Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - miśka16

Strony: [1]
1
Tematy różne / Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« dnia: Maj 06, 2014, 10:56:18  »
Pamiętam dobrze, że nie było przy tych roześmianych, zajętych sobą dzieciakach  dorosłego ratownika, po prostu zabrałam dzieci w inne miejsce gdzie pracował zawodowy ratownik skupiony nie na sobie, tylko na kąpiących się . Nie mam nic przeciwko szkolącym się ,ale niech to robią pod opieką profesjonalnych ratowników a ich w danym momencie nie było. Znam te dzieciaki więc wiem po ile mogły mieć lat.

2
Trudne tematy / Odp: Menele na deptaku
« dnia: Kwiecień 28, 2014, 09:39:05  »
Racja, powinien rozliczyc się z tego, bo po to jest na swoim stanowisku, nie po żeby pojeżdzić sobie po mieście i pilnować handlarzy firanek itp, ja juz mam dość tych zachlanych gemb, niedługo na widokówkach Polic będą jako atrakcja dla miasta

3
Trudne tematy / Odp: Menele na deptaku
« dnia: Kwiecień 25, 2014, 15:18:33  »
Wiecie co ja też mam ich dość, kto tu nie mieszka to niech się nie wypowiada, bo nie wie co to znaczy i nie rozumie. Gwiazdą nie jestem, ale wszystko ma swoje granice a widok tych naprutych od samego rana mord już się przykrzy. Na straż wiejską nie ma co liczyć bo prędzej ja dostałabym mandat, gdybym tylko napiła sie zimnego piwka na ławeczce z koleżanką, niż taka moczymorda ale to Komendant Straży M powinien rozliczać się na dywaniku u Burmistrza z takiej "wizytówki" bo to wstyd dla miasta trzymać ich w publicznym miejscu niech się mnożą z dala od normalnych ludzi.

4
Tematy różne / Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« dnia: Kwiecień 11, 2014, 08:25:04  »
P. Grzegorzu, Osir wydzierżawił już dosłownie wszystko owemu "byznesmenowi"więc nie widzę, żeby mógł w jakiś sposób wpłynąć na niego.

5
Tematy różne / Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:59:27  »
P. Grzeorzu owym zarządcą Trzebieskich "atrakcji" jest dość cyniczny człowiek, dla którego nie ma problemu, czy ktoś na kogoś najeżdża, czy w toaletach jest czysto, nastawiony jest na biznes i ma wszystkich głęboko w d.......... . Smród i bród w toaletach, za które pobiera notabene opłaty świadczy tylko i wyłącznie o nim samym, tak samo ma gdzieś nasze bezpieczeństwo, liczy się kasa a nie poziom świadczonych usług.

6
Tematy różne / Odp: Mini quady na deptaku w Trzebieży.
« dnia: Kwiecień 08, 2014, 08:13:34  »
Witam, niestety sama byłam w podobnej sytuacji, pędzące dzieciaki na quadach czasem nie panują nad prędkością, sama łapałam swojego malucha, ja zamierzam zgłosić ten fakt dalej bo właściciele owych pojazdów zdaje się nie mają nad tym kontroli, podejrzewam że nawet nie instruują młodziezy o możliwych zagrożeniach. Mam zamiar również zgłośćić fakt, czy aby na pewno ratownikiem na plaży była w poprzednim sezonie osoba pełnoletnia bo takowej nie zauważyłam, widziałam za to grupkę 11-12 latków ubranych w stroje ratownika i zgoszę do sanepidu toalety, aby w tym sezonie były bardziej kontrolowane bo w zeszłym to była masakra.

Strony: [1]