Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?  (Przeczytany 19659 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 30, 2011, 20:01:15 »
Ja nie przeczę przytoczonym przez Ciebie faktom... powiedz mi tylko, czy dasz sobie odciąć ręke za to, że jak PiS wygra wybory, to standard uprawiania polityki zmieni się na lepsze... Czy sposób rządzenia i podejścia do zwykłego obywatela zmieni się? Czy my jesteśmy dla nich czy oni dla nas? Bo ja odnoszę nieodparte wrażenie, ze Polacy służą im tylko i wyłącznie do oddawania na nich głosów, a kampania wyborcza to zakłamany koncert życzeń... Czy to się zmieni? SZCZRZE wątpię...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 30, 2011, 20:07:15 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
że jak PiS wygra wybory, to standard uprawiania polityki zmieni się na lepsze


 W stosunku do tego co zaprezentowała przez ostatnie cztery lata PO z pewnością. Takiego bardachu po 1989 roku nie zafundowała nam żadna partia ani koalicja rządząca. Ich jedyną mocną stroną są kupione media i PR. Gdyby ktokolwiek w Polsce miał takie zaplecze medialne, jak obecnie ma PO wygrałby w cuglach.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 30, 2011, 20:26:31 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
powiedz mi [sekator] tylko, czy dasz sobie odciąć ręke za to, że jak PiS wygra wybory, to standard uprawiania polityki zmieni się na lepsze...


TrzebieżCITY, jesteś okrutny, skazujesz człowieka na jawne samookaleczenie i inwalidztwo.
<*)))))>{

sekator

  • Gość
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 30, 2011, 20:35:10 »
Cytat: "ak"
jesteś okrutny, skazujesz człowieka na jawne samookaleczenie i inwalidztwo



A poza tym masz coś do powiedzenia w poruszanym przez nas temacie ? Jeżeli poziom dyskusji jest zbyt wysoki, jak dla średnio rozgarniętego leminga, to możemy dla Ciebie trochę go obniżyć, żebyś nie czuł się dyskryminowany  :rotfl:

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 30, 2011, 21:39:34 »
Dodam, że za żadną partię nie dałbym sobie obciąć  paznokcia.
<*)))))>{

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 30, 2011, 23:56:36 »
Przypominam, że temat brzmi "Która partia wygra tegoroczne wybory?"
Więc zamiast jak zwykle szaleńczo się zwalczać(ryzykując przy tym różne części ciała), proponuję zwyczajnie spróbować odpowiedzieć na postawione pytanie.
Dzięki temu zyskamy nieco na poziomie kultury rozmowy i unikniemy dalszych lekcji anatomii.

Wszystko wskazuje na to, ze wygra PO. I ta możliwa opcja nie wzbudza we mnie ani rozpaczy, ani euforii.
Myślę, że poza nimi w parlamencie pojawią się jeszcze PiS, PSL, SLD i Obywatele Dutkiewicza.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 30, 2011, 23:58:51 »
Ja mam nadzieje że Nowa Prawica wejdzie do sejmu. Na pewno zrobią więcej dobrego niż dotychczasowe PO....zresztą nie wiem czy bardziej można [ciach] kraj

yot1

  • Gość
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 31, 2011, 08:21:24 »
Najciekawszym rozwiązaniem , i możliwe , że nalepszym  byłaby wygrana Palikota i Korwina ( ale to raczej długo nie nastąpi - wszyscy narzekamy na rządzących , ale strach przed zmianą jest większy od  tkwienia tym co teraz panuje).

yot1

  • Gość
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 31, 2011, 09:13:33 »
obie ręce się przydają ;-) lewa i prawa

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 31, 2011, 10:02:08 »
Palikot jest taki jak reszta. Dopiero jak go wyrzucili z partii zaczął na serio najeżdżać na PO. Wcześniej robił tylko prztyczki mniej lub bardziej bolesne. Także to taki sam "korytowiec" jak reszta.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 31, 2011, 11:41:50 »
Sprawa wydaje się prosta. Jeżeli do wyborów pójdzie ponad 70% uprawnionych, wówczas możemy spodziewać się niespodzianek. Natomiasy jeżeli frekwencja będzie taka jak do tej pory bywało, czyli ok. 40%, to większe zmiany nie nastąpią i nie ma się tu co łudzić. Dlatego np. Police XXI będą zachęcać do udziału w wyborach propagując hasło: "Idź na wybory i zabierz z sobą babcię!" :)

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 31, 2011, 13:14:19 »
Na onecie jest napisane, że ciągle nie wiadomo czy Nowa Prawica wystartuje bo nie zarejestrowano jeszcze 21 list

Cytuj (zaznaczone)

Partie zarejestrowały listy. Zabraknie Jurka i Korwin-Mikkego?

PO, PiS, PSL, SLD, PJN, Polska Partia Pracy i Ruch Palikota zarejestrowały swoje listy kandydatów do Sejmu i kandydatów do Senatu, którzy wystartują w październikowych wyborach parlamentarnych. Termin zgłaszania list minął wczoraj. Nadal nie wiadomo czy w terminie zmieściła się Nowa Prawica. Partia Korwin-Mikkego złożyła 22 listy, jednak komisja dotąd przyjęła jedynie 19 z nich.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 31, 2011, 15:22:52 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Police XXI będą zachęcać do udziału w wyborach propagując hasło: "Idź na wybory i zabierz z sobą babcię!" :)

Nie wiedziałem, że Police XXI popierają PiS ;)
Cytat: "secha"
Na onecie jest napisane, że ciągle nie wiadomo czy Nowa Prawica wystartuje bo nie zarejestrowano jeszcze 21 list

To tylko bój o listę ogólnokrajową. Bez niej też można startować.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 31, 2011, 16:22:50 »
Cytat: "Wykidajło"
Nie wiedziałem, że Police XXI popierają PiS ;)

Hehehe… Nie! To nie tak! Police XXI tylko zachęcają wnuczki i wnuków aby poszli na wybory i zabrali z sobą babcie, a przy okazji pomogli im wybrać właściwie. A że babcie zazwyczaj ulegają wnuczkom, to sprawa powinna być prosta…  :smile:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 31, 2011, 16:36:26 »
Widzieliście jak plastuś Napieralski poświęcił własne córki dla kampanii? Co za zryty beret "super" tatunio...  Co ten  karierowicz jeszcze zrobi i kogo poświęci, żeby stanąc tylko w blasku kamer... ŻENADA... NIE NIE NIE dla takich karierowiczów! Żal było patrzeć na te dziewczynki, jak chowały twarze i jak były szczęśliwe z wyskoku troskliwego tatusia...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...