postów sprzedażowych . Wszelkie posty sprzedażowe będą usuwane przez administratorów grupy


Zapraszam[/size]

3
Fotografia / PHOTODAY z MMSzczecin
« dnia: Stycznia 20, 2011, 21:23:06  »
"(...) 29 stycznia, o godz. 11 odwiedzimy gmach urzędu wojewódzkiego, który właśnie świętuje 100-lecia istnienia. A tu atrakcji nie zabraknie! Wieże urzędu, sale i gabinety, zajdziemy również do gabinetu wojewody!, zobaczymy a także tajemnicze podziemia. W wieży południowej zwiedzimy również tzw. salę maszkaronów, czyli magazyn gipsowych odlewów detali elewacji, na wypadek konieczności ich odtworzenia.

Jako nieliczni zejdziemy 14 metrów pod powierzchnią ulicy, do zagadkowego tunelu, w którym znajduje się podziemne wyjście z urzędu w kierunku Odry.

Jakie atrakcje czekają na nas w gmachu Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie? Wszystkiego dowiecie się wchodząc na stronę www.mmszczecin.pl. Żeby wziąć udział w Photoday’u trzeba będzie też zapisać się w artykule zapowiadającym plener. (...)"

źródło mmszczecin

4
Strefa kobiet / Targi Ślubne na Zamku
« dnia: Grudnia 07, 2010, 10:50:07  »
zapraszam w imieniu organizatorów i swoim  na Targi Ślubne, które odbędą się na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie dnia 12.12.10 między 10-18

więcej informacji o targach i nagrodach w konkursach :

tutaj

5
Humor / rzut trumną
« dnia: Września 17, 2010, 23:16:42  »
rzut trumną  <- jaki rekord macie? :devil:

Strony: [1]