Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7555538 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2159
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18345 dnia: Sierpnia 30, 2024, 16:53:43 »

[/quote]
Może Pani Ania odpowie na to.
[/quote]
Nowa struktura organizacyjna wchodzi od września.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 965
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18346 dnia: Sierpnia 30, 2024, 18:19:07 »

Może Pani Ania odpowie na to.
[/quote]
Nowa struktura organizacyjna wchodzi od września.

[/quote]
A jest już oficjalnie znana?

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18347 dnia: Sierpnia 30, 2024, 18:32:03 »
Nowa czyli jaka ? Bo jakoś załoga o niczym nie wie.

Offline Poszukiwaczprawdy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18348 dnia: Sierpnia 30, 2024, 18:48:42 »
Nowa czyli jaka ? Bo jakoś załoga o niczym nie wie.

Tak dzisiaj została przedstawiona.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18349 dnia: Sierpnia 30, 2024, 18:55:02 »
Nowa czyli jaka ? Bo jakoś załoga o niczym nie wie.

Tak dzisiaj została przedstawiona.
Coś więcej na ten temat ?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 411
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18350 dnia: Sierpnia 30, 2024, 19:08:59 »
Nowy schemat organizacyjny czyli likwidacja stanowisk tworzenie nowych. Można wtedy zwalniać zgodnie z przepisami. Produkcja została zmniejszona ale biurowiec pełny i trzeba jeszcze zatrudnić nowych zwycięzców wyborów.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 965
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18351 dnia: Sierpnia 30, 2024, 20:02:03 »
Nowy schemat organizacyjny czyli likwidacja stanowisk tworzenie nowych. Można wtedy zwalniać zgodnie z przepisami. Produkcja została zmniejszona ale biurowiec pełny i trzeba jeszcze zatrudnić nowych zwycięzców wyborów.
Zaklady juz sie przejechaly na poprzednim kryzysie na rzekomej likwidacji stanowisk ktorych nie likwidowaly. Odszkodowania i przywrocenie do pracy :D Ciekaw jestem tej nowej struktury.


Nie siej fermentu z zatrudnianiem nowych zwyciezcow wyborow, nic takiego nie ma miejsca i nikt by na to nie pozwolil w obecnej sytuacji (nie mowie o rzadzacych, a o bankach :))

Offline neo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18352 dnia: Sierpnia 31, 2024, 01:08:10 »
Przechodziłem dwa kryzysy ZCh. Mam dość niekompetencji zarządów które nie potrafiły w odpowiednim czasie zareagować na nadchodzące zmiany.POLITYKA .Ja przychodziłem do pracy i robiłem to co do mnie należy. I mnie za to mają karać !!! ??? Jaką karę poniosą byłe zarządy co nic nie robiły, żeby to uratować ! szkoda gadać - to wszystko powinno być prywatne i wtedy tak jak cała gospodarka na całym normalnym świecie by działało jak trzeba .

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 396
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18353 dnia: Sierpnia 31, 2024, 09:26:19 »
Przechodziłem dwa kryzysy ZCh. Mam dość niekompetencji zarządów które nie potrafiły w odpowiednim czasie zareagować na nadchodzące zmiany.POLITYKA .Ja przychodziłem do pracy i robiłem to co do mnie należy. I mnie za to mają karać !!! ??? Jaką karę poniosą byłe zarządy co nic nie robiły, żeby to uratować ! szkoda gadać - to wszystko powinno być prywatne i wtedy tak jak cała gospodarka na całym normalnym świecie by działało jak trzeba .

No ja nie byłbym taki pewny czy by działało. Poczytaj o kumulacji zwolnień w firmach prywatnych w tym roku. Powiedz to ludziom np z Ikea, którzy stracili pracę.

Offline fertilisek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18354 dnia: Sierpnia 31, 2024, 09:33:11 »
Nowy schemat organizacyjny czyli likwidacja stanowisk tworzenie nowych. Można wtedy zwalniać zgodnie z przepisami. Produkcja została zmniejszona ale biurowiec pełny i trzeba jeszcze zatrudnić nowych zwycięzców wyborów.
Zaklady juz sie przejechaly na poprzednim kryzysie na rzekomej likwidacji stanowisk ktorych nie likwidowaly. Odszkodowania i przywrocenie do pracy :D Ciekaw jestem tej nowej struktury.


Nie siej fermentu z zatrudnianiem nowych zwyciezcow wyborow, nic takiego nie ma miejsca i nikt by na to nie pozwolil w obecnej sytuacji (nie mowie o rzadzacych, a o bankach

Musisz koniecznie zaktualizować informację o zatrudnianiu nowych powiązanych z partiami, które wygrały wybory. Proces trwa :) Może (i na szczęście) nie jest na takim poziomie jak za PiS, ale kilka osób się pojawiło w różnych spółkach.
 
Nowy schemat organizacyjny czyli likwidacja stanowisk tworzenie nowych. Można wtedy zwalniać zgodnie z przepisami. Produkcja została zmniejszona ale biurowiec pełny i trzeba jeszcze zatrudnić nowych zwycięzców wyborów.

A skąd masz taką wiedzę, że biurowiec jest pełny? Widziałeś wszystkie schematy organizacyjne?

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1013
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18355 dnia: Sierpnia 31, 2024, 09:37:18 »
Przechodziłem dwa kryzysy ZCh. Mam dość niekompetencji zarządów które nie potrafiły w odpowiednim czasie zareagować na nadchodzące zmiany.POLITYKA .Ja przychodziłem do pracy i robiłem to co do mnie należy. I mnie za to mają karać !!! ??? Jaką karę poniosą byłe zarządy co nic nie robiły, żeby to uratować ! szkoda gadać - to wszystko powinno być prywatne i wtedy tak jak cała gospodarka na całym normalnym świecie by działało jak trzeba .

No ja nie byłbym taki pewny czy by działało. Poczytaj o kumulacji zwolnień w firmach prywatnych w tym roku. Powiedz to ludziom np z Ikea, którzy stracili pracę.
Rudy przyszedł, to całkiem przypadkowo nawet prywatne firmy plajtują. XD

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 411
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18356 dnia: Sierpnia 31, 2024, 10:12:17 »
Fertilisek nie znam schematów organizacyjnych. A Ty znasz? 

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 608
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18357 dnia: Sierpnia 31, 2024, 10:12:21 »
Prywaciarze inwestują w chemię poza UE, patrz taki Kulczyk.