Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.  (Przeczytany 43181 razy)

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #45 dnia: Października 29, 2010, 11:31:38 »
Sekator, jak piszesz do palikotowców to pierw ich sobie znajdź bo co do mnie to nie trafiłeś.
Ty pewnie też jesteś 100% katolik?:p

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #46 dnia: Października 29, 2010, 11:48:05 »
Sekator,przyznaj, że Kaczyński  stracił kontakt z rzeczywistością...Wszyscy mają go na kolanach błagać o wybaczenie, to może wtedy jaśnie Jarosław da się przekonać...Ten człowiek robi PISowi taką antyreklamę, że szkoda mówić.W tej patrii jest wielu wartościowych ludzi, których szanuję niestety, jeden szkodnik robi opinię całości.Oj przydałoby się przewietrzenie w ugrupowaniu, tak jak w SLD...Z korzyścią dla PIS i ich elektoratów, bo ta partia jest potrzebna na politycznej scenie, ale nie z twarzą naburmuszonego Jarosława, ale z merytoryką Migalskiego, Cymańskiego, Poncyliusza.Pozdrawiam serdecznie adwersarzy.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #47 dnia: Października 29, 2010, 13:13:57 »
Cytat: "Mamabije"
Ty pewnie też jesteś 100% katolik?:p


Tiaa, co niedzielę zbieram na tacę.  :rotfl:

Cytat: "TrzebieżCITY"
Sekator,przyznaj, że Kaczyński stracił kontakt z rzeczywistością


Niestety nie przyznam. Chociaż rozumiem, że w dzisiejszych czasach człowiek uczciwy, nie skorumpowany, bez wielkiego majątku a na dodatek patriota, może być uważany za wariata. Takie czasy, gdzie tylko złodziej i polittyczna k...u są oznaką ,,normalności".
pozdrawiam sekator

sekator

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #48 dnia: Października 29, 2010, 13:16:22 »
Cytat: "Mamabije"
to pierw ich sobie znajdź bo co do mnie to nie trafiłeś


Chciałem znaleźć i nawet sobie popatrzeć na te dziwolągi, ale okazało się że pod katedrą było więcej dziennikarzy niż tych zjawiskowych postaci. Ale może następnym razem będzie ich więcej, czekam niecierpliwie....

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #49 dnia: Października 29, 2010, 14:02:26 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
ale nie z twarzą naburmuszonego Jarosława,

A jaka jest twarz PO: to twarz byłego ZCHNowca Niesiołowskiego? Tuska? Obie naraz? Pitery z raportem o dorszu? Michnika? A może PO jest jak pogańskie bóstwo Światowid, mający wiele twarzy? Która jest dominująca? Ta z Sopotu czy z Budy Ruskiej? A jeśli z Sopotu to ta Karnowskiego czy Tuska? A może twarz Katarasińskiej (KRRiT) broniącej wolnych od prawicy mediów tak jak w 68 r. broniła partii przed studentami i Żydami? A może wiecznie żywe twarze WSI, Mirów, Zbychów, Grzechów i innej chołoty?

Jeżeli przeżyłeś uczciwie swoje życie polityczne tak jak Kaczyński, nigdy nie dałeś się skorumpować, przekabacić, nie kradłeś i byłeś wierny ideałom, to na stare lata, dla życiowego wygodnictwa, będziesz układał się z ludźmi o których pisałam wyżej, a którzy przez kilka ładnych lat szydzili z ciebie, bo nigdy nie poszedłeś na układy partyjno - biznesowe?  To by cię dopiero posądzili o pazerność na władzę…

Bo tak naprawdę ludzie wierni ideałom mają charyzmę i szacunek.
Dlatego szanuję Kaczyńskiego. Bez fanatyzmu.
( i Korwina – Mikke też).
I zaręczam ci, merytorycznie i na żywo mają wiele racji, czego nie zobaczysz w TV.
millena

jaroslawp

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #50 dnia: Października 29, 2010, 15:19:31 »
Co do PISu, to to co sobie przypominam z ich rządów to wykańczanie przeciwników politycznych i "wykształciuchów" za pomocą służb specjalnych. Centralizacja władzy wokół p. Kaczyńskiego. Wydawanie wyroków bez sądu (i publiczne ich ogłaszanie).

Mnie to wygląda raczej na władzę pierwszego sekretarza PZPR, a nie nie prawicowego rządu. Więc jeśli chodzi o uczciwość życia politycznego pana Kaczyńskiego to ja go nigdy nie widziałem.

Co do PO, to tak jak widać. Z przodu ładny uśmiech, a z tyłu wykradanie kasy z skąd się da nie patrząc na konsekwencje dla ludzi.

bob

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #51 dnia: Października 29, 2010, 17:52:57 »
Cytat: "millena"
Aha, z moim luzem jest O.K. Ale ty, bobie, jako obrońca uciśnionego rzadu POchlebców objawiłeś sie na zasadzie uderz w stół...itd., a wiec może coś nie teges z twoim

Droga milleno - kurczę, zdemaskowałaś mnie! Jestem kłębkiem nerwów! :lol2:

Prawda jest taka, że politycznie równie daleko mi do PO jak do PiSu; do PiSu czasem może nawet bliżej (prawo karne itp.) Na ogół staram się nie atakować (ani nie bronić) konkretnych formacji politycznych "tak sobie", ale w tym przypadku po prostu trudno się opanować, bo bredni nie znoszę.

Cytat: "millena"
merytorycznie i na żywo mają wiele racji,

Proszę bardzo: zadałem sobie dość trudu i obejrzałem relację z wizyty Kaczyńskiego, jaką zamieścił w wątku w polityce lokalnej DarekMirror - może i nie na żywo, ale DarekMirror to zdecydowany fan prezesa, więc zdecydowanie nie przekłamał na jego niekorzyść.

I przykro mi stwierdzić, ale w niczym nie zmienia to faktu, że Kaczyński choćby w kwestii walki z "tą rurą" (gdybyśmy wygrali wybory, to by jej tu nie było) albo odbudowy przemysłu morskiego w Szczecinie po prostu nie ma racji; ani sekator (w wątku w polityce lokalnej), ani Ty nie podjęliście ze mną merytorycznej polemiki na temat wykonalności jego planów! Ja sam rozumiem, szanuję i może nawet podziwiam charyzmę - ale niekoniecznie w wykonaniu Kaczyńskiego, u którego jest to sztuka za sztuki, i za tą charyzmą nie stoją żadne konkrety, żaden program, który dałoby się w tej fizyce zrealizować!

Pozdrawiam!

bies

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #52 dnia: Października 29, 2010, 20:28:07 »
zaczne tak i pozwole sobie ze wzgledu na brak czasu na tylko kilka takich slow

no pieknie obywatelu sekator ....

Cytat: "sekator"
nawet sobie popatrzeć na te dziwolągi, ale okazało się że pod katedrą było więcej dziennikarzy niż tych zjawiskowych postaci


dlugo i to zdecydowanie za dlugo cala polska "musiala" ogladac dziwologi i "podziwiac" cyrk nad cyrkami ktory odbywal sie gdzie ? ... no niestety w samym srodku stolicy naszego kraju no i tam tez wiecej bylo dziennikarzy i szolmenow niz tych postaci badz co badz niesamowicie "zjawiskowych"
no ale przeciez widocznie w naszym kraju wolno robic sobie jaja tylko w "slusznej sprawie" a cala reszta niech milczy i sie nie wychyla
 
o a tu prosze jak ciekawie rozumujesz
Cytat: "sekator"
Chociaż rozumiem, że w dzisiejszych czasach człowiek uczciwy, nie skorumpowany, bez wielkiego majątku a na dodatek patriota, może być uważany za wariata. Takie czasy, gdzie tylko złodziej i polittyczna k...u są oznaką ,,normalności".

kaczynski uczciwy hmmmm pomijajac ze "Jeśli Lech Kaczyński zostanie prezydentem, ja nie będę premierem" .... "My warcholstwa w żadnym razie nie możemy tolerować. Podjęliśmy wysiłki zmierzające do tego, by rząd utrzymał większość. Jeżeli to się nie powiedzie, jedynym rozwiązaniem będą przyspieszone wybory" po czym wiadomo lepper wypadl z rzadu .... ale tylko na MIESIAC  ;D ...


kaczynski nieskorumpowany .... tak owszem oczywista oczywistosc
"zapis propozycji wystąpienia z Samoobrony składanej Renacie Beger przez ministrów z rządu PiS i pozostania w koalicji. Posłanka Samoobrony zażądała w zamian m.in. stanowiska podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Beger zaoferowała też przejście pięciu innych posłów Samoobrony do klubu parlamentarnego PiS. W zamian minister Lipiński zaoferował pomoc prawną w pozbyciu się groźby spłacenia weksli, a także rozważenie możliwości zabezpieczenia ich ze środków Sejmu do czasu wygranego procesu, aby nie doszło do wejścia komornika do biur poselskich"
"Nagrane zostały trzy rozmowy Renaty Beger: dwie z Adamem Lipińskim i jedna z Wojciechem Mojzesowiczem. Lipiński przyznał, że o całej sprawie (a co najmniej o stanowisku dla Beger po zmianie klubu) wiedział premier Jarosław Kaczyński"

no widzisz takie byly to czasy tez gdzie zwykla ku...a polityczna byla oznaka
"normalnosci"

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #53 dnia: Października 30, 2010, 05:09:00 »
Cytuj (zaznaczone)
Jeżeli przeżyłeś uczciwie swoje życie polityczne tak jak Kaczyński, nigdy nie dałeś się skorumpować, przekabacić, nie kradłeś i byłeś wierny ideałom,



...o, przepraszam. A kto ukradł księżyc?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #54 dnia: Października 30, 2010, 08:49:09 »
Zdanowicz.J, powiedz mi, co Twój post wnosi do tematu. Jeśli z sensem tego nie wytłumaczysz poleci on w kosmos.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #55 dnia: Października 30, 2010, 09:36:43 »
Cytat: "bies"
obywatelu sekator


Per obywatelu to m.in. za komuny milicjanci zwracali się do zatrzymywanych.

Cytat: "bies"
kaczynski uczciwy hmmmm pomijajac ze "Jeśli Lech Kaczyński zostanie prezydentem, ja nie będę premierem


A cóz to ma wspólnego z uczciwością ? To Tusk, który kłamie na każdym kroku nie powienien w ogóle funkcjonować w życiu publicznym.

Cytat: "bies"
Nagrane zostały trzy rozmowy Renaty Beger: dwie z Adamem Lipińskim i jedna z Wojciechem Mojzesowiczem. Lipiński przyznał, że o całej sprawie (a co najmniej o stanowisku dla Beger po zmianie klubu) wiedział premier Jarosław Kaczyński"


Jakiś prawomocny wyrok, czy kolejne pomówienie ? Podobno żyjemy w praworządnym kraju, więc proszę mniej populizmu a więcej faktów . Nie przypominam sobie, aby Kaczyński został ukarany sądownie za zdarzenia które opisujesz.

bob

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #56 dnia: Października 30, 2010, 12:02:36 »
sekator, a nie wydaje Ci się, że jesteś w swoich ocenach trochę niekonsekwentny? Od biesa wymagasz prawomocnych wyroków, których sam nam jakoś szczędzisz jeśli chodzi o Tuska,
Cytat: "sekator"
który kłamie na każdym kroku

No to jak w końcu: jak Kali ukraść krowa to wszystko okej - ale jak ukraść Kalemu, to już be? Sam przecież pisałeś, że
Cytat: "sekator"
żyjemy w praworządnym kraju, więc proszę mniej populizmu a więcej faktów

Ja też nie przypominam sobie, żeby Tusk został ukarany sądownie;
Cytat: "sekator"
Jakiś prawomocny wyrok, czy kolejne pomówienie ?

Podaj jakieś konkrety, bo póki co wygląda to trochę jak "przyganiał kocioł garnkowi"...

Pozdrawiam!

sekator

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #57 dnia: Października 30, 2010, 19:25:14 »
Cytat: "bob"
Ja też nie przypominam sobie, żeby Tusk został ukarany sądownie


Tusk i jego ekipa jedyne co robią konsekwentnie (i mam nadzieję do końca) to solidna praca w celu postawienia przed Trybunał Stanu.

bies

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #58 dnia: Października 30, 2010, 21:32:10 »
a to coz.....

obywatel to calkiem normalne porzadne slowo ... ale widocznie ciebie gryzie i przestales byc obywatelem polski po listopadzie 2007     :faja:

Cytat: "sekator"
A cóz to ma wspólnego z uczciwością ? To Tusk, który kłamie na każdym kroku nie powienien w ogóle funkcjonować w życiu publicznym

 
znaczy sie uwazasz byc kaczynskim i "sklamac raz" to prawdziwa cnota a wszystkich innych pod nóż .... ot "przyjemna" interpretacja delikatnie smierdzaca ekstremizmem
i powiem ci obywatelu ze masz racje te wypowiedzi i dzialania kaczynskiego z uczciwoscia czysto ludzka  NIE MAJA NIC WSPOLNEGO

Cytat: "sekator"
Jakiś prawomocny wyrok, czy kolejne pomówienie


znaczy sie do tego zebys przyznal ze FAKT zaistnienia tych tasm mial miejsce potrzebujesz wyroku najjasniejszej popartego wyrokiem apelacyjnego sadu najwyzszego i zapewne trybunalu z hagi ... inaczej wciaz biale nie bedzie bialym a czarne wcale nie czarnym

i nie daj ze panie boze i swieci wszelacy zeby co poniektore jednostki doszly do wladzy jakiejkolwiek bo wtedy najprawdopodobnie wszyscy powedrujemy przed trybunal stanu znaczy ci wszyscy z nas ktorzy nie zechcieli PRZEPROSIC
 :thumbdown:

sekator

  • Gość
[Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.
« Odpowiedź #59 dnia: Października 30, 2010, 22:06:08 »
Cytat: "bies"
nie daj ze panie boze i swieci wszelacy zeby co poniektore jednostki doszly do wladzy jakiejkolwiek bo wtedy najprawdopodobnie wszyscy powedrujemy przed trybunal stanu znaczy ci wszyscy z nas ktorzy nie zechcieli PRZEPROSIC
 


Pozwolisz, że nie będę dalej prowadził tej dyskusji na poziomie niejakiego jezata, chociażby po to żeby admin nie dał nam kopa w kosmos, za co nawet nie miałbym do niego pretensji. Ponadto jako pierwszy postanowiłem ustąpić, żeby pokazać Ci, że konflikt nie leży w naturze zwolenników PiSu jak indoktrynuje GW i TVN. Pozdrawiam, wyluzuj i  walnij browarka .
pzdr sekator :faja: