Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Test polityczny  (Przeczytany 12931 razy)

Offline police1260

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Test polityczny
« Odpowiedź #15 dnia: Września 22, 2011, 17:24:42 »
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 30
więcej od 55% uczestników testu
Tradycjonalizm:48
więcej od 88.3% uczestników testu
Wolności obywatelskie:4
więcej od 28.2% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Nacjonalizm (narodowa demokracja)


Nacjonalizm (narodowa demokracja) jest ideologią, stawiającą na pierwszym miejscu dobro narodu jako wspólnoty. Polski nacjonalizm oparty jest przede wszystkim na ideologii Romana Dmowskiego, głównego ideologa ruchu narodowego. Wielu narodowych demokratów było zwolennikami wolnorynkowej gospodarki (Roman Rybarski, Edward Taylor) oraz dużego wpływu katolickiej nauki społecznej na życie publiczne.
Współcześnie do idei endecji odwołują się: Liga Polskich Rodzin, Narodowe Odrodzenie Polski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Test polityczny
« Odpowiedź #16 dnia: Września 23, 2011, 11:32:01 »
Cytat: "_garde_"
Dla mnie to rozrywka  ;D

Ja traktuję ten test dokładnie tak samo. Moje kryteria oceny kandydatów bądź ugrupowań są bardziej przyziemne i bardziej merytoryczne. Ale w życiu potrzebna jest też odrobina rozrywki. :lol2:

szoszonia

  • Gość
Test polityczny
« Odpowiedź #17 dnia: Września 27, 2011, 13:01:09 »
Moje wyniki to: Po prostu - zaskoczyły mnie !!
Wolność gospodarcza: 24
więcej od 48.3% uczestników testu
Tradycjonalizm:20
więcej od 61.8% uczestników testu
Wolności obywatelskie:20
więcej od 49.7% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Konserwatyzm
Konserwatyzm jest ideologią, w której założeniach na pierwszym miejscu znajduje się obrona obecnego ładu i poszanowanie dla tradycji. Konserwatyści w swoich działaniach wykazują dążenia do umacniania wartości tradycyjnych, takich jak religia, naród, państwo, rodzina czy własność prywatna. Co istotne, konserwatyzm nie uznaje "jedynych słusznych założeń" - dla konserwatystów to, co może być dobre dla jednego społeczeństwa, nie musi sprawdzić się w drugim.
Partie posiadające frakcje konserwatywne m.in: Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe . A mnie wydawało się ze jestem pomiędzy PO i SD a w ostatnim czasie zdecydowana na Ruch Palikota :flower: