Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na jaką partię zagłosujesz?

PO
41 (32.3%)
PiS
37 (29.1%)
SLD
11 (8.7%)
KNP
13 (10.2%)
PSL
4 (3.1%)
PPP
1 (0.8%)
Ruch Poparcia Palikota
17 (13.4%)
PJN
3 (2.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: Lipca 12, 2011, 13:22:00

Autor Wątek: Wybory 2011  (Przeczytany 93171 razy)

DarekMirror

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #270 dnia: Października 14, 2011, 06:11:50 »
MrW napisał: Tematem przewodnim w ostatnich latach jest prowadzona totalna wojna między wiodącymi ugrupowaniami PO i PiS.
Lecz czy ktoś z nas pamięta, kto zapoczątkował tą wojnę?
Odpowiedź wydaje się zaskakująca- to nikt inny jak sam i osobiście- Donadl Tusk.
W jakich okolicznościach to się odbyło? Kiedy to było?
Ja wiem, ale pozostawie to do rozpatrzenie dla innych dociekliwych.

Nie wiem czy mam rację ale to chyba było w 2005r. po nieudanej próbie skonstruowania koalicji PO-PiS w czasie wystąpienia sejmowego Donalda Tuska kiedy podzielił posłów a zarazem innych Polaków na moherową koalicję (moherowe berety)

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #271 dnia: Października 14, 2011, 08:26:36 »
To prawda, Tusk po przegranych wyborach zachowywał się, jak to określił kiedyś mój facet od WOS-u, "...jak młoda królewna, która chce wyjść za księcia ale bez dawania d...." (to cytat, proszę mnie nie karać :D ). Problem w tym, że Tusk zrozumiał, że tak wyborów więcej nigdy nie wygra i się zmienił, a Jarek poszedł tym tropem przez następne 6 lat.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #272 dnia: Października 14, 2011, 08:55:53 »
DarekMirror, ostatni raz proszę Cię o korzystanie z funkcji "Edytuj". Następnym razem będzie ostrzeżenie.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #273 dnia: Października 14, 2011, 10:41:20 »
Cytat: "Beobachter"
nie muszę wywalać do kosza wieloletnich starań o dobre stosunki pograniczne. Sporo się napracowałem, choć to pestka w odniesieniu do tego, co w tej dziedzinie zrobił Burmistrz Polic.

Szkoda tylko, że burmistrz jest na najlepszej drodze do tego, aby zostać zapamiętanym jako ten, który doprowadził do likwidacji polsko-niemieckiego gimnazjum w Policach...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #274 dnia: Października 14, 2011, 14:14:25 »
Cytat: "Wykidajło"
tego szamba zwanego działem "Polityka".


Skoro o szambie mowa, to dorzuce jeszcze to :):
http://www.fakt.pl/Kluzik-Rostkowska-Nie-mam-sobie-nic-do-zarzucenia,artykuly,133698,1.html

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #275 dnia: Października 14, 2011, 19:36:42 »
Rozumiem, że przejście z innej partii do PiS to objaw patriotyzmu tak? :crazy:  Donald bracie... Znacie autora tego cytatu? Nie jestem fanem PO, ale taką siostrę, która zdradza tylko na kopach wysadzić... Widzicie u innych, zobaczcie w swoim idealnym JEDYNIE słusznym otoczeniu. Może kiedyś Jarosław zbawi Polskę, ale nie teraz :crazy: Bartek popatrz ilu jest spadochroniarzy w obydwu partiach.. A Rysio Lizusek to już kandydat do księgi rekordów...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Beobachter

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #276 dnia: Października 14, 2011, 19:48:16 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Beobachter"
nie muszę wywalać do kosza wieloletnich starań o dobre stosunki pograniczne. Sporo się napracowałem, choć to pestka w odniesieniu do tego, co w tej dziedzinie zrobił Burmistrz Polic.

Szkoda tylko, że burmistrz jest na najlepszej drodze do tego, aby zostać zapamiętanym jako ten, który doprowadził do likwidacji polsko-niemieckiego gimnazjum w Policach...


Należy rozmawiać ze wszystkimi. Nie ma takiego "coś", jak polsko-niemieckie gimnazjum w Policach. To twór formalno-papierowy. Wszyscy uczniowie Gimnazjum nr 6, którzy wyrazili chęć nauki w Löcknitz, od pierwszego dnia nauki uczą się Löcknitz. Choć formalnie są zapisani do gimnazjum w "Białej". Ot, tajemnica, może trudna do rozszyfrowania, ale całkowicie zmieniająca obraz wydarzeń. Tu nie ma czego likwidować. Takiego "czegoś" NIE MA! Nabieranie się na bajery pewnego kandydata na posła, któremu się "nie udało" jest nierozsądne. Więcej (i stan rzeczywisty) opiszę niebawem, ale muszę odpocząć, bo przed chwilą wróciłem do domu. Radzę nie łapać się na pozorne racje.
De facto są dwie sprawy. Prowokacja związana z próbą okradzenia "Białej" z jej własnych pieniędzy. To strzał do starosty. I prowokacja nr 2 - próba przekierowania całkiem innego problemu w stronę gminy. Troszkę nad wyjaśnieniem sytuacji dziś popracowałem, stąd na pewno wiem, co piszę.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #277 dnia: Października 14, 2011, 20:13:01 »
Cytat: "Beobachter"
Wszyscy uczniowie Gimnazjum nr 6, którzy wyrazili chęć nauki w Löcknitz, od pierwszego dnia nauki uczą się Löcknitz.

Chyba się przejęzyczyłeś.
Proponuję jednak odpuścić sobie ten temat w tym dziale.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #278 dnia: Października 14, 2011, 20:13:18 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Bartek popatrz ilu jest spadochroniarzy w obydwu partiach..


Oczywiście Paweł, że masz rację, dlatego uważam, że tacy powinni być odpalani z życia publicznego bezpowrotnie, niech rządzą krajem ludzie z honorem i charakterem, a nie takie mendy.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #279 dnia: Października 14, 2011, 20:20:26 »
Ciekawi mnie bardzo jak się sprawdzą posłowie z Ruchu Palikota.. I proszę bez inwektyw... Wszyscy patrzą na nich przez pryzmat Palikota, Biedronia i transseksualnej parlamentarzystki... Może będzie powiew świeżości i jak to mówił Beo, doleją wody do układu...
Cytat: "speedbax"
ludzie z honorem i charakterem
Takich ludzi w obecnych czasach ze świecą szukać niestety... Tacy nie są dopuszczani do władzy.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #280 dnia: Października 14, 2011, 20:36:02 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Może będzie powiew świeżości i jak to mówił Beo, doleją wody do układu...


Moim skromnym zdaniem nie będzie żadnego powiewu "świeżości", to, co do tej pory odchodzi, to zwykły populizm jadący na polskiej zawiści wobec tak znienawidzonego kleru. Jest jeden plus w tym wszystkim, być może rozpasani biskupi pomyślą o biednej większości księży egzystującej na biednych peryferiach. Zainteresowałem się ostatnio trochę historią pana Palikota, dla mnie jest to zwykły cwaniacki polski "biznesmen", który w znacznej większości dorobił się na nieświadomości i naiwności swoich rodaków. Na naszym lokalnym, szczecińskim rynku, też takich "prawdziwków" nie brakuje. Wiem coś o tym, oj wiem... ;)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #281 dnia: Października 14, 2011, 20:44:58 »
Bartek, warto dać im szansę. Jest 40 posłów i na pewno są tam też zwyczajni ludzie... Nie skreślaj ich na samym początku...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #282 dnia: Października 14, 2011, 20:51:50 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Bartek, warto dać im szansę. Jest 40 posłów i na pewno są tam też zwyczajni ludzie... Nie skreślaj ich na samym początku...


Paweł, bardzo chciałbym się mylić, jednak ja im szansy nie daję. Palikot to zwykły "pływak", a ryba, jak wiemy, psuje się od głowy, szczególnie świeża. ;)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #283 dnia: Października 14, 2011, 20:57:15 »
Wiele mu można zarzucić, ale przyznaj, że trzeba mieć charakter, żeby odejśc z partii mającej tak duże poparcie i złożyć mandat poselski.. Marginalizowano Go, a zobacz... Jednak ludziom brakuje czegość w tym cyrku na Wiejskiej. To ,ze jest wyrazisty ,nawet nie podlega dyskusji.. Zabrał Grzesi Napieralskiej elektorat i to pewnie nie koniec.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #284 dnia: Października 14, 2011, 21:01:31 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wiele mu można zarzucić, ale przyznaj, że trzeba mieć charakter, żeby odejśc z partii mającej tak duże poparcie i złożyć mandat poselski..


Cytat: "speedbax"
dla mnie jest to zwykły cwaniacki polski "biznesmen", który w znacznej większości dorobił się na nieświadomości i naiwności swoich rodaków.


Paweł, nie lubię się powtarzać. Myślę, że za bardzo poznałem polskie, biznesowe cwaniactwo, dlatego też, nie ma mnie już w ojczyźnie... Pozdrawiam.