Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowe mieszkania w Policach???  (Przeczytany 56857 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #60 dnia: Października 30, 2014, 19:54:57 »
Ale jeszcze istnieje coś takiego jak dobre imię firmy
niby masz rację. na razie jest jak jest. popatrz na to z drugiej strony - nikt tym kupującym nie kazał u niego kupować i licytować. tak samo jak jemu nikt nie kazał budować tych budynków po prostu - wyczuł koniunkturę - zainwestował i zbudował. odwieczne prawo rynku - pieniądz robi pieniądz. i jakbyśmy się  nie oburzali - takie jego prawo. a czy to w przyszłości zostanie zweryfikowane na nie korzyść dla niego - osobiście wątpię - ludzie mają krótką pamięć.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kvaser

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 05, 2014, 16:22:00 »
Zgadza sie nie ma miec co pretensji do dewelopera. Taki jest rynek.
Kazdy z nas na jego miejscu zachowałby sie tak samo.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 05, 2014, 19:51:50 »
wiem od pewnej osoby, że mieszkań nowych u nas byłoby znacznie więcej gdyby gmina chciała sprzedawać ziemię

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 05, 2014, 19:56:26 »
wooo? a niby dlaczego nie chce? przecież to dla niej czysty zysk - raz -  cena za sprzedaż gruntów i dwa - coroczne podatki od gruntów płacone przez nowych właścicieli. no i trzy - rozwój miasta (gminy). skąd takie informacje??? ktoś komuś coś  gdzieś ....???
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 05, 2014, 23:42:17 »
Myślę że problemem jest brak wolnej przestrzeni. Jedynie większy obszar jest w kwartale Piłsudskiego-Siedlecka, ale tam już jest jest konkretny plan zagospodarowania. Wystarczy spojrzeć na mapę i widać że ograniczeniem jest LAS. Pozostaje jedynie wyciąć jakąś część lasu. Może by tak poświęcić obszar pomiędzy Piłsudskiego a Rurową i sprzedać jakiś spółdzielni. Chętnych na pewno by nie brakowało

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 06, 2014, 04:51:24 »
Myślę, że lasu nie trzeba wycinać, bo jeszcze wolnych ciekawych miejsc jest w Policach. Teren koło Netto, bardzo ciekawa okolica na apartamentowce.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 06, 2014, 16:46:17 »
Apartamentowce przy torach? Średnio. Ta przestrzeń bardziej pasuje na jakiś skwer/polane.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 06, 2014, 18:07:39 »
Dla mnie to dobra lokalizacja, ruch pociągowy jest mały w Policach poza tym z tego miejsca były niezłe widoki ( kościół, park, tory, las za Lidlem, nowe Police). Mam nadzieję, że te pola zostaną właśnie tak zagospodarowane tym bardziej, że w planach jest budowa nowego Centrum Polic na miejscu obecnych działek.

Offline Kvaser

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 06, 2014, 21:25:40 »
Po co wycinać lasy jak pomiędzy Siedlecką, Piłsudskiego a torami jest w samym centrum ok 70 hektarów ziemi idealnej pod zabudowę mieszkaniową.
To jest obszar pod około 500 działek po 1000m2 każda pod zabudowę jednorodzinną albo pod kilkanaście bloków/apartamentowców po odjęciu terenu dróg/komunikacji. Chyba ze wolicie żeby były tam działki to musimy wyciąć las.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 06, 2014, 22:10:51 »
Chyba ze wolicie
wolą to chyba tylko działkowcy i ludzie z gryfa
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 06, 2014, 23:28:55 »
Może i idealny, ale nie doczekamy się tego. Łatwiej wyciąć trochę lasu niż przesiedlić wszystkich działkowców. Chyba że poczekamy aż umrze trochę starych ludzi i niż demograficzny będzię miał bardzo dużo wolnych mieszkań :)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 11, 2014, 03:44:38 »
Może doczekamy się ożywienia mieszkalnego w Policach. Nie oczekuję tempa jak w Warszawie czy nawet w Szczecinie, ale niech chociaż jakiś deweloper da nam możliwość zamieszkania w porządnym apartamentowcu. W mniejszych miastach takowe się buduje. Jestem pierwszy po zakup takiego mieszkania.
Tereny za netto to idealne miejsce.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 11, 2014, 09:14:23 »
jakiś deweloper da nam możliwość zamieszkania w porządnym apartamentowcu.

Jak się nie mylę to Na Kresowej już taki apartamentowiec (w mniejszej wersji) stoi. Aktualnie go wykańczają. Deweloper to Andreas Kardziejonek.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline kch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 11, 2014, 10:59:56 »
Nie nazwałabym tego apartamentowcem, zwykły przeciętny blok

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 11, 2014, 11:42:06 »
Nie nazwałabym tego apartamentowcem, zwykły przeciętny blok

To o wielkość budynku chodzi ???  Dla mnie apartamentowiec ma w środku apartamenty w, których będę mieszkał i czuł się komfortowo. A zewnętrzny wygląd jest drugorzędny. Ale to tylko moje zdanie. W każdym razie jest tam kilka apartamentów - tak na moją wiedzę, o tym budynku. Do Dubaju jest mu daleko ale... ;D  to w końcu Police i jest to pierwsza Jaskółka  8)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!