Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: kłamstwa Kaczyńskiego  (Przeczytany 22456 razy)

jezat

  • Gość
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 15, 2011, 10:32:49 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "kubapolice"
obniżenie akcyzy wcale nie musiałoby wpłynąć na cenę paliwa na stacji. A spekulanci zarobiliby jeszcze więcej.


Wiem o tym. Wowczas jedynie zostanie nakladanie kar na chciwe stacje,  ktore beda chcialy zarobic na roznicy w cenie.

Cytat: "Wykidajło"
A żeby było wiadomo, kto jest za bardzo chciwy, wprowadzi się ceny regulowane i do konstytucji wpisze przewodnią rolę partii?

Wyciagasz zbyt daleko idące wnioski.Nacjonalizacja i centralne sterowanie jest przypisane PiSowi,którego szanse na realizację patriotyzmu gospodarczego są mniejsze niż zero
PS.Uważaj z tekstami bo zaraz dostaniesz uwagę,że zaczynasz przynudzać.Masz pisać zgodnie z linią wytyczoną przez administrację ,jeszcze nie opisaną w regulaminie.Może również zniknąć twój post ze względu na niską wartość intelektualną.To ostatni przebój administracji uzasadniający usuwanie postów.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 15, 2011, 12:02:55 »
Cytat: "jezat"
Uważaj z tekstami bo zaraz dostaniesz uwagę,że zaczynasz przynudzać.Masz pisać zgodnie z linią wytyczoną przez administrację ,jeszcze nie opisaną w regulaminie.
Jezacie, to była moja osobista uwaga do postów twoich i sekatora, które są nudne. Kłócicie się bezowocnie od jakiegoś czasu i to robi się męczące. Nie chcę nikogo z was obrażać, ale zachowujecie się jak dwóch małych chłopców, którzy nie mogą się dogadać co do tego, który lizak jest lepszy.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

jezat

  • Gość
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 15, 2011, 15:39:28 »
Cytat: "jezat"
Uważaj z tekstami bo zaraz dostaniesz uwagę,że zaczynasz przynudzać.Masz pisać zgodnie z linią wytyczoną przez administrację ,jeszcze nie opisaną w regulaminie.

Cytat: "kubapolice"
Jezacie, to była moja osobista uwaga do postów twoich i sekatora, które są nudne. Kłócicie się bezowocnie od jakiegoś czasu i to robi się męczące. Nie chcę nikogo z was obrażać, ale zachowujecie się jak dwóch małych chłopców, którzy nie mogą się dogadać co do tego, który lizak jest lepszy.

Gdybyś znał szczególy w jaki sposób jestem traktowany przez jednego z adminów nie męczyłbyś się z ferowaniem uwag.Powinieneś je kierować do sekatora.Coraz mniej rozsądnych forumowiczów ma ochotę z nim wymieniać jakiekolwiek uwagi,bo polityczna część forum pachnie przede wszystkim PiSem,a ja nie zamierzam zmieniać swoich poglądów tylko dlatego ,że administracji to się nie podoba.Jeśli nie wierzysz co się dzieje poczytaj sobie książkę skarg i zażaleń oraz zgłoszone naruszenia regulaminu przez jezata.To ci powinno otworzyć oczy.
PS.Przejrzyj sobie wszystkie posty w tym temacie od góry do dołu - gdzie ty widzisz tu moją kłótnię z sekatorem.Jeszcze do żadnego jego postu się nie odniosłem.Zostałem tylko zaatakowany przez sforę wyznawców Jar.Kacza.Proponuję jednak założyć inne okulary.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 15, 2011, 15:42:02 »
Jedyne co tu pachnie PiSem to Twój oddech za każdym razem gdy o nim piszesz. To już nawet zwolennicy PiSu tak PO nie przeżywają jak Ty. :D

Grow up kiddo.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 15, 2011, 17:19:24 »
Cytat: "bazyl"
może jezatowi Kaczor żonę uwiódł i dlatego jedzie na  niego do znudzenia ;D , bo normalne to jego zachowanie nie jest

A poza tym intelektualnym wysiłkiem coś na temat kłamstw Kaczyńskiego potrafisz napisać?Nie tylko zresztą ty.Ale mogę twoją wiedzę rozszerzyć o skutki kłamstw owego pana;
Andrzej Kryże -wiceminister sprawiedliwości w czasach PiSu - skazywał w w stanie wojennym.Skazał m/in B.Komorowskiego za udział w demonstracjach antykomunistycznych.W tym samym czasie nasz "bohaterski obalacz"J.K. pracował w Ośrodku Badań Społecznych Regionu Mazowsze.
Andrzej Leper -wicepremier w rządzie PiSu -wieloletni członek PZPR.
Zbigniew Wasserman -minister koordynator d/s słuzb specjalnych -PRLowski prokurator od lat 70 tych
Wojciech Jasiński,minister Skarbu - członek PZPR w latach 1976-1981,szef wydziału spraw wewnętrznych w płockim Urzedzie Miasta.
Andrzej Aumiller,powołany 03.11.2006 na stanowisko ministra budownictwa,wieloletni członek PZPR
Ewa Sowińska od 07.04.2006 Rzecznik Praw Dziecka z ramienia LPR,należała do PZPR w latach 1977 -1980
Jest tych "prawdziwych"patriotów  mnóstwo.Będe sukcesywnie uzupełniał listę,żebyście się nie nudzili.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 15, 2011, 22:28:04 »
Sekator twój poziom intelektualny w temacie o ułaskawieniach i nie tylko osiągnął dno,ale ty i cały PIS nigdy nie potrafiliście prowadzić dyskusji  tylko potraficie opluwać ,obrażać i wyzywać Polakow.
Mariusz

jezat

  • Gość
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 17, 2011, 12:20:20 »
Cytat: "mariusz88887"
Sekator twój poziom intelektualny w temacie o ułaskawieniach i nie tylko osiągnął dno,ale ty i cały PIS nigdy nie potrafiliście prowadzić dyskusji  tylko potraficie opluwać ,obrażać i wyzywać Polakow.

Nie przejmuj się kolego ich czas powoli się kończy tak jak skończyła się "odnowa moralna i dekomunizacja" serwowana podczas ich rządów.Jak pewnie zauważyłeś oni nie chcą dyskutować o kłamstwach swojego bożka.Ich geny są nastawione na plucie jadem.To taki podgatunek homo sapiens, który w swoich szeregach ma pewnie do dzisiaj "obalaczy",którzy tak jak Jar.Kacz w czasie stanu wojennego siedzieli w piwnicy.
Ciekawe co robili w ramach odnowy moralnej i dekomunizacji w rządzie PiSu takie tuzy jak;
   Anna Kalata -od 06.05.2005 minister Pracy i Polityki Socjalnej długoletni członek PZPR i  
   SLD
Krzysztof Zaręba - wiceminister środowiska w rządzie PiS,były członek PZPR
Maciej Łopiński - rzecznik prezydenta Lecha Wielkiego w okresie 1975 -1981 członek PZPR
Ryszard Siewierski - zastępca komendanta głównego policji - członek PZPR do końca
Stanisław Kostrzewski - skarbnik PiSu - członek PZPR do końca,od 31.12.2005 wiceprezes
    Banku Ochrony Środowiska
Lista jest dosyć długa,ale jak się okazuje odnowa moralna i dekomunizacja to w ustach Jar.Kacza były puste frazesy.Tak jest zresztą do dzisiaj,ale jak sam widzisz ich język to rynsztok a nie argumenty,więc w tej sprawie nie mają nic do powiedzenia.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 17, 2011, 21:06:21 »
Jezat prawda ich w oczy kole dlatego są tacy PISOWCY agresywni ,i tą agresje wiele osób w Polsce doświadczyło na własnej skórze ,zresztą daleko nie trza szukać.
Mariusz

jezat

  • Gość
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 18, 2011, 12:06:33 »
Cytat: "mariusz88887"
Jezat prawda ich w oczy kole dlatego są tacy PISOWCY agresywni ,i tą agresje wiele osób w Polsce doświadczyło na własnej skórze ,zresztą daleko nie trza szukać.

A to kolejni "towarzysze"PiSu namaszczeni na stanowiska przez prezesa w ramach dekomunizacji i odnowy moralnej;
Marek Grabowski -wiceminister zdrowia - członek PZPR i SLD
Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A W latach 1967 -1980 należał do PZPR
Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany dyrektorem I programu PR - od 1975 do końca był w PZPR,
będąc m.in.sekretarzem POP w PR.
Zbigniew Graczyk - 09.01.2007 mianowany wiceministrem gospodarki morskiej - przez 20 lat należał do PZPR,będąc m.in.członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego
Ale wyznawców Jar.Kacza to nie interesuje.Oni w dalszym ciągu są w żałobie po kolejnych przegranych wyborach.
Pozdrawiam!

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 19, 2011, 11:52:16 »
Jezat,dla tych impregnowanych kaczolubów czarne zawsze będzie białe do końca świata i o jeden dzień dłużej ,ta partia jest oderwana od rzeczywistości i nic ich nie przekona o ich nieudacznictwie i stosowania podwójnej moralności.
Mariusz

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 19, 2011, 12:33:20 »
Fajnie sie łechtacie, nie przestawajcie, teatrzyk jest genialny. Czekam na buttsechs! :d
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 19, 2011, 18:47:40 »
Szanowni Państwo, dla mnie to już zakrawa na nekrofilię! Czy Ci ludzie naprawdę nie mogą odpoczywać w spokoju?? To jawne rozgrzebywanie mogił... Prezydent Kaczyński był jaki był. Miał zwolenników i przeciwników, nie był ideałem, ale na miły Bóg dajcie mu już święty spokój. Co wam da ta bezproduktywna przepychanka. To już naprawdę jest nudne... I nie mówię tego, jako Jego zwolennik...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 19, 2011, 21:33:14 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Szanowni Państwo, dla mnie to już zakrawa na nekrofilię! Czy Ci ludzie naprawdę nie mogą odpoczywać w spokoju?? To jawne rozgrzebywanie mogił... Prezydent Kaczyński był jaki był. Miał zwolenników i przeciwników, nie był ideałem, ale na miły Bóg dajcie mu już święty spokój. Co wam da ta bezproduktywna przepychanka. To już naprawdę jest nudne... I nie mówię tego, jako Jego zwolennik...

Chłopie nie zauważyłeś,że to dotyczy Jarosława Kociarza?To on był premierem a nie Lechu Wawelski.Lechu był tylko narzędziem w rękach Jarosława Kociarza.To Jar.Kacz. decydował o nominacjach na stanowiska w odministracji rządowej,żeby nie dopuścić do nich ludzi o marnej reputacji.Rezultaty tej odnowy moralnej są widoczne we wcześniejszych postach.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 20, 2011, 10:04:41 »
Sekator ty się zajmij swoim podwórkiem,a nie prezydentem bo PIS na tym podwórku stosuje nie tylko podwójne ale potrójne standarty moralności.Przykład z ostatniego tygodnia.
Mariusz

jezat

  • Gość
kłamstwa Kaczyńskiego
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 22, 2011, 10:38:57 »
Cytat: "mariusz88887"
Sekator ty się zajmij swoim podwórkiem,a nie prezydentem bo PIS na tym podwórku stosuje nie tylko podwójne ale potrójne standarty moralności.
Przykład z ostatniego tygodnia.

Ukochany wódz sekatora nie przyszedł na wystąpienie Ministra Spraw Zagranicznych R.Sikorskiego w sejmie bo jest w głębokiej załobie.Żałoba tak głęboka ,że natychmiast po zakończeniu wystąpienia Sikorskiego "dał głos".Wszystko w ramach troski o standardy moralne.
A to kolejni "towarzysze"Jar.Kacza podczas jego rzadów;
Bolesław Borysiuk wybrany za zgoda Kaczynskiego do KRRiT.Do PZPR należał od 1971 r.
Krzysztof Zaręba - wiceminister środowiska,były członek PZPR
Tomasz Gąska - mianowany 25.07.2006 na wiceprezesa Radia PiK z nadania PiS - były
PZPR-owski aparatczyk,który strzegł lini partii i bronił stanu wojennego.Był członkiem PZPR,sekretarzem POP w tygodniku "Fakty".
To kolejne orły pisowskiej odnowy moralnej i dekomunizacji.