Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - planeta

Strony: [1] 2 3 ... 14
1
Trochę przesada! Rodzice maja chodzić krok w krok za dzieciakiem? Winni tu bardzo  są sprzedawcy. Sama widzę jak np w budkach koło lidla, najwiecej zainteresowanych to właśnie dzieciaki. Sprzedawcy zbyt lekkomyślnie podchodza do tematu! Dzieciaki nie zdają sobie sprawy z zagrozenia, a rodzice maja prace itp i nie mogą non stop pilnować dzieci.

2
Na zdjeciach widać ewidentnie lenistwo ludzi. W tych rozrzuconych worach są małe butelki i pudełka, które spokojnie przejdą przez otwór w koszu. Ale jeśli chodzi o wieksze rzeczy, to tak- gdzie indziej tez leżą obok. I nie tylko w sm Odra. Syf jest tez z makulatura- brak miejsca w koszu i ludzie zostawiają obok. A ceny za wywóz śmieci niemałe..

3
Tematy różne / Odp: Jak zarządzacie pieniędzmi w domu
« dnia: Czerwca 26, 2018, 13:00:48  »
A na daty postów, to patrzysz? ::)

4
Sport / Odp: Chemik Police
« dnia: Czerwca 19, 2018, 10:15:21  »
Dobrze, ze graja i niech wygrywaj. Oby szło jak najlepiej. Ale organizacja tej imprezy była mega słaba.

5
Trudne tematy / Odp: Zakupy na Polickim Ryneczku
« dnia: Maja 15, 2018, 16:44:42  »
O tak mi się przypomniał temat po obejrzeniu:) macie swoje ryneczkowe POLSKIE produkty 😄😉


6
Trudne tematy / Odp: Zakupy na Polickim Ryneczku
« dnia: Kwietnia 13, 2018, 15:25:53  »
A jak dla mnie ten rynek teraz, to  nic specjalnego. Nie ma tam nic „naszego”. Nawet kiedyś w warzywniaku pani sprzedawczyni prowadziła rozmowę „ jedz do lidla po paprykę i mi przywieź, bo się kończy”😄 dodam, ze wtedy była ona w lidlu po 2.99a na rynku drozej😜

7
Edukacja / Sp1
« dnia: Kwietnia 12, 2018, 10:43:55  »
Prosze o opinie na temat SP1. Chciałam zapisać tam syna do klasy sportowej i dowiedziałam się w sekretariacie, ze szanse na jej utworzenie są niemal zerowe. Rok temu nabór także nie doszedł do skutku i w tym może byc to samo. Nie wiem z czego to wynika. Kiepska szkoła? Będę bardzo wdzięczna za oponie :)

8
Obydwaj niestety też nie zrozumieliście wypowiedzi Papieża. To, że za Mszę czy sakramenty się nie płaci powinno być oczywiste dla każdego chrześcijanina i o tym mówi Papież. Datki na intencję Mszy Św. są oczywiste bo kościół czy parafia utrzymuje się z tego, ale są nieobowiązkowe. Gwarantuję ci, że jeśli udasz się do naszego proboszcza Gasztkowskiego i nie dasz datku to i tak odprawi mszę w zanoszonej przez ciebie intencji czy też udzieli sakramentów. To właśnie tacy znawcy tematu jak dapol najbardziejsię rzucają w takich tematach zawsze i dobrowolne datki nazywają płaceniem. To przede wszystkim do was są skierowane słowa Papieża. Zacznijcie je w końcu rozumieć. Albo przestańcie głupio komentować.
Haha! Serio? 10 lat temu chrzcilismy syna, mieliśmy przygotowane pieniądze na ofiarę, ale kończąc rozmowę usłyszeliśmy od proboszcza „ Aha, jeszcze opłata co łaska, już byla?” Mój mąż tak sie tym wkurzył, ze zamiast dać co miał przygotowane, to wyciągnął 10 zł i rzucił na biurko. A jak był ślub, od innego księdza z parafii uslyszelismy, ze opłata za ślub minimum 400 zł;-)

9
Edukacja / Odp: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« dnia: Lutego 12, 2018, 21:35:22  »
Mój 3latek chodzi do 5. Mimo, ze jest remont i są przeniesieni do sp8 maja świetne Panie, które robią wszystko aby ten bałagan jakoś ogarnąć i nie jest złe. Kilka dni temu nauczycielka mowila, ze we wrześniu ponoć wrócimy do siebie(oby). Bardzo dużo się dzieje, występy, teatrzyki, dla starszaków wycieczki- super. Pierwszy syn tez chodził do 5 i byłam tak samo zachwycona :) w obu przypadkach trafiły się super panie nauczycielki. W 5 jest tez bardzo dobre jedzenie, choć obecnie na czas remontu korzystamy ze stołówki sp8. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, tylko liczę na jak najszybsze zakończenie remontu. Opłaty za przedszkole w naszym przypadku od 8-15 to okolo 120-130zł. Chyba, ze dziecka nie ma w jakieś dni, to jest to odliczane. Plus rada rodzicow 28 zł/mc lub rocznie 280.

10
Tematy różne / Odp: Śmierdzący Gaz
« dnia: Grudnia 27, 2017, 01:16:34  »
Nie zauważyłam. Czasem tylko kolor płomieni jest inny.

11
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudnia 22, 2017, 10:41:32  »
A wracając do tematu centrum handlowego- wiecie może, czy zostanie zwiekszona ilość miejsc parkingowych?

12
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudnia 11, 2017, 21:24:29  »
Pepco otwarcie 14.12. Cos jeszcze tam bedzie?

13
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudnia 08, 2017, 06:59:03  »
Tylko ja byłem w MARTES a reszta w Martens?
Racja :) słownik psikusa zrobił ;)

14
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudnia 07, 2017, 23:41:04  »
chińskiego marketu tam nie bedzie:) Przenieśli sie na Roweckiego, gdzie byl dawny rowerowy. Martens otwarty, widziałam na facebooku informacje:) Fajnie by bylo, gdyby jakas kawiarnie otworzyli. Bo strasznie slabo z tym u nas. Nareszcie cos konkretnego mamy:)

15
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Grudnia 07, 2017, 09:42:17  »
No to już wiadomo, ale czy wiadomo co bedzie poza tym?:)

Strony: [1] 2 3 ... 14