Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na jaką partię zagłosujesz?

PO
41 (32.3%)
PiS
37 (29.1%)
SLD
11 (8.7%)
KNP
13 (10.2%)
PSL
4 (3.1%)
PPP
1 (0.8%)
Ruch Poparcia Palikota
17 (13.4%)
PJN
3 (2.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: Lipca 12, 2011, 13:22:00

Autor Wątek: Wybory 2011  (Przeczytany 81274 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #30 dnia: Września 02, 2011, 11:49:44 »
Cytat: "Storczyk"
Cytat: "monika1980"
Jakoś obroniła tytuł
Słusznie ktoś zauważył że jakoś i niech tak zostanie . ;D

Eee, moment. Tego akurat nie wiemy. Polszczyznę pani Agnieszki i jej stosunek do kraju oraz rodaków możemy oceniać, bo je pokazała przed wyborami samorządowymi. Ale nie wypada wypowiadać się na temat stylu, w jakim obroniła pracę doktorską, jeśli się na tej obronie nie było.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #31 dnia: Września 02, 2011, 13:05:05 »
Cytat: "Wykidajło"
Ale nie wypada wypowiadać się na temat stylu, w jakim obroniła pracę doktorską, jeśli się na tej obronie nie było.


Samo sedno sprawy.

Cytat: "Storczyk"
Słusznie ktoś zauważył że jakoś i niech tak zostanie .  


Nieobecnym głos nie przysługuje.

Jeżeli ktoś wypowiada się o czyjeś polszczyźnie, to powinien sam przyjrzeć się swojej.
Cytat: "Wykidajło"
Ale nie wypada wypowiadać się na temat stylu
. Zdania w języku polskim nie zaczynają się od słowa "ale". Ja nie czepiam się nikogo. To jest tylko przykład.

Cytat: "Wykidajło"
jej stosunek do kraju oraz rodaków możemy oceniać, bo je pokazała przed wyborami samorządowymi


Jak można było wypowiadać się na tym forum, jak już było nieczynne tydzień przed wyborami samorządowymi tzn. od niedzieli przed wyborami. Dlatego moim zdaniem to stwierdzenie Pana jest bezpodstawne. Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi swojego stosunku do obywateli. Moim zdaniem bardzo dobrze odpowiadała. Miała odwagę cywilną i ujawniłą się pod swoim imieniem i nazwiskiem. Jest osobą młodą i cały czas uczy się, a jak każdy z nas wie, najlepiej uczy się na swoich błędach. :devil:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #32 dnia: Września 02, 2011, 13:21:56 »
Cytat: "monika1980"
Jeżeli ktoś wypowiada się o czyjeś polszczyźnie, to powinien sam przyjrzeć się swojej.
Cytat: "Wykidajło"
Ale nie wypada wypowiadać się na temat stylu
. Zdania w języku polskim nie zaczynają się od słowa "ale". Ja nie czepiam się nikogo. To jest tylko przykład.

Raczej jeden z wielu przykładów Twojej miernej znajomości polskiego.

Cytat: "monika1980"
Cytat: "Wykidajło"
jej stosunek do kraju oraz rodaków możemy oceniać, bo je pokazała przed wyborami samorządowymi

Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi swojego stosunku do obywateli.

Każdy ma też prawo do swobodnej oceny tej wypowiedzi. Nieprawdaż?

Ps. Czy w przyszłości mogłaby Pani wypowiadać się po polsku? Wprawdzie odpowiedziałem, ale wcale nie jestem pewien, co miała oznaczać "wypowiedź stosunku".
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #33 dnia: Września 02, 2011, 13:34:44 »
Cytat: "Wykidajło"
ale wcale nie jestem pewien, co miała oznaczać "wypowiedź stosunku".


Wróci Pan do swojej wypowiedzi i tam poszuka odpowiedzi
Cytat: "Wykidajło"
jej stosunek do kraju oraz rodaków możemy oceniać
:rotfl:  :devil:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #34 dnia: Września 02, 2011, 13:47:50 »
Cytat: "monika1980"
. Zdania w języku polskim nie zaczynają się od słowa "ale". Ja nie czepiam się nikogo. To jest tylko przykład.


Jak bardzo trzeba byc slepym i tonac w samouwielbieniu, by robiac tak wiele bykow pouczac dziennikarza o poprawnosci pisania. Zenada i kolejny strzal w kolano. :)

Cytat: "monika1980"
Jest osobą młodą i cały czas uczy się, a jak każdy z nas wie, najlepiej uczy się na swoich błędach.


Dlatego wlasnie dla takich osob nie ma na gorze miejsca. Niech sie uczy na bledach, jednak nie za pieniadze podatnikow.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #35 dnia: Września 02, 2011, 13:53:32 »
Cytat: "monika1980"
Cytat: "Wykidajło"
ale wcale nie jestem pewien, co miała oznaczać "wypowiedź stosunku".


Wróci Pan do swojej wypowiedzi i tam poszuka odpowiedzi
Cytat: "Wykidajło"
jej stosunek do kraju oraz rodaków możemy oceniać
:rotfl:  :devil:

Nie bardzo mam ochotę na naprawianie tego, co sknocili Pani nauczyciele polskiego, zwłaszcza że ogrom zadania mnie przeraża. Skoro Pani zdaniem stosunek Pani Agnieszki może się wypowiadać, to niech się wypowiada.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #36 dnia: Września 02, 2011, 13:56:22 »
Cytat: "speedbax"
Jak bardzo trzeba byc slepym i tonac w samouwielbieniu, by robiac tak wiele bykow pouczac dziennikarza o poprawnosci pisania. Zenada i kolejny strzal w kolano.  


To Pan sobie w kolano strzela, broniąc dziennikarza. On już nie ma wirtualnego języka w buzi (1. Jestem tu prywatnie i reprezentuję wyłącznie samego siebie - słowo pisane Pana dziennikarza). A Pan JEŻELI chce kogoś pouczać, to niech zacznie od siebie. Niech nauczy się Pan stosować polskich liter a nie ich skrótów, np. ś a nie s. Po drugie, to nie jest wiodący temat tego forum. Gdzie są porządkowi?!!!??? :devil: Z kolei, jeżeli Pan sądzi że, człowiek nie ma prawa się zmieniać, nawet na koszt podatnika, to "tam na górze" wszystkich powinni usunąć, ponieważ nikt nie jest postacią doskonałą (np: różne wpadki naszego prezydenta - on też może powiedzieć, że się uczy, ponieważ pierwszy raz pełni taką funkcję - i on uczy się na koszt podatnika). Człowiek uczy się całe życie. Nie ma ludzi nieomylnych i doskonałych. Moi nauczyciele języka polskiego mieli do mnie dużo cierpliwości, ale coś tam w mojej główce zostało - podstawy szyku zdania, ja nie jestem humanistą, tylko konkret babka, tzn. umysł ścisły i na tym polu zawsze polegnę z "czepialskimi ludźmi" :dwarf:  :rotfl:  :lol2:  :batman:  :tiesto:  :'(  :money:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #37 dnia: Września 02, 2011, 14:44:43 »
Cytat: "monika1980"
To Pan sobie w kolano strzela, broniąc dziennikarza. On już nie ma wirtualnego języka w buzi (1. Jestem tu prywatnie i reprezentuję wyłącznie samego siebie - słowo pisane Pana dziennikarza).


Ja nikogo nie bronie, tylko stwierdzam fakt, ze Wykidajlo, z ktorym nie zawsze sie zgadzam, jest jednym z najbardziej poprawnie piszacych tutaj ludzi i zwracanie Mu uwagi, w swietle Pani bykow, jest najzwyczajniej kompromitujace.  

Cytat: "monika1980"
A Pan JEŻELI chce kogoś pouczać, to niech zacznie od siebie. Niech nauczy się Pan stosować polskich liter a nie ich skrótów, np. ś a nie s.


Pisze z niemieckiego komputera, gdzie nie ma polskich znakow.

Cytat: "monika1980"
Po drugie, to nie jest wiodący temat tego forum. Gdzie są porządkowi?!!!???  


Wrecz przeciwnie, jest na temat, dotyczy wyborow i kandydatow.

Cytat: "monika1980"
Z kolei, jeżeli Pan sądzi że, człowiek nie ma prawa się zmieniać, nawet na koszt podatnika, to "tam na górze" wszystkich powinni usunąć


Tutaj sie z Pania zgadzam, jednak niedojrzalych nowopchajacych sie do koryta powinno byc coraz mniej.

Cytat: "monika1980"
tylko konkret babka


Niech zyje skromnosc.

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #38 dnia: Września 02, 2011, 15:13:11 »
Cytat: "speedbax"
Tutaj sie z Pania zgadzam, jednak niedojrzalych nowopchajacych sie do koryta powinno byc coraz mniej.


Ciekawa jestem więc, co Pan ma na myśli "polityk dojrzały"?. Kaczyński - wielki krucjata, Tusk - lizus Pani MERKEL - prywatyzuje wszystko co się da, Napieralski to na wybieg dla modelek tylko pasuje a o Komorowskim już nic nie wspomnę bo za niego to mi wstyd jest - i to jest dla Pana polityka dojrzała. Istny kabaret. Dla mnie Pani Agnieszka jest osobą wykształconą, elekwentną, znającą język obcy w mowie i piśmie, którego tak brakuje większości politykom tym dojrzałym jak i tym niedojrzałym, ma swoje zdanie i którego broni. Jest młoda, ambitna i pracowita i to młodym powinno dawać się szanse rozwoju, jeśli nie chcemy aby na nasze emerytury to ludzie ze wschodu pracowali. Widać nie ma tutaj wielu zwolenników a szkoda. A mam pytanie, czy zna ją Pan osobiście, rozmawiał Pan z nią na tematy polityczne, że twierdzi Pan że jest osobą niedojrzałą politycznie, jeśli wystawiło ją ugrupowanie. "Tam do góry" to i teraz taka Pani Jagna Marczułajtis się pcha co o polityce wie tyle co ja o mechanice, czy coś w ten deseń. Powinniśmy się cieszyć, że od nas z Polic aż 4 kandydatów startuje, ponieważ tak duże miasteczko i to strategiczne miasteczko a nie ma w rządzie swojego przedstawiciela.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #39 dnia: Września 02, 2011, 15:39:55 »
Ta elokwencja mnie powala, niestety rozmawiałam z nią i nie tylko .Jak tak ma wyglądać polityk z Polic to ja dziękuje,tylko wstyd.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #40 dnia: Września 02, 2011, 15:41:30 »
Cytat: "monika1980"
Widać nie ma tutaj wielu zwolenników a szkoda.
I bardzo dobrze.

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #41 dnia: Września 02, 2011, 15:49:50 »
Cytat: "Storczyk"
niestety rozmawiałam z nią i nie tylko


Ciekawa jestem i co jeszcze Pani Tereso z nią tam robiła..... :lol2:
Cytat: "Storczyk"
I bardzo dobrze.
wolę ją niż POPISÓW.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #42 dnia: Września 02, 2011, 16:39:33 »
Po co się głupio śmiać, miałam okazje poznać to młode dziewczę.I nie podobało mi się ,takie jest moje zdanie i nic nikomu do tego .Lubie ludzi u władzy wykształconych a nie takich co przebrnęli przez studia, bo to się zdarza nieukom też.A prywatnie jeżeli ma Pani coś do mnie to proszę przyjść i wyłożyć kawę na lawę.Jest coś takiego jak wolność i mam prawo do swojego zdania.

monika1980

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #43 dnia: Września 02, 2011, 17:59:36 »
Cytat: "Storczyk"
a nie takich co przebrnęli przez studia, bo to się zdarza nieukom też.



Tutaj Pani jest w błędzie. Jakoś ja miałam przyjemność studiować z Panią Agnieszką na studiach magisterskich na tym samym wydziale i na tym samym kierunku. Pani Agnieszka już na czwartym roku miała indywidualny tok nauczania, ponieważ robiła pracę magisterską na dwóch uczelniach:byłej Politechnice i byłej Akademi Rolniczej. Tok indywidualny jest przeznaczony dla osób, które reprezentują sobą dużą wiedzę i są wybitni, albo dla osób które chcą ciągnąć dwa kierunki na raz. Niech najpierw zajżyy sobie Pani do regulaminu studenta i wtedy może dopiero Pani mówić, czy taka osoba przebrnęła przez studia - chyba że Pani. Nieucy nie dostają się na studia doktoranckie. A ona ma już to za sobą i do końca życia bedzie miała tytuł przed nazwiskiem, a Pani chyba tego nie ma i się wpienia, i to Pani w niej przeszkadza. Nieucy na strypendia nie wyjeżdżają i za nie wiedzę nie robią doktoratu. Jakoś była na stypendium w Chinach. Wygrała konkurs dla doktorantów, ponieważ jej praca doktorska jest zakwalifikowana do prac wykorzystanych jako innowacyjność w Zachgodniopomorskim. Ja do Pani nie mam nic. Nie znam Pani. Nie łapię osób za słówka tak jak robi to Pani. A jak widać, że jak Panią ktoś złapał, to już wielkie halooooooooooooooo i larum z tego Pani zrobiła. Pozazdrościć inteligencji i chyba tak naprawdę jej Pani nie poznała i marchewki u niej nie kupiła. 13 RAZY TAK NA PANIĄ ŁAPIN.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #44 dnia: Września 02, 2011, 18:05:17 »
Cytat: "monika1980"
A mam pytanie, czy zna ją Pan osobiście, rozmawiał Pan z nią na tematy polityczne, że twierdzi Pan że jest osobą niedojrzałą politycznie, jeśli wystawiło ją ugrupowanie.


Nie nie znam Pani Agnieszki osobiście, jednak czytałem i słyszałem jej wypowiedzi, także w telewizji. Przyznam szczerze, że Pani Agnieszka, jak na tak rzekomo wykształconą i elokwentną osobę, miała bardzo poważne problemy z układaniem w pełni sensownych zdań, co w przypadku chęci zostania poważnym politykiem, jest czynnikiem mocno dyskwalifikującym. Być może Pani Agnieszka jest dobrym człowiekiem, jednak do polityki, moim zdaniem, zupełnie się nie nadaje. O Jej wywodach na tutejszym forum już nawet nie będę się rozpisywał. Ludzie z reguły się nie zmieniają, a po wyciągnięciu odpowiednich wniosków, próbują grać tych lepszych.