Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: PlayStation 3 vs XBOX 360  (Przeczytany 20011 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 25, 2010, 17:17:41 »
Nie zapominaj, ze PS3 to tez bluray, a filmy w tej technologii to magia.

Ja bym wolal dolozyc nieco kasy i miec PS3 chociaz obie konsole maja gry warte uwagi.

A gwarancja to lipa, produkty sa tak tworzone by psuly sie wlasnie po terminie gwarancji wiec dziwie sie, ze sie tym kierujesz. :S
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Vipek007

  • Gość
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 25, 2010, 17:31:20 »
Bierz PlayStation 3, gdy masz dużo pieniędzy.
Bierz Xbox 360, gdy masz mało pieniędzy.

Jeżeli Cię stać na obie, to moim zdaniem lepiej jest wybrać PS3 (darmowy multiplayer, mniejsza awaryjność, lepsze parametry techniczne).

Niedługo wyjdzie Project Natal dla Xbox 360, jednak będzie to kosztować tak samo jak sama konsola, a to tylko dodatek - może to Cię też zachęci. Coś podobnego było już nawet w PS2, ale to jest bardziej zaawansowane.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 25, 2010, 17:39:49 »
Cytat: "KrP"
Nie zapominaj, ze PS3 to tez bluray, a filmy w tej technologii to magia.

Ja bym wolal dolozyc nieco kasy i miec PS3 chociaz obie konsole maja gry warte uwagi.

A gwarancja to lipa, produkty sa tak tworzone by psuly sie wlasnie po terminie gwarancji wiec dziwie sie, ze sie tym kierujesz. :S

Blue-Ray to będę miał w laptopie :) Nie trzeba mi do tego PS3. Nie kieruje się tylko gwarancją. Nie jestem wytrawnym graczem, więc nie trzeba mi właściwie niczego lepszego niż XBOX 360. Po wypowiedziach w tym temacie i konsultacji z kilkoma osobami jestem niemal pewny, że dla mnie będzie to wybór odpowiedni. Już raz zrobiłem błąd i nabyłem sprzęt dużo na wyrost - kupiłem sobie mocny komputer jakoś półtora roku temu (Intel Core 2 Quad Q6600 + 4GB DDR2 800MHz + ATI Radeon 4850 + 2x HDD na RAID 0 - wtedy był to bardzo mocny sprzęt) i pograłem przez ten czas tylko w 3 wymagające gry: Assassin Creed, Crysisa i Trine. Nie wykorzystuje na co dzień możliwości tego komputera, więc jak dla mnie był to zły zakup (szkoda, że uświadomiłem to sobie po czasie). Mogłem kupić laptopa (następnym zakupem był właśnie laptop, który w 100% mi wystarcza, no i zawsze pobiera mniej prądu), bądź komputer na IPX z Atomem, oczywiście ION, który w zupełności by mi wystarczył. Dlatego też wychodzę z założenia, że lepiej mieć te 500zł w kieszeni niż znów kupić coś czego nie wykorzystam.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 25, 2010, 17:54:16 »
Cytat: "Opaler"

Blue-Ray to będę miał w laptopie :) Nie trzeba mi do tego PS3.



Po kupnie telewizora (LG 26 cali) i Xboxa teraz przyszla pora na wymiane starego PC na laptopa. Mozesz cos polecic (najwazniejszy blue ray i wyjscie hdmi)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 25, 2010, 18:11:23 »
Cytat: "The_Bill"
Cytat: "Opaler"

Blue-Ray to będę miał w laptopie :) Nie trzeba mi do tego PS3.



Po kupnie telewizora (LG 26 cali) i Xboxa teraz przyszla pora na wymiane starego PC na laptopa. Mozesz cos polecic (najwazniejszy blue ray i wyjscie hdmi)

Na pewno będę wybierał między ASUSem, DELLem lub nowym graczem na rynku notebooków - Samsungiem. Ostatnia firma ma niesamowicie konkurencyjne ceny, lecz jest to nowy gracz, więc trzeba poczekać na informacje o awaryjności sprzętu. Wszystko zależy od tego co potrzebujesz :) Ja niebawem też zamieniam wymienić laptopa. Biorę raczej średni sprzęt, bo taki właśnie jest mi potrzebny. Procesor dwurdzeniowy, około 2GHz na rdzeń, 2GB RAMu + jakiś w miarę chipset graficzny (oczywiście nie zintegrowany, bo czasem lubię pograć w stare gierki - Half-Life, Quake 3). Najważniejsze jest przeznaczenie laptopa:
- Czy ma być bardzo mobilny?
- Czy ma służyć do grania?
- Czy ma być to średniej klasy sprzęt do codziennej pracy - filmy, internet, itp.?
- Jakie są fundusze?

Ja jestem zwolennikiem tylko dwóch firm - Asus oraz Dell (ponieważ są one najmniej awaryjne i solidne), ostatnio zastanawiam się też nad Samsungiem, ale jak mówiłem - trzeba poczekać, bo to nowy sprzęt.

Muszę zaznaczyć, że średniej klasy sprzęt jak na tą chwilą nie posiada raczej Blue-Ray. W zasadzie chyba tylko droższe modele oferują takie rozwiązanie. Niebawem Blue-Ray powinien stać się bardziej powszechny (DVD też kiedyś było nowością, dziś to standard), wtedy będzie w każdym laptopie. Co do HDMI to jest już w większości notebooków.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 25, 2010, 18:21:34 »
Grac glownie bede na xie, mobilny ma byc bardziej od komputera stacjonarnego. Przeznaczyc chce okolo 3500 zl. Znajomi polecaja mi Hp..
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 25, 2010, 18:30:14 »
Cytat: "The_Bill"
Grac glownie bede na xie, mobilny ma byc bardziej od komputera stacjonarnego. Przeznaczyc chce okolo 3500 zl. Znajomi polecaja mi Hp..

Za 3500zł można mieć już porządny sprzęt, nawet bardzo. Co do HP, to wypadł on najgorzej w testach (jest najbardziej awaryjny). Polecam lekturę (testy z końca 2009 roku):
Awaryjność Notebooków

kaniel

  • Gość
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 25, 2010, 18:55:23 »
dobra to przy okazji.
widze ze jest troche xboxow na forum wiec:


http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=5390

;)

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 26, 2010, 13:33:08 »
Jeśli chodzi o xbox live , owszem nie ma go w polsce , ale mozna sie zarejstrowac na inny region . Ja tak mam juz od dwóch lat i jest miodzik , moi znajomi również , a to ze mozna dostac za to bana to nieprawada . Nie spotkałem sie jeszcze wiadmoscia o banowaniu kosoli z tego powodu . Bany tylko i wylacznie za piracenie . Taka jest prawda . Jedyny minus live w xboxie to to ze trzeba za niego płacic , ale nie wiem czy to minus , bo za te kasę sa wspierane serwery , a co za tym idzie super przepustowosc ;)

Jeszcze napisze o serwisie , jest rewelacyjny , chociazby z tego powodu , ze pierwsze akcesorium wysyłane jest bez problemu i bez koniecznosci odsyłania popsutego . Np : dzownisz mówisz ze "popsuł" sie pad lub dysk twardy , podajesz date zakupu , nr seryjny i juz drugi padzik , lub dysk  leci do Ciebie ;). Ja w ten sposób mam dwa , bo jak mi przysłali drugi to ten pierwszy ozył  :rotfl:

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 26, 2010, 13:38:03 »
Cytat: "potrek"
Jeśli chodzi o xbox live , owszem nie ma go w polsce , ale mozna sie zarejstrowac na inny region . Ja tak mam juz od dwóch lat i jest miodzik , moi znajomi również , a to ze mozna dostac za to bana to nieprawada . Nie spotkałem sie jeszcze wiadmoscia o banowaniu kosoli z tego powodu . Bany tylko i wylacznie za piracenie . Taka jest prawda . Jedyny minus live w xboxie to to ze trzeba za niego płacic , ale nie wiem czy to minus , bo za te kasę sa wspierane serwery , a co za tym idzie super przepustowosc ;)

Jeszcze napisze o serwisie , jest rewelacyjny , chociazby z tego powodu , ze pierwsze akcesorium wysyłane jest bez problemu i bez koniecznosci odsyłania popsutego . Np : dzownisz mówisz ze "popsuł" sie pad lub dysk twardy , podajesz date zakupu , nr seryjny i juz drugi padzik , lub dysk  leci do Ciebie ;). Ja w ten sposób mam dwa , bo jak mi przysłali drugi to ten pierwszy ozył  :rotfl:

Jaka jest opłata za XBOX Live?

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 26, 2010, 13:43:18 »
Jakies 22 zł na miecha , zalezy jak sie zdrapkę kupi , czasmi sie trafi za jakies 11 zł , na trzy miechy jakies 55 zł , a jak sie na rok wykupi to na miecha gratis masz --- a to juz koszt 120 zł czyli niecałe 10 zł miesiecznie ;) . tutaj aukcje na allegro , tak do wgladu : http://www.allegro.pl/listing.php/search?category=82322&sg=0&string=xbox+live&change_view=1 , mozna tez triale 48 godzinne wykupowac za 1 zł , nie zmieniają stausu na gold ale pozwalają na gre w sieci ;)

[ Dodano: 2010-05-26, 14:02 ]
A i jeszcze jedna słuszna mysle rada : xbox arcade za mniej wiecej 599 zł nie rózni sie niczym od elite za za koło tysiaka , prócz twardym dyskiem i kolorem . Ja osobiscie mam arcade z hdmi oczywiscie , i do tego dokupilem dysk 60gb za 199 zł , takze komplecik mam za 800 zł , jeszcze taniej . A 60gb styka w zupełnosci ;)

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 26, 2010, 14:04:01 »
Cytat: "potrek"
Jakies 22 zł na miecha , zalezy jak sie zdrapkę kupi , czasmi sie trafi za jakies 11 zł , na trzy miechy jakies 55 zł , a jak sie na rok wykupi to na miecha gratis masz --- a to juz koszt 120 zł czyli niecałe 10 zł miesiecznie ;) . tutaj aukcje na allegro , tak do wgladu : http://www.allegro.pl/listing.php/search?category=82322&sg=0&string=xbox+live&change_view=1 , mozna tez triale 48 godzinne wykupowac za 1 zł , nie zmieniają stausu na gold ale pozwalają na gre w sieci ;)

[ Dodano: 2010-05-26, 14:02 ]
A i jeszcze jedna słuszna mysle rada : xbox arcade za mniej wiecej 599 zł nie rózni sie niczym od elite za za koło tysiaka , prócz twardym dyskiem i kolorem . Ja osobiscie mam arcade z hdmi oczywiscie , i do tego dokupilem dysk 60gb za 199 zł , takze komplecik mam za 800 zł , jeszcze taniej . A 60gb styka w zupełnosci ;)

Czy taki kod można kupić w sklepie Microsoftu, przy użyciu XBOXa?

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 26, 2010, 14:07:29 »
chyba nie , a nawet jesli mozna by było to wyszłoby drozej zapewne . Na allegro masz dobre ceny , a wiekszosc sprzedających ma automaty . Czyli przelewasz kaskę i po kilku sekundach kod pojawia sie u Ciebie na mailu ;)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 26, 2010, 16:13:35 »
Cytat: "potrek"

Jeszcze napisze o serwisie , jest rewelacyjny , chociazby z tego powodu , ze pierwsze akcesorium wysyłane jest bez problemu i bez koniecznosci odsyłania popsutego . Np : dzownisz mówisz ze "popsuł" sie pad lub dysk twardy , podajesz date zakupu , nr seryjny i juz drugi padzik , lub dysk  leci do Ciebie ;). Ja w ten sposób mam dwa , bo jak mi przysłali drugi to ten pierwszy ozył  :rotfl:


Na ten moment prosza o adres i przysylaja kuriera po 'zepsute' akcesorium... Niestety:P
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

przemek0505

  • Gość
PlayStation 3 vs XBOX 360
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 17, 2010, 20:28:37 »
ja sam mam xboxa360 i jestem wpełni zadowolony czasem denerwuje jego głośna praca.