Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - KOOWALSKI

Strony: [1] 2 3 ... 44
1

Dolnoślązak te kolano przez Pana Znachora Kopertę było leczone w gabinecie prywatnym 😀
Tak się dziwnie składa, że ci łapówkarze to wszyscy namaszczeni przez pisowskich bolszewików.Chętnie poznam lekarstwo , które tym łapówkarzem przywraca pamięć.Ciekawe jak ich pamięć będzie wyglądać na rozprawach o zniesławienie.Już taka jedna pamiętliwa profesorka  z US kiedy pogrożono jej palcem zaczęła tracić pamięć a mimo to ma postępowanie dyscyplinarne na uczelni

2
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Grudzień 11, 2019, 13:57:09  »
Zajebiście. A na jakieś argumenty przeciwko tym wiatom to się doczekamy czy potrafisz tylko pierdolić od rzeczy?
Racjonalne argumenty,komu?Kim ty jesteś jak ty nie potrafisz odróżnić podobnie jak dapol jajka od kury.

3
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Grudzień 07, 2019, 22:23:05  »
Jedynym jego argumentem jest to, że ON nie będzie z tego korzystał, więc nie jest to potrzebne nikomu.


Kowalski pokaż mi gdzie stękam na te podatki, bo widzę że masz jakieś problemy ze zrozumieniem prostego przekazu.


A twoje marudzenie, malkontenctwo i ogólna postawa na nie - znany z tego na osiedlu jesteś. Osiedlu, które min. dzięki twojemu pieniactwu wygląda jak zatrzymane w latach '80.
W temacie wybory samorządowe chlapnąłeś coś tam na temat planowanych przez Gryfa podwyżek.
Dzięki ulubionej nie tylko przez ciebie radosnej twórczości Gryfa muszą rosnąć koszty funkcjonowania gminy.
Przykładów jest mnóstwo ale ociemniali nie widzą dalej niż czubek własnego nosa albo widzą tylko przywileje dla siebie lub kasę związaną z radosną twórczością.
Jeśli chodzi o radosną twórczość na terenie SM Odra widać ją na każdym kroku,tylko ociemniali tego nie widzą.Niedawno w jednej z komór śmieciowych ocieplono posadzkę styropianem.Osiągnięcie intelektualne na miarę Nobla.Miejsc parkingowych brakuje a władcy s-ni chcą/chcieli ocieplać ocieplone budynki wbrew istniejącemu prawu bo zaprzyjaźnionej firmie chciano zapewnić kasę.Nie udało się mimo naciąganych ekspertyz wg których niektóre budynki są w tak tragicznym stanie,że trzeba je natychmiast remontować bo grozi im katastrofa budowlana.

Gdyby nadzór budowlany i prokuratura były rzetelne to dożywotnie prezesowanie skończyłoby się kilka lat temu.To tyle a propos pieniactwa.Prawa należy przestrzegać także w SM Odra.
Pozdrowienia dla miłośników pedałowania,skwerów ku pamięci,placów zabaw przy każdym mieszkaniu z pełnym zapleczem fitness nie tylko dla dzieci,promenady w każdym sołectwie i każdemu wg potrzeb jak u Lenina.Zapomniałem zupełnie o cenach usług samorządowych.Powinni o nich decydować zwolennicy radosnej twórczości bo wiedzą najlepiej jak racjonalnie wydawać kasę podatników.





4
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Grudzień 06, 2019, 19:25:45  »
Koowalski nie doceni, bo nie umie jeździć na rowerze  :P ;D
Nie jestem wielbicielem pedałowania tylko racjonalnego wydawania publicznej kasy.Podobno stękasz,że podatek od nieruchomości idzie do góry,czyli uważasz,że radosna twórczość tak ,ale tylko dla hobbystów.

5
Polityka krajowa / Odp: Dlaczego nigdy nie zagłosuję na PiS
« dnia: Grudzień 02, 2019, 17:00:37  »
Trochę lektury na niedzielę:

http://www.facebook.com/framk.maciejewski/posts/733253727139034


Myśle, że wielu z nas nie zdaje sobie sprawy co wyprawiano z naszym krajem przez ostatnie 30 lat.







Aktualnie na tapecie jest kryształowy Banaś z ogromnym entuzjazmem powołany na nieusuwalnego szefa NIK.




6
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Grudzień 02, 2019, 16:50:39  »
Płacę w tej gminie podatki, także ten.....
Ale jestem w stanie ci postawić za swoje taką budkę
Postaw ją najpierw u siebie w pokoju gościnnym i zaproś rowerowych hobbystów na podziwianie genialnego wynalazku Gryfa

7
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Grudzień 01, 2019, 12:13:08  »
Bardzo dobry pomysł. I jeszcze budki dla malkontentów
Brawo milionerzy.Jedna dobra rada ,zacznijcie finansować swoje pomysły za swoje

8
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Listopad 29, 2019, 20:39:27  »
Proponuję rozszerzyć ten genialny wysiłek intelektualny o punkt napraw samochodów przy każdej wiacie.Wypadaloby również zaopatrzyć wiaty w kanistry z paliwem i lodówki z kanapkami a latem koniecznie w mrożone napoje.Pieniędzy podatników mamy w bród a jak zabraknie to się podatnikom dobierzemy do portfeli

9
Polityka krajowa / Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« dnia: Listopad 06, 2018, 19:15:20  »
oowalski - GryfXXI NIGDY nie złamał Komstytucji RP. !!!!
Człowieku otrzeżwiej!!!Żeby doić publiczną kasę nie trzeba łamać konstytucji.Słyszałeś o aferze Getback- nikt nie złamał konstytucji.Słyszałeś ile mld zł pochłonęły wypłaty upadłych SKOKów - też nikt nie złamał konstytucji.Słyszałeś o podwyżkach za wodę,śmieci,podatek od nieruchomości w gminie Police - nikt nie złamał konstytucji mimo bardzo niskiej inflacji.Żeby tworzyć kliki,koterie,towarzystwa wzajemnej adoracji nie trzeba łamać konstytucji, wystarczy omamić wyborców tak jak to zrobiono z tobą i kilkoma tysiącami pozostałych wielbicieli Gryfa.Zapamiętaj,rodzina"Gryfa na swoim" nie musi łamać konstytucji żeby "dzielić "kasę podatników.


10
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Październik 29, 2018, 21:41:50  »
Tak masz rację, że w gminie funkcjonuje swoiste status quo. Wielu tak twierdzi. Tylko nie jest to układ, gdzie "Pany" ciemiężą swój lud uciśniony... Jak wielu chce nam to wmówić. Tak ludzie boją się zmian bo być może źle im nie jest. Zmiany tak ale na lepsze. Lecz kto da takie gwarancje.
Wydaje się, że nie problem tu w Gryfie, a... w opozycji.

Gwarancje mogą dać tylko nowe twarze nie związane z jak to ładnie określił JA spółdzielnią czyli Gryfem.Każdy głos na Gryfa to głos za nieuzasadnionymi podwyżkami(w radach nadzorczych gminnych spółek siedzą towarzysze spółdzielni kontrolujący sami siebie).Każdy głos na Gryfa to umacnianie tej neofeudalnej struktury coraz bardziej uzależniającej wyborców i ich rodziny od ojca chrzestnego i jego wiernych.To smutne ale prawdziwe.
Opozycja nie dysponuje takimi narzędziami propagandy jak Gryf kupujący/wydający kasę na posłuszeństwo w mediach.Żeby zneutralizować propagandę "sukcesu" spółdzielni trzeba mieć niezależne media a w Policach nie ma na nie miejsca, dlatego widzimy tylko butę i arogancję ubraną w garnitur pn "i co nam zrobicie".




11
Polityka krajowa / Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« dnia: Październik 29, 2018, 21:21:28  »
Tak to właśnie jest gdy rządzący PiS karze Polaków za to, źe budują gospodarkę naszego kraju.
Jako przykład podam znajomego ze Szczecina,: pracował jako straźnik miejski w Szczecinie kilka lub kilkanaście lat i pojechał teraz do pracy w Norwegi i w DWA DNI ZAROBIŁ TYLE ILE PRZEZ MIESIĄC W SZCZECINIE.
I za to źe pracownicy nie wyjezdzają, źe budują polską gospodarkę, to są karani zabraniem dniówki przez PiS.

Pracownicy Gryfa nie stracą ani grosza.W socjalistycznych spółkach nie ma takiej opcji.

Dlatego jeśli PiS wejdzie w koalicje w gminie z Gryfem - nigdy nie oddam głosu na Gryfa , mimo ze nie ma na kogo innego głosować.
Między PiS a Gryfem różnica jest niewielka.Pis buduje oligarchię ponad gminną a Gryf rodzinną ,która przecież ci się podoba.

12
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Październik 29, 2018, 21:12:33  »
Gęba pełna frazesów, tyle bicia piany, a potem robią zupełnie odwrotnie niż deklarują i co gorsza wyborcy PiSu wciąż bezgranicznie im ufają. Taki stan umysłu ciężko określić bez używania inwektyw lub odnoszenia się do inteligencji.
Taki stan umysłu nazywa się " mózg w stanie spoczynku" a J.Kurski ten odłam "inteligencji"nazywa ciemnym ludem który wszystko kupi.

13
Polityka krajowa / Odp: PiS = PZPR
« dnia: Październik 29, 2018, 21:04:06  »
No chyba mamy powrót PZPR


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/policja-wiozła-rolników-na-dożynki-z-mateuszem-morawieckim-33-godziny-w-trasie/ar-BBP34J0?ocid=spartandhp

Aktualny skrót pzpr nawiązuje dokładnie do przeszłości i nazywa się Polska Zjednoczona Prawica Rzeczpospolitej
A


Skąd ja to znam ?

14
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Październik 23, 2018, 22:21:40  »
No to nic się nie zmieniło, nadal zapychacze z rodzinami u władzy. Kiedy kolejna podwyżka z dupy?
Zmieniło się i to mocno.Postawa służby nie ma większości w Radzie Miejskiej.Jeśli nie dokupią klakierów z innych ugrupowań np jakiegoś emeryta to ojciec chrzestny będzie miał mniejszy komfort w drodze do rekordu,czyli 79 lat na koniec dozwolonych kadencji.Nie załapał się najzdolniejszy z wszystkich przewodniczących RM jakich zna historia wszechświata,nie załapał się słynny waldi marzący o mistrzostwach Polski piłki nożnej na polickim stadionie.Przy okazji ci którzy głosowali na miszcza Diakuna w roli radnego dowiedzą się,że de facto głosowali na Kosiorkiewicza bo jego nazwisko Gryf przykrył Diakunem(w przypadku rezygnacji miszcza jego miejsce zajmie Kosiorkiewicz) z kolei vice miszcz Pisański przekaże pałeczkę rodzinnej sztafety Piotrowi Diakunowi jeśli tatuś Diakun powoła vice na stanowisko vice.

15
Polityka lokalna / Odp: Wybory samorzadowe
« dnia: Październik 19, 2018, 09:47:25  »
KOOWALSKI masz racje, ale na kogo mają głosować wyborcy w Policach? Trzeba Gryfa wybrać moim zdaniem. Nie oddał bym nigdy głosu na PiS - czytałem dziś czarną książkę dołączoną do Gazety Wyborczej.
Platformy takźe mam dosyć (nagrania u Sowy & Przyjaciół)
 A Projekt Police nie ma zaplecza - ale to moźe być plus.
Dominik,wygląda na to ,że to co się dzieje w gminie Police nie ma dla ciebie żadnego znaczenia podobnie jak większości wyborców.To smutne,że dali się omamić Gryfowi na swoim.Zdecydowana większość wyborców nawet nie wie,że 37,8 % podatku PIT wraca z Urzędu Skarbowego do kasy Gminy.Dzięki temu podatnicy PIT mieszkający w zasobach spółdzielni mieszkaniowych sponsorują budowę np kanalizacji sanitarnej w Tanowie,Witorzy. Dokładają do ceny ścieków mieszkańcom sołectw.Czy ktoś słyszał,że Gryf zróżnicuje ceny opłat za ścieki w zależności od miejsca powstawania?.Czy ktoś słyszał,że Gryf dołoży do remontu infrastruktury w Spółdzielniach Mieszkaniowych mając do dyspozycji 37,8% kasy z PITu ich mieszkańców?.Czy wyborcy wiedzą,że radni nie maja prawa kontrolować tego co się dzieje w gminnych spółkach,co rodzi częste pytania o powstające tam koszty?
Bez nowych twarzy w samorządzie nadal będziemy karmieni "sukcesami" jak w czasach Gierka,bo to gwarantuje postawa służby Gryfa.Dzięki takim bezkrytycznym wyborcom jak Ty Gryf ma zagwarantowane dożywocie. Diakun ma już 69 lat więc wiekopomne dzieła Gryfa opuści mając 79 lat - dwie 5 letnie kadencje.Czy to zdrowe?.Ja na Gryfa już od dawna nie głosuję bo Gryf w skali samorządu to to samo co PiS w skali kraju.Gryf podobnie jak PiS kultywuje socjalizm a mi ten model sprawowania władzy nie odpowiada dlatego nikt z Gryfa nie ma mojego głosu.

ps.nagrania u "Sowy........."były inspirowane i kontrolowane przez ludzi PiSu i właściwie nic co mogło stać się podstawą ewentualnych zarzutów karnych nie ujawniono.To był i zresztą nada jest "pokarm" dla maluczkich którym wmówiono,że PO to organizacja quasi przestępcza.Za plecami tych insynuacji
płynie brunatna rzeka kojarzona z narodowym socjalizmem.

Post Merge: Październik 19, 2018, 22:22:07
Dominik,wygląda na to ,że to co się dzieje w gminie Police nie ma dla ciebie żadnego znaczenia podobnie jak większości wyborców.To smutne,że dali się omamić Gryfowi na swoim.Zdecydowana większość wyborców nawet nie wie,że 37,8 % podatku PIT wraca z Urzędu Skarbowego do kasy Gminy.Dzięki temu podatnicy PIT mieszkający w zasobach spółdzielni mieszkaniowych sponsorują budowę np kanalizacji sanitarnej w Tanowie,Witorzy. Dokładają do ceny ścieków mieszkańcom sołectw.Czy ktoś słyszał,że Gryf zróżnicuje ceny opłat za ścieki w zależności od miejsca powstawania?.Czy ktoś słyszał,że Gryf dołoży do remontu infrastruktury w Spółdzielniach Mieszkaniowych mając do dyspozycji 37,8% kasy z PITu ich mieszkańców?.Czy wyborcy wiedzą,że radni nie maja prawa kontrolować tego co się dzieje w gminnych spółkach,co rodzi częste pytania o powstające tam koszty?
Bez nowych twarzy w samorządzie nadal będziemy karmieni "sukcesami" jak w czasach Gierka,bo to gwarantuje postawa służby Gryfa.Dzięki takim bezkrytycznym wyborcom jak Ty Gryf ma zagwarantowane dożywocie. Diakun ma już 69 lat więc wiekopomne dzieła Gryfa opuści mając 79 lat - dwie 5 letnie kadencje.Czy to zdrowe?.Ja na Gryfa już od dawna nie głosuję bo Gryf w skali samorządu to to samo co PiS w skali kraju.Gryf podobnie jak PiS kultywuje socjalizm a mi ten model sprawowania władzy nie odpowiada dlatego nikt z Gryfa nie ma mojego głosu.

ps.nagrania u "Sowy........."były inspirowane i kontrolowane przez ludzi PiSu i właściwie nic co mogło stać się podstawą ewentualnych zarzutów karnych nie ujawniono.To był i zresztą nada jest "pokarm" dla maluczkich którym wmówiono,że PO to organizacja quasi przestępcza.Za plecami tych insynuacji
płynie brunatna rzeka kojarzona z narodowym socjalizmem.

Niedowiarków informuję,że prezes Trans-Netu będzie miał postępowanie przed WSA z ustawy Prawo postępowania przed sądami administracyjnymi
art.55 par.1 oraz na podstawie art.6 ustawy o odpowiedzialności funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie  prawa.Natomiast przy okazji wyjaśniania sprawy dowiedziałem się dzięki sekretarzowi Gminy Police,że burmistrz Diakun nie jest zainteresowany przestrzeganiem prawa przez prezesa Trans-Net S.A. mimo że jest jedynym akcjonariuszem tej spółki.

Strony: [1] 2 3 ... 44