Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - The_Bill

Strony: [1]
1
Polityka lokalna / Poseł z Polic?
« dnia: Września 23, 2015, 12:09:56  »
Czy znane już są listy wszystkich ugrupowań w wyborach do Parlamentu? Z których ugrupowań startują policzanie i czy Waszym zdaniem Police wkoncu doczekają się posła?

2
Jak donosi Magazyn Policki: http://www.magpol.cba.pl/?p=1267 w Starostwie rozpoczęły się czystki, robienie miejsca czy też reorganizacja.. Ciekawe jest to że dopiero zatrudniono inspektora a dla Pani wspomnianej w artykule miejsca nie ma... Ciekawe gdzie tym razem wpadnie drużyna Gryfa i ich reorganizacja. Teraz rozumiem urzędników gminnych którzy tak boją się krytykować Gryf.

3
Polityka lokalna / Zastępca Burmistrza
« dnia: Lutego 25, 2015, 12:06:12  »
  Będzie drugi zastępca a jeżeli tak to  z jakiego nadania? Jakie są  wasze typy?

4
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / TV Police
« dnia: Lipca 12, 2014, 13:11:10  »
Oglądając w ostatnim czasie programy lokalne w polickiej telewizji można odnieść wrażenie iż kampania rusza pełną parą.  Czy tylko ja mam wrażenie iż Nasza kablówka zrobiła się mało obiektywna?

5
Książka skarg i zażaleń / Z.CH. Police
« dnia: Grudnia 10, 2009, 19:50:35  »
Gdzie sie podzial temat Z. Ch.??

Strony: [1]