Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Biedronka łamie prawo  (Przeczytany 51379 razy)

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 20, 2011, 21:43:45 »
Cytat: "EVPolice"
- gumowe kółka w paleciakach
- Tiry od 6:30
- nie rzucanie skrzynkami na rampę


Wiesz co, na początku tego tematu popierałam Cię w kwestii zakłócania ciszy nocnej i nadal to robię. Problem w tym, że teraz Tobie i innym tu wypowiadającym się przeszkadzają ciężarówki dostarczające towar. Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że jak taka ciężarówka leci od Teresina czy innych magazynów dyskontowych, to wstrzeli się z dokładnością do 5 minut z podjazdem pod rampę? Czy myślisz,że on ma widok z satelity i wjeżdżając na osiedle już widzi, czy ma wolną rampę a może ma jeździć w koło ronda przy Wyszyńskiego? Gumowe kółka w wózkach? Może od razu poduszkowiec! Miast rampy rozładunkowej, która na pewno nie jest gumowa, zatrudnisz murzynów noszących na plecach towar... Nie rzucanie towarów na rampę? Zapraszam- rozładuj jedną naczepę podnosząc i układając towar bezszelestnie, wtedy pogadamy Żal... Brak pojęcia o planowaniu transportu a robi z siebie Bóg wie kogo... Zapewniam Cię, że jazda dla dyskontów to największy syf w całym transporcie, a jednak ktoś to musi robić.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 20, 2011, 21:52:41 »
Cytat: "kanioma"
Gumowe kółka w wózkach? Może od razu poduszkowiec!
Berti miał takie kółka po interwencji mieszkańców.
Co do planowania transportu to nic nie wiem ale wychodzi na to, że środek osiedla dla tak dużych obrotów to złe miejsce.
Co do Tirów od 6:30 to sam nic nie wiesz a robisz z siebie znawcę - propozycja padła z Biedronki, mają czekać na parkingach - nie wiem jakich ale pewnie Stacjach benzynowych jak są za wcześnie.

Co do przejścia dla pieszych to oprócz tego jest tam znak zakaz zatrzymywania.

MłodyS53

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 20, 2011, 22:09:53 »
Mieszkam dokładnie 48m od slaku kolejowego zwanego "nadodrzanką". Jeżdżą tędy pociągi kilka razy dziennie (nawet w nocy) o różnych porach. W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę... baaa nawet w niedzielę. Aby tego było mało to nawet w święta. Dokładnie koło mojego domu każda lokomotywa "drze ryja" ponieważ za 300m jest przejazd. Może Waszym tokiem rozumowania powinienem pisać pisma o przesunięcie linii kolejowej? Na początku też mi to przeszkadzało. Teraz mogę mieć otwarte okno na max a i tak nie słyszę cioponga. DO WSZYSTKIEGO da się przyzwyczaić.

Offline Młoda2.3

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 20, 2011, 22:18:18 »
Cytat: "SZARA M"
Witam wszystkich zainteresowanych tematem :crazy: Zakładam iż EVPolice który zapałał(a) świętym oburzeniem na łamanie przepisów przez biedronkę poinormował(a) kobiety na tym filmiku że traiły do internetu i uzyskał ich zgodę.jeśli nie to na to jest paragraf ponieważ nie można upubliczniać wizerunku osób bez ich zgody.TYLE JEŚLI CHODZI O PRAWO!!tak się składa że mam koleżanki w biedronce i dowiedziałam się że jedna z kierowniczek umówiła się z panem Kardziejonkiem i mieszkańcami budynku i poprosiła o rozmowę,nikt się jednak nie zjawił.Wydaje mi się że gdyby zależało mieszkańcom bloku żeby sprawę załatwić to by się zjawili.niestety lepiej ciężko pracujące kobiety z gównem mieszać niż zachować się odpowiedzialnie i sprawę jakoś WSPÓLNYMI SIŁAMI ZAŁATWIĆ!!!!!

Coś z tym prawem to u ciebie kiepsko.
A co do spotkania to ta kierowniczka chyba telepatycznie zaprosiła mieszkańców bo nikt
o zaproszeniu nie słyszał!

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 20, 2011, 22:57:22 »
Pociągi, autostrady, drogi główne itp. muszę wrócić do genezy,
mianowicie hałas dostaw, stuki i trzaski w dzień z bólem ale przeżyjemy,
Natomiast szalę goryczy przelało nocne stukanie, szuranie i szalone jazdy elektrykami z obciążeniem,
a zaczęło się to w piękny policki lipiec,
pierwsze noce niedowierzanie że to się dzieje - no ale człowiek przysypiał i budził się i przysypiał,
ale drugi tydzień lipca to porażka ekipa się rozbrykała na dobre, tłumaczenie kierowniczki, odwracanie się d.. i nieprzespane noce zrobiły swoje,
a już tłumaczenia że wiedzieliście gdzie kupujecie mieszkania to przesada,
to Biedronka wynajmując lokal wiedziała, że to budynek wielorodzinny i będą pewne ograniczenia w prowadzeniu działalności.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 20, 2011, 23:03:55 »
rbk
 Pan ,panie jak na Moderatora zachowujesz się jak rozwydrzony dzieciak.Tymi komentarzami.Pohamuj się pan z tymi określeniami!! i szanuj Pan wiek!! innych skoro do siebie Pan go niemasz.
Ze bym ja nie użył niekulturalnych określeń.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 20, 2011, 23:07:30 »
Mickd, co do "pohamować się", to Pan może się pohamować, z oczernianiem policjantów.

EOT.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 20, 2011, 23:17:09 »
Cytat: "Mickd"
O ile dobrze widać to tam jest przejście dla pieszych???Co na to nasza POLICJA????
Czyżby z Biedronki świeże bułeczki dostawali za niewidzenie sytuacji??
Trochę to dziwne????

Mnie osobiście "odwaga" kierowcy co cofał przez te pasy zniesmaczyła, bardzo niebezpieczny manewr, do tego z powrotem na lewą stronę i na zakaz zatrzymywania.
Ok. 4 minuta filmiku.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 21, 2011, 07:46:55 »
Cytat: "MłodyS53"
Mieszkam dokładnie 48m od slaku kolejowego zwanego "nadodrzanką". Jeżdżą tędy pociągi kilka razy dziennie (nawet w nocy) o różnych porach. W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę... baaa nawet w niedzielę.


Nie kłam MłodyS53 pociągi w nocy nie jeżdżą po tej linii, wiem bo jeden z członków mojej rodziny jest dyżurnym ruchu i od co najmniej 6 miesięcy zmiany kończą się o godzinie 19 i do 6 rano nie ma prawa nic jechać ponieważ od stacji Turzyn na całej linii nie ma obsługi.

MłodyS53

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 21, 2011, 09:48:00 »
Cytat: "bzyku"
Nie kłam MłodyS53 pociągi w nocy nie jeżdżą po tej linii, wiem bo jeden z członków mojej rodziny jest dyżurnym ruchu i od co najmniej 6 miesięcy zmiany kończą się o godzinie 19 i do 6 rano nie ma prawa nic jechać ponieważ od stacji Turzyn na całej linii nie ma obsługi.


Mieszkam tutaj od dwóch lat. Jak się wprowadzałem to jeździły po nocach. Teraz zwyczajnie nie słyszę. Nawet rano o 6 ich nie słyszę. Być może masz rację. Nie sprawdzam jak to wygląda w nocy bo mnie to nie obchodzi. Można tylko zauważyć, że teoretycznie wyspany człowiek (po całej nocy spania) powinien się budzić na dźwięk pociągu o tej 6-7 rano. Ja niestety albo stety śpię do 10 w błogim spokoju.

A więc nadal podtrzymuje swoje zdanie, że do WSZYSTKIEGO idzie się przyzwyczaić, tylko wystarczy CHCIEĆ.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 21, 2011, 10:05:09 »
Jasne powiem mojemu dziecku (3 lata) gdy kolejny raz obudz się z płaczem- przywyknij
wystarczy chcieć.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 21, 2011, 10:28:22 »
Cytat: "MłodyS53"
A więc nadal podtrzymuje swoje zdanie, że do WSZYSTKIEGO idzie się przyzwyczaić, tylko wystarczy CHCIEĆ.

To uzasadnij jeszcze, dlaczego to mieszkańcy mają się przyzwyczajać do nocnych hałasów, a nie Biedronka do tego, że w nocy się nie hałasuje :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 21, 2011, 12:52:59 »
Cytat: "EVPolice"

Mnie osobiście "odwaga" kierowcy co cofał przez te pasy zniesmaczyła, bardzo niebezpieczny manewr, do tego z powrotem na lewą stronę i na zakaz zatrzymywania.
Ok. 4 minuta filmiku.


Faktycznie, bo kierowca powinien wysiąść i obrócić tą ciężarówkę ręcznie. Albo najlepiej zrobić nią fikołka. Zresztą znowu o tym zakazie gadasz, a jakoś na pozostałe samochody nie narzekasz. Hipokryzja przez was przemawia panoćku.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 21, 2011, 12:57:35 »
Cytat: "secha"
Faktycznie, bo kierowca powinien wysiąść i obrócić tą ciężarówkę ręcznie.


Wedlug przepisow i tego, czego ucza na kursie prawka, kierowca nie moze sobie sam ot tak cofac, powinien korzystac z pomocy dodatkowej osoby, z tego co widac, to cofanie bylo totalnie na czuja, bo przy tym kacie zlamania zestawu niewiele widac w lusterkach. W takich sytuacjach policja smialo moze wlepic mandat.

MłodyS53

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 21, 2011, 13:58:28 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "secha"
Faktycznie, bo kierowca powinien wysiąść i obrócić tą ciężarówkę ręcznie.


Wedlug przepisow i tego, czego ucza na kursie prawka, kierowca nie moze sobie sam ot tak cofac, powinien korzystac z pomocy dodatkowej osoby, z tego co widac, to cofanie bylo totalnie na czuja, bo przy tym kacie zlamania zestawu niewiele widac w lusterkach. W takich sytuacjach policja smialo moze wlepic mandat.


Teoretycznie kierowca autobusu też powinien mieć pomagiera. Jednak z autopsji wiem, że tego się nie stosuje. :P