Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Evolth

Strony: [1]
1
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Kwiecień 02, 2019, 17:03:19  »
Dzisiaj benzyna 95 na Orlenie w Policach 5,28 a na Orlenie w Przęsocinie 5,14.

2
Tematy różne / Odp: Inwestycja przy Orlenie- co powstanie?
« dnia: Luty 18, 2019, 03:00:33  »
No to już wam tłumaczę.
Wjazd na działkę został wykonany zgodnie z projektem i jest super.
Co do drzewa to wydano zgodę na budowę jak i na zajęcie pasa drogowego za co trzeba  było zapłacić i to nie mało, natomiast  decyzja na wycięcie drzewa jest pozytywna  i miało wszystko odbyć się w trakcie budowy wjazdu, no ale nie wiadomo z jakiego powodu ktoś wstrzymał się z wydaniem takowej decyzji.
I teraz mamy wjazd z drzewem na środku. Jak tylko inwestor dostanie papierek do ręki to drzewo wytniemy i położymy tam ładnie kostkę.
Ja się śmieje że to będzie chit facebooka w regionie i z tego co słyszałem to już latają foty z ciekawymi komentarzami ale osobiście nie widziałem.
A budować będą coś na podobieństwo nowych bloków za rondem na przeciw Papieża.


Jak im legalnie nie pozwolą wyciąć drzewka to zrobią to w inny sposób. Co za problem "przez przypadek" wjechać w drzewko jakimś spychaczem.

3
Wiem o tym  Ale jako żę garażowanie tak dużych pojazdów nie jest prostą sprawą to może ktoś powinien się zainteresować tą sprawą? Wiem że ten autobus (jak i inny) jeżdzą jako linia turystyczna więc jakieś zależności z ZDiTM/SPPK są...

Ten autobus nie jeździł na żadnej linii turystycznej. Nikt nie będzie za darmo garażował czyjejś prywatnej własności.

4
Turystyka / Odp: [Ogólne] Aleksander Doba
« dnia: Listopad 22, 2018, 11:39:38  »
Pan Aleksander Doba kandyduje w wyborach samorządowych na radnego sejmiku wojewódzkiego. Powodzenia.

Tak kandydował, że jak wygrał to mu kolidowało z programem Agent: Gwiazdy i podróżami, że zrezygnował. Wstyd i wystawienie w pole ludzi którzy na niego oddali głos. 

5
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Październik 13, 2018, 11:40:26  »
Mimo, iż w zaproszeniu do debaty wyraźnie było napisane - "Zapraszamy przedstawicieli komitetów startujących w wyborach gminnych do debaty politycznej o programie dla Polic"
Gdy zobaczyli dobrze przygotowanego merytorycznie przedstawiciela GRYF-a woleli zerwać debatę, niż wziąć w niej udział.

Panie Grzegorzu, niech pan się nie kompromituje i zajmie się oszpecaniem naszych nowiutkich autobusów reklamami Diakuna, który w tej kampanii widoczny jest tylko tam. To wychodzi Panu najlepiej. Ah, może przy okazji wspomnę iż autobusy z reklamami do wyborów mają zakaz jazdy na liniach typu 63, 58 i 59, przez co kierowcy nie mogą jeździć autobusami przypisanymi do nich, tylko często dostają te stare klekoty? No ale cóż, widać po tym zachowaniu co znaczy kierowca w miejskiej spółce i jak jest przez rządzących traktowany :) 

6
To idź i wykup sobie reklamę na wozach z najnowszej dostawy, powodzenia życzę
Ale ja nie potrzebuje, i to nie ja sie czepiam ze sa reklamy na autobusach, no tak powinny być reklamy na tych co nie jedzą. Proponuje przed  kliknięciem "wyślij wiadomość" przeczytać co napisałeś.

Proponuję przed kliknięciem "wyślij wiadomość" zapoznać się z czytaniem ze zrozumieniem i pojęciem słowa "ironia". Uwaga wyjaśniam i objaśniam - To było ironiczne stwierdzenie mówiące że nie możliwe jest kupienie reklamy na nowych wozach. (A przynajmniej tak było przez X lat do czasu teraźniejszych wyborów). I to jest odpowiedź na twoje "Udaj się do SPPK i wykup sobie reklamę". Bardziej łopatologicznie nie jestem w stanie tego wyjaśnić, jeżeli dalej nie rozumiesz to pozostaje mi tylko współczuć.   

7
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Wrzesień 28, 2018, 01:24:10  »
Evolth - przetargi i kwestie techniczne mnie nie interesują. Nie biore udziału w przetargach - tylko oceniam bardzo dobre efekty.  Nie jest winą Gryfa, źe np remont mostu w Jasienicy przy ZCh się przedłuża.

Bardzo dobre efekty? No, ta dziurawa i "pofalowana" droga od Tanowskiej do Chodkiewicza robi piorunujący efekt. Połatana droga przy przejeździe kolejowym chwilę po remoncie też robi robi dobry efekt.


Oczywiście źe prezesi spółek powinni zarabiać bardzo duźo. Police to nie wioska, bez dochodów.
Jeśli szeregowi pracownicy mało zarabiają - to niech zmienią prace

Oh, skąd ja to znam... "Zmień pracę, weź kredyt"... taa.

Podaj jeden przykład załatwienia czegoś po znajomościach ?? I co? Jeśli tak było to dlaczego Evolth nie zgłosiłeś tego w prokuraturze??

Nie mam zielonego pojęcia jak to się robi.

Trans-Net to gminna spółka i jeśli wygrywa przetargi oferując najniższą cenę - to bardzo dobrze, bo Police na tym zyskują.

I dostają jakość odpowiednią do ceny - niską.

Ostatnio Pan Burmistrz , który wiele zrobił za czasów pierwszej Solidarności , podpisał porozumienie ze Szczecinem - dzięki temu uczniowie z Polic mają za darmo komunikacje miejską w Szczecinie i Policach.
I to jest wielka korzyść dla mieszkańców naszej gminy. To tylko jeden przykład.

Wielka korzyść która kosztowała miliony, zapłacą za to wszyscy podatnicy, jeżeli mieszkasz w Policach to ty również. Tę kasę można było spożytkować na wiele lepszych sposobów. Takie przejazdy powinny mieć tylko dzieci z uboższych rodzin. Niech dalej rozszerzają grono ludzi uprawnionych do darmowych przejazdów to będą nas wozić kierowcy z Ukrainy :)

Przypomnij Evolth ile Piłsudski na klaczy Kasztance miał kosztować publicznych pieniędzy.?
To właśnie GRYF tanio i pięknie uhonorował Józefa Piłsudskiego, Ryszarda Kaczorowskiego, Longina Komołowskiego i Lecha Kaczyńskiego w Parku Solidarności - tak właśnie trzeba wydawać publiczne pieniądze. Brawo.

Moim zdaniem stawianie pomników to marnotrawienie pieniędzy. A już na pewno Lechowi Kaczyńskiemu.

Dzięki Gryfowi - rozsławił Police na całym świecie pan Aleksander Doba.

Dzięki Gryfowi? A nie dzięki swojej pasji? I jaki zysk z tej "sławy" ma zwykły mieszkaniec Polic?

ale powiedz - jeśli rzekomo jest niefajnie - to dlaczego GRYF XXI wygrywa w cuglach wybory? Dlaczego w 2014 roku wprowadził 17 radnych a np PiS - jednego pana radnego?

To że za czymś podąża tłum, nie znaczy że jest dobre.

8
Evolth, ja do polityki mam stosunek bardzo ambiwalentny ale to chyba nie powinno Cię dziwić, że widzisz treści reklamowe Gryfa na autobusach wszelakiej maści, skoro Pan Ufniarz jest z tej partii i jednocześnie z SPPK  więc wszystko się zgadza

Ba, wręcz bym był w szoku gdyby nie dali reklam. Jednak moje pytanie dotyczyło nowych autobusów.

Po co szukać jakiś teorii spiskowych, proponuje się udać do SPPK  i wykupić sobie reklamę na autobusach.

To idź i wykup sobie reklamę na wozach z najnowszej dostawy, powodzenia życzę :)

9
Zauważyłem że na najnowszych wozach w SPPK pojawiły się reklamy Gryfa. O ile mnie pamięć nie myli to nigdy na nowych autobusach reklam nie było. Czyli w przypadku wyborów i reklam własnej partii można oszpecać nowiutkie autobusy, a w innych przypadkach już nie można? Hipokryzja pełną gębą.

10
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Wrzesień 26, 2018, 17:05:11  »
jednocześnie oddając głos na pana Władysława Diakuna, bo jestem zadowolony z kierunku - w jakim rozwija się nasze miasto pod kierownictwem obecnego burmistrza. Tak trzymać.

Zadowolony jesteś z kierunku w jakim rozwijają się Police? Zadowolony jesteś z przetargów które nigdy nie są na czas realizowane a robota zawsze spartaczona? Zadowolony jesteś że prezesi miejskich spółek zarabiają grubą kasę i co roku dostają co raz to większe premie a szeregowi pracownicy zarabiają grosze? Że wszystko jest załatwiane po znajomościach? Że trans-net ma monopol na wszystko? Mógłbym tak wymieniać jeszcze długo. Każdy myślący Policzanin widzi jak jest i nie ma klapek na oczach jak niektórzy. 

11
Sprawy bieżące / Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« dnia: Lipiec 19, 2018, 16:48:09  »
Dodatkowo w planach przecież jest budowa mostu/tunelu przez Odrę do Świętej (To będzie za X albo za XX lat, ale skoro takie są plany to warto myśleć przyszłościowo), wtedy droga bez dwóch pasów w jednym kierunku będzie zakorkowana codziennie, co dla mieszkańców Polic będzie tragedią. No chyba że wtedy będą robić jakąś inną drogę do tej przeprawy to zwracam honor.

12
Sprawy bieżące / Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« dnia: Lipiec 15, 2018, 16:36:44  »
Przewidujemy, że ogłoszenie przetargu na pierwszy etap przebudowy odbędzie się najpóźniej we wrześniu br.

Czyli znając nasze realia w tym roku nie ma szans zacząć przebudowy. Na początek pewnie oferty i tak będą za drogie, później kolejny przetarg i nawet jak się zmieści ktoś w budżecie to ktoś inny się odwoła, później przyjdzie zima, a w zimę nikt prac nie zacznie więc przewiduję wiosnę 2019...

13
Czemu Solaris 777 stoi na przystanku Piaskowa szkoła i blokuje przystanek? To teraz do domu można autobusem podjechać? Ciekawostka przystanek czy parking?

Ciekawostka - przystanki AUTOBUSOWE są dla autobusów. Więc skoro przystanek jest dla autobusu i stoi na nim autobus to co w tym takiego dziwnego i jaki jest twój interes w tym że on tam stoi?

14
A ile można zarobić na etacie w SPPK?
Stanowczo za mało jak na specyfikę pracy :)

 około 3000 brutto + 20 procent premii, wychodzi jakieś 2500-2600 na rękę

śmieszna kasa w porównaniu do odpowiedzialności i elementu jaki trzeba przewozić. W spółkach szczecińskich bez większego wysiłku idzie zarobić ponad 3000zł na rękę/miesiąc. Bardzo mnie śmieszy to zachwalanie w TV czy radiu jak to jest super, już nie wspomnę o hipokryzji jednej z pań po kursie która się wypowiadała przed kamerą... Mógłbym bardzo dokładnie opisać wszystkie absurdy które w tej firmie są rodem wyjęte z filmów typu "Miś", zajęło by to spokojnie parę kartek A4, jednak boję się jakiegoś pozwu o zniesławienie. Może by tak wysłać jakieś anonimowe pisemko do tych wszystkich gazet i tv które to tak aktywnie promują te kursy? Jednak obawiam się że takiego anonima nikt nie potraktuje poważnie.   


15
Pytanie, musi, czy mógłby? Czasami chyba można, korona nikomu z głowy chyba nie spadnie ?

Nie chodzi tu o "koronę" ale o sytuacje w których jeden kierowca sprzedaje bilety zawsze a inny faktycznie tylko w czasie awarii biletomatu lub po 18 gdy go nie ma. Prowadzi to do tego że w przypadku odmowy sprzedaży pasażerowie zaczynają dyskusję i awantury "a bo inni sprzedają". Jak na moje myślę że skoro już miasto się wykosztowało i wydało te 50 milionów na te biletomaty, to są one o po to by kierowca tych biletów sprzedawać nie musiał i nie tracił czasu na sprzedaż tylko prowadził autobus tak by dojechać o czasie i wszyscy zdążyli tam gdzie jadą (Praca, przesiadki itd). Nie jest żadnym problemem kupienia w kiosku paru biletów na później i trzymania ich w portfelu, jeżeli ktoś w XXI wieku dalej nie posiada karty.

Strony: [1]