Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Robisz zakupy w Biedronce?

Tak
46 (90.2%)
Nie
5 (9.8%)

Głosów w sumie: 36

Głosowanie skończone: Marca 22, 2011, 13:31:29

Autor Wątek: [Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków  (Przeczytany 29094 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 23, 2011, 10:44:33 »
Cytat: "Febe"

Kaczyński ma wyraźną skłonność do generalizowania. Mógłby chociaż podkreślić, że to jego prywatne zdanie. Może dla niego sklepik osiedlowy jest wygodny. Dla mnie nie.

To nie skłonność,to genetyczne skrzywienie wykorzystywane do perfidnej zabawy politycznej.Ale tym razem oszustwo okazało się strzałem w stopę.PiS dla takich jak on biedaków proponuje dodatek drożyzniany.To stary odgrzewany kotlet z roku 2007,kiedy zamiast waloryzacji rent i emerytur osłodzono życie tym świadczeniobiorcom jednorazowym dodatkiem.Czy teraz ci  świadczeniobiorcy będą mlaskali na wieść o "wielkiej trosce" prezesa nad ich losem?

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 23, 2011, 11:10:20 »
Cytat: "KrP"
Ziemniaki z Biedronki są okrutne.


Być może. Ziemniaki akurat kupuję w Lidl-u. Pasują mi zwłaszcza czerwone.

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 23, 2011, 11:22:12 »
Wiadomo ze nie kupuje sie wszystkiego w biedronce ale maja duzo dobrych i tanich artykulow. Kaczor mowiac ze biedronka jest dla biednych obrazil 90% spoleczenstwa polskiego.

Zafrina

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 23, 2011, 11:27:02 »
Cytat: "KrP"
Ziemniaki z Biedronki są okrutne.


A co takiego Tobie zrobiły?  :rotfl:

Ja tam ziemniaki kupuję w przydomowym sklepiku, co nie znaczy, że zarabiam ponad przeciętną. Po prostu bardziej mi smakują.

Na ogół robię zakupy w Lidlu, Farmerze, Netto i Biedronce. W każdym z tych sklepów mam swoje ulubione produkty. Zazwyczaj jednak to, co zaoszczędzę w markecie wydam w osiedlowym sklepiku na to, czego zapomniałam :)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 23, 2011, 12:05:25 »
Ja najczęściej robię zakupy w Lidlu i Netto. Czy te sklepy też zaliczają się do tej kategorii?

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 23, 2011, 12:06:54 »
Cytat: "samtron8787"
Kaczor mowiac ze biedronka jest dla biednych obrazil 90% spoleczenstwa polskiego.


Nie obraził, tylko nazwał.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 23, 2011, 12:29:27 »
,,Tusk oświadczył też, że jego rodzina i znajomi kupują w Biedronce. - Nie są szczególnie bogaci, ale też nie cierpią jakiejś szczególnej biedy, więc muszę sprostować te fałszywe pogłoski dotyczące tej sieci - zaznaczył.

Tusk mówił, że "przejmuje się" ostatnim wzrostem cen. - Nie mógłbym spać spokojnie i nie miałbym prawa zajmować ludziom czasu, ani uwagi swoją osobą, gdybym nie przejmował się, ani nie zajmował tym, co się dzieje dzisiaj w polskich sklepach - podkreślił szef rządu
"

źródło  :  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9306551,Premier_odpowiada_Kaczynskiemu__Cala_rodzina_kupujemy.html


Za chwilę kłamca stwierdzi, że cała jego rodzina ubiera się tylko w ciuchbudach.....Ale  przeszczęśliwi i  dowartościowani rodacy kupią to kłamstwo, radując się że robią zakupy w premierowskim sklepie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 23, 2011, 12:35:21 »
Cytat: "sekator"
Ale przeszczęśliwi i dowartościowani rodacy kupią to kłamstwo, radując się że robią zakupy w premierowskim sklepie.


Co by nie mowic, to "Biedronce" zrobiono niezla darmowa reklame.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 23, 2011, 12:40:48 »
Cytat: "speedbax"
Co by nie mowic, to "Biedronce" zrobiono niezla darmowa reklame


Ano reklamę mają przednią....Słowa uznania dla premiera, że reklamuje Biedronkę, która jest konkurencją  własnej sieci sprzedaży pod nazwą TUSCO. :rotfl:

Swoją drogą ci wstrętni spekulanci mogliby przestać już podwyższać bez końca ceny, bo się nam nasz tytan pracy wyspać nie może, trawiąc bezsenne noce na zamartwianiu się o wzrost cen i spadający poziom życia obywateli.
A część kretynów i tak kupi te bajki.....

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 23, 2011, 13:40:29 »
Cytat: "speedbax"
Co by nie mowic, to "Biedronce" zrobiono niezla darmowa reklame


Cytat: "sekator"
Ano reklamę mają przednią....Słowa uznania dla premiera, że reklamuje Biedronkę, która jest konkurencją  własnej sieci sprzedaży pod nazwą TUSCO. :rotfl:

Swoją drogą ci wstrętni spekulanci mogliby przestać już podwyższać bez końca ceny, bo się nam nasz tytan pracy wyspać nie może, trawiąc bezsenne noce na zamartwianiu się o wzrost cen i spadający poziom życia obywateli.
A część kretynów i tak kupi te bajki.....

Ciebie nie podejrzewam o kretynizm ale np taką ponurą Beatę Szydło(etnograf z wykształcenia)na pewno.Ta pisowska"ekonomistka"stwierdziła w graffiti Polsat News że;
niewątpliwie podwyżki VATu,które rzad wprowadził spowodowały,że w tej chwili wzrost cen,szczególnie żywności jest ogromny i to będzie jeszcze postępowało."
Polskę trzeba chronić przed takimi kretynkami,które nawet liczyć nie potrafią.Już dziecko z 5 klasy SP poradzi sobie z wyliczeniem wzrostu ceny z powodu wzrostu VATu.Odpowiedzialna za program gospodarczy ponura B.Szydło nie ma nawet tej umiejętności.I takie coś robi u prezesa za ekonomistkę.Genialne!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 23, 2011, 15:25:15 »
Cytat: "Zafrina"
Cytat: "KrP"
Ziemniaki z Biedronki są okrutne.


A co takiego Tobie zrobiły?  :rotfl:

Ja tam ziemniaki kupuję w przydomowym sklepiku, co nie znaczy, że zarabiam ponad przeciętną. Po prostu bardziej mi smakują.

Na ogół robię zakupy w Lidlu, Farmerze, Netto i Biedronce. W każdym z tych sklepów mam swoje ulubione produkty. Zazwyczaj jednak to, co zaoszczędzę w markecie wydam w osiedlowym sklepiku na to, czego zapomniałam :)


Niedobre są. Kiedyś kupiłem i były jakieś dziwne. Ogółem w Biedronce warzywa mają lipne. Czosnek chiński, papryka jakaś nijaka. Cebulka czerwona jedynie jest dobra. ;p

Sam często w Biedrze kupuję, mają wiele dobrego towaru w dobrych cenach. Ostatnio mi posmakowała szynka z wędzarni Sokołów (25zł za kilo O.o), chipsy to klasyka, Cola Original, sos spaghetti mi posmakował ostatnio (Aspiro, wyprodukowany przez Łowicz, tańszy o 50% i nawet lepszy).

No i często mają fajne pierdoły, ostatnio widziałem rolety na okno, swego czasu mieli klawą listwę do prądu, w której każdy kontakt miał osobny wyłącznik (a nie jeden do całej listwy).

Oczywiście jest wiele produktów słabych, ale to jak wszędzie.

Cytat: "zenon"
Nie obraził, tylko nazwał.


Otóż wyobraź sobie dziecko, że nie tylko biedni ludzie robią zakupy w Biedronce. :)

Cytat: "sekator"
Słowa uznania dla premiera, że reklamuje Biedronkę


Szkoda tylko, że większość kasy jakie zarobi Biedra idzie do Portugalii. ;/
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 23, 2011, 16:06:40 »
Cytat: "KrP"
zenon napisał/a:   
Nie obraził, tylko nazwał.   


Otóż wyobraź sobie dziecko, że nie tylko biedni ludzie robią zakupy w Biedronce. :)


Jak mnie pedobear nazywa dzieckiem, to czuję się zagrożony.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 23, 2011, 16:18:12 »
Miałem na myśli stan umysłu, nie wiek. Wybacz. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 23, 2011, 20:59:42 »
Rano, jadąc do praacy, w dwóch stacjach radiowych dokładnie przeanalizowano i poinformowano mnie - słuchacza ile, czego i jak kupił wczoraj Jarosław Kaczyński w sklepie osiedlowym.
W południe, radio nadal wałkowało ten temat.
Około 13.30 usłyszałem w zetce krótka rozmowę z Henryką Krzywonos, która zdaje się została człowiekiem roku Wprost. Dziennikarz w pierwszym pytaniu dociekał jak ocenia zakupy Jarosława :D
Na to Pani Henryka powiedziała prosto z mostu, że guzik ją to obchodi co i gdzie kupił Prezes Kaczyński. Zarzuciła mediom, że wałkują te bzdury zamiast rozmawiać o rzeczach ważnych i potrzebnych ludziom.

Strasznie mi się spodobała Pani Krzywonos w tej wypowiedzi. Bo zabrzmiała naturalnie i prawdziwie.
Być może w czasach, gdy dyskurs publiczny zdominowany jest prześciganiem się przez polityków, który z nich częściej robi zakupy w Biedronce i udowadnianiem, że przedwczoraj kupili tam jajka - warto posłuchać zwykłej motorniczej, która okazuje się, bardziej trzeźwo ocenia rzeczywistość niż wielu uczonych dziennikarzy.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kaczyński: Biedronka jest dla biedaków
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 23, 2011, 22:26:18 »
A co ona takiego madrego powiedziala? Ze media zajmuja sie pierdolami? Ale mi nowosc.

Chyba nigdy nie zapomne jak kiedys w kazdych newsach informowali, ze Obama zjadl z Putinem hamburgera. No litosci.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln