Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.  (Przeczytany 58772 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #15 dnia: Września 01, 2010, 23:29:40 »
Cytat: "sekator"
że krasnoludki to zrobiły, tylko jaki miałyby w tym interes ? :devil:


Może dostały obietnicę tłustej koalicji po wygranych wyborach, kto wie? :wink:

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #16 dnia: Września 01, 2010, 23:34:18 »
B . jak . brzydzę się prowokacją | bardzo
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #17 dnia: Września 01, 2010, 23:37:27 »
Cytat: "speedbax"
Może dostały obietnicę tłustej koalicji po wygranych wyborach, kto wie?


Sądzisz , że za wszystkim stoi jakaś wąsata Sierotka Marysia ? :rotfl:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #18 dnia: Września 01, 2010, 23:42:45 »
Cytat: "sekator"
za wszystkim stoi jakaś wąsata Sierotka Marysia ? :rotfl:


Raczej wąsiaty Sierotek Maryś. ;D  Tak swoją drogą, to wcześnie zaczęli te swoje prymitywne podboje, ciekawe, czy ktoś będzie na tyle odważny, by oficjalnie się wyjawić.

michu

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #19 dnia: Września 01, 2010, 23:55:36 »
Speedbax napisał:

Cytuj (zaznaczone)
Tyle, że tutaj policka PO niby odcina się od tego numeru. Pytanie tylko, czy "przewodniczący" Pachis mówi prawdę.



Ależ oczywiście, że Przewodniczący Pachis mówi prawdę!!! :lol2:  :lol2:  :lol2:

yak

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #20 dnia: Września 02, 2010, 00:38:33 »
"O, to ciekawe. A kto w takim razie PiS stanowi, drogi Yaku?"
Nie wiedziałem Szanowny Tomaszu, że dla Ciebie PiS to Drzazga. Ciut współczuję.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #21 dnia: Września 02, 2010, 08:35:44 »
Cytat: "yak"
ale Drzazga to nie PiS,

Jak to nie PiS ?
Po ostatniej rewolucji którą Drzazga zrobił w polickim PiS to przecież ludzie Drzazgi sprawują tam władzę . A po zawiązaniu koalicji z Gryfem,  to jego ludzie (notabene ze Szczecina!) objęli stanowiska w gminie (wiceburmistrza i dwóch naczelników).
millena

dnfan1

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #22 dnia: Września 02, 2010, 08:41:22 »
Cytat: "yak"
PiS nie, ale Drzazga to nie PiS, mimo, że jest w Radzie Politycznej partii. Drzazga chciał mieć stołek w porcie (polickim). blokuje go syn Zielińskiego (Chodzi o Suchego), zatem usiłuje ugrać pozycję oczerniając Diakuna.
Mendy? Oczywiście. Ale co z tego wynika dla "szarych frajerów"?


obaj jak nic nadają się na ten stołek, fachowcy od siedmiu boleści. Swoją drogą syn pana Z. ciągle jest na powierzchni, ciekawe do jakiej jeszcze partii albo organizacji się zapisze aby nie utonąć. Tylko po co Drzazga pcha się na wice w porcie jak po wyborach i tak by go stamtąd wyrzucili?? Gryf za 3 m-ce nie będzie potrzebował koalicjanta gdyż montuje takie listy wyborcze, że większość w RM ma prawie w kieszeni, a zatem PiS straci pewnie wiceburmistrza.

[ Dodano: 2010-09-02, 09:45 ]
Zresztą , z który i tak plusów PiSowi za dużo nie nabił, a znany jest przede wszystkim z milczenia, wiadomo milczenie jest złotem  ;D

[ Dodano: 2010-09-02, 09:45 ]
a wybory już niedługo

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #23 dnia: Września 02, 2010, 09:52:24 »
Jak nie współpracował to dobrze, bo walczył o wolną Polskę i nie dał się zastraszyć paskudnej PRL-owskiej władzy i komunistycznemu reżimowi.

Jak współpracował to dobrze, bo to znaczy, że był patriotą i chciał dobrze dla swojego kraju, który kochał niezależnie od jakości władz i nie chciał aby jakieś "elementy" spiskowały jak tu pozbyć się władzy.

Nie rozumiem tego podejścia, że ktoś współpracował, albo nie współpracował. To było xxx lat temu, zupełnie inne czasy, inna mentalność. Jak w dzisiejszych czasach ktoś popełnia przestępstwo to się idzie na Policję. I co, jak za 30 lat zmieni się ustrój, to będziecie ścigać wszystkich policjantów? Albo wszystkich, którzy zgłaszali przestępstwa? Tysiące ludzi miało teczki, zapewne większość z nich nawet o tym nie wiedziała. Połowa teczek była fałszywa.

Po za tym, gratuluję Wam logicznego myślenia. PRL był zły, władza ciągle kłamała, ZOMO/ORMO/POPO/coTamChcecie atakowało ludzi bez powodów, ale TWARDO wierzycie we wszystko to co przez tych ludzi było napisane w jakichś tam teczkach.

Szkoda, że żadna partia nie chce zrobić porządku z tymi teczkami i najnormalniej w świecie je spalić.

Nas młodych ludzi nie obchodzi, czy ktoś współpracował czy nie, tylko w jaki sposób się zachowuje, odnosi do ludzi i sprawuje władzę.

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #24 dnia: Września 02, 2010, 10:04:56 »
Cytat: "secha"
Nas młodych ludzi nie obchodzi, czy ktoś współpracował czy nie, tylko w jaki sposób się zachowuje, odnosi do ludzi i sprawuje władzę


Może wypowiadaj się w swoim imieniu....ja nie pod......m swoich kolegów po to żeby np dostać lepsze stanowisko i dorwać się do władzy. Być może w Twoim kręgu stanowi to normę, gratuluję, aczkolwiek współczuje Twoim przyjaciołom i kolegom.
pozdrawiam sekator

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #25 dnia: Września 02, 2010, 10:09:41 »
Jeżeli Ty pod.... nazywasz zgłaszania łamania prawa to gratuluję. Nigdzie nie mówiłem, o wsypywaniu kolegów. To raz. Dwa, faktycznie nie powinienem się wypowiadać w imieniu wszystkich młodych (młodzych czyli poniżej 30lat). W moim otoczeniu nikogo jakaś współpraca 30 lat temu nie obchodzi.
Zacytowałeś mój tekst, ale chyba go nie przeczytałeś bo napisałem wyraźnie:
'tylko w jaki sposób się zachowuje, odnosi do ludzi i sprawuje władzę' co tyczy się właśnie tego czy pod....a kolegów (jeśli pod....a dlatego, że łamią prawo to jestem za, sam to zgłosił).

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #26 dnia: Września 02, 2010, 10:10:53 »
Cytat: "secha"
Szkoda, że żadna partia nie chce zrobić porządku z tymi teczkami i najnormalniej w świecie je spalić


Spalić probówali (obejrzyj sobie ,,Psy"), tylko nie zdążyli...Niemcy i Czesi otworzyli archiwa i dziś mają po kłopocie. Ktoś dostał po mordzie, ktoś się rozwiódł, bo się okazało że mieszkał z dziwką , a nie żoną. Teraz mają spokój, pewni ludzie zostali odsunięci od władzy i pieniędzy.... jest przejrzyście. A my będziemy się w tym bagnie taplać jeszcze następne 50 lat.
Skutki ,,grubej kreski".

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #27 dnia: Września 02, 2010, 10:14:25 »
I właśnie dlatego jestem za tym, żeby to rozwiązać. Bo tak będą nas tym straszyć przez następne 50 lat. Na prawdę nie macie dość słuchania co wyborów tych samych śpiewek o współpracy? Naprawdę jest to w Polsce tak wielki wyznacznik jakości człowieka? Jak ktoś w liceum wsypał kolegę bo palił w kiblu to po 30 latach nie może zostać prezydentem? Szkoda, że wszystkie partie tylko gadają o otwarciu/zlikwidowaniu archiwum, a potem gówno z tym robią.

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #28 dnia: Września 02, 2010, 10:15:02 »
Cytat: "secha"
Jeżeli Ty pod.... nazywasz zgłaszania łamania prawa to gratuluję


Ci którzy wydali Grzegorza Przemyka i kilku zamordowanych księży też ,,zgłaszali łamanie prawa właściwym organom"...zastanów sie co piszesz....Faktycznie, nie rozumiesz tamtych czasów....

[ Dodano: 2010-09-02, 10:18 ]
Cytat: "secha"
Szkoda, że wszystkie partie tylko gadają o otwarciu/zlikwidowaniu archiwum, a potem gówno z tym robią


Znowu nie masz racji.

A tutaj masz darmową lekcę historii, byc może lepiej zrozumiesz panujące w Polsce mechanizmy:


Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #29 dnia: Września 02, 2010, 10:34:55 »
Nie rozumiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o szastanie dokumentami, których tak naprawdę nie ma. O to co się dzieje teraz z diakunem i co się działo z setkami ludzi przez ostatnie kilka lat. Chodzi mi o mówienie "Ooo ten Pan co kandyduje miał jakieś dokumenty w IPN, bo znalazłem raz pod szafą kartkę z jego nazwiskiem, na pewno współpracował, pewnie obciągał pierwszemu sekretarzowi".
Miodek też podpisał lojalkę, dlaczego? Bo chciał wyjechać za granicę. Podpisało je tysiące ludzi, większości i tak nie znasz, bo nie starają się o żadne ważne stanowiska w Państwie. Udowodniono wielokrotnie, że teczki z dokumentami były fałszowane przez samo SB.

Pisząc do mnie "nie rozumiesz tamtych czasów" mówisz jednocześnie, że jesteś starszym pokoleniem, bo gdybyś był młodszym też byś nie rozumiał bo tam nie żyłeś. Więc ja Ci mogę odpowiedzieć. Ty nie rozumiesz dzisiejszych młodych ludzi, których obchodzi to, czy dostaną pracę, mieszkanie i kredyt, a nie to czy Jan Kowalski miał jakiś tam mało znaczący dokument, którego tak naprawdę nikt nie widział.

PS. taaa nocna zmiana :-D Podniecacie się tym filmem jak nie wiem. Kolejny przykład wyciągania czegoś co było dawno i jest g... warte i nikogo tak na prawdę nie obchodzi.