• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - PracownikZCh

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 06, 2019, 17:57:41  »
Przychody ze sprzedaży firmy wyniosły nieco ponad 6,102 mld złotych. Dla porównania rok wcześniej było to nieznacznie ponad 4,877 mld zł. [/size]Zysk z działalności operacyjnej wyniósł prawie 535,49 mln złotych. Tymczasem w pierwszej połowie ubiegłego roku było to dużo skromniejsze 196,45 mln zł. W końcu zysk netto firmy w omawianym okresie wyniósł ponad 394,95 mln zł, co w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku oznacza wzrost o ponad 270 mln zł.
A na koniec roku usłyszymy,  że drogi gaz, słabe zyski i o podwyżkach możemy marzyć. Polska polityka...
[/color]

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 21, 2019, 17:45:19  »
Mam pytanie do Pani Anny. Chodzą słuchy po zakładzie, że o premii kwartalnej możemy zapomnieć jak i o tzw.13  Jestem jednym z pracowników pakowni Lp1 i nawet dnia przerwy nie ma, żeby nie było aut zewnętrznych po nawóz,  człowiek wykonuje stawiane wymagania bez zawachania, najlepiej jak potrafi, a zakład opdłaca się takim docenieniem? O co tu chodzi? Przez to, że Ci tam na górze nie potrafią dopilnować ciągłości zakładów,  że wszystko się sypie,  że zbiornik zamiast 20 służył 40 lat, przez to szeregowy pracownik będzie poszkodowany? Ciekawy jestem jak mają się pensje, premie i nagrody w biurowcu... Śmiech na sali...

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 03, 2019, 17:48:52  »
A co taka cisza na forum? Ten zakład jeszcze żyje? Jak tam zbiorniki, rusza się coś? Czy idziemy po równi pochyłej. Wiadomo gdzie.
Zyski, czy straty? Będzie dobrze, czy bieda? Podwyżki na nowy rok, trzynastki?

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 23, 2019, 07:46:37  »
Czy wiadomo coś o premii rocznej? Nikt nic nie wspomina.

5
Sprawy bieżące / Odp: Prośba o wątki o Z.CH.POLICE
« dnia: Grudzień 20, 2018, 04:08:33  »
Czy powie mi ktoś, jak to jest z kartami "Sodexo - LunchPass"
Karta raz działa, innym razem nie. Od czego to zależne? bo albo to jest nie dopracowane przez ZCh albo tak częste błędy terminali. Powoli zaczyna mnie to wnerwiać. Trzymać  na karcie nie wolno, bo blokują (niby) a wydać się nie da, bo nie działa.

Strony: [1]