Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..  (Przeczytany 37961 razy)

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 15, 2010, 14:29:04 »
cytat brzmi "jest super więc o co ci chodzi" i pochodzi z piosenki T-love'u, malkontencie w spódnicy.
Los trzeba brać swoje ręce. Nie masz pracy- sama się zatrudnij. Ja od dziecka wiedziałem co będe robił, odpowiednio kształciłem sie w tym kierunku, mam więc pracę i nie narzekam.
A rząd nie jest od dawania ryb tylko wędek.
Ale homo sovieticus, sieroty po dawnym systemie, mimo upływu 2 dekad,  nie rozumieją tego. Dla nich państwo powinno dać pracę, mieszkanie, jeść i ubrać. Typowe socjalistyczne myślenie wyborcy Pis-u- gdyż jak wszyscy wiemy- jest to partia socjalistyczno-narodowa ustrojona w piórka konserwatywno- katolickie. Martwi tylko to, że nie starzy tak myślą. a młodzi. Nie Polska jest najważniejsza a Polacy.
SPZP "Skarb"

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 15, 2010, 14:50:04 »
Cytat: "theville666"
cytat brzmi "jest super więc o co ci chodzi" i pochodzi z piosenki T-love'u,

Słyszałeś o takim zabiegu stylistycznym jak parafraza? Dlatego nie podpisałam go nazwą zespołu. Ehhh...
Fajnie, że byłeś tak od dziecka zmotywowany, dziarski, entuzjastyczny, pozytywny, energiczny, propagandowy,  postępowy, poprawny politycznie. Teraz juz spać można spokojnie, gdy tacy młodzi jak ty kształtują nasza świetlaną przyszłość na pochybel konserwatywnym reakcjonistom ( i reakcjonistkom).
millena

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Zakłady....
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 15, 2010, 14:58:28 »
Police to dziwne miasto, w kółko tylko te zakłady i zakłady.....
A może jak w końcu upadną to w Policach będzie żyło się lepiej????
Wszyscy tylko narzekają biedne Zakłady, a ceny w Policach wyższe niż w innych rejonach Polski.... Dlaczego???
Co takiego fajnego jest Policach, że mieszkania są tak drogie???
Może jak zamkną te zakłady będzie żyło się lepiej???????

sekator

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 15, 2010, 16:42:42 »
Cytat: "theville666"
A rząd nie jest od dawania ryb tylko wędek


Przestań farmazonić. Daj wędkę naczycielom, lekarzom, administracji państwowej i samorządowej, emerytom, rencistom, górnikom,chłopakom z KGHM,Orlenu etc to ci tego babusa zapakują po sam kołowrotek w pewną część ciała. Ja podobnie jak ty, nigdy nie oglądałem się na nasze kochane państwo. Jednak oburza mnie niesprawiedliwe traktowanie obywateli, gdzie matoł ze ZZ w KGHM dostaje 10 tys miesięcznie, a młodzi ludzie nie mogą dostać pracy po studiach za 1500 zł.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 15, 2010, 16:54:32 »
Dlaczego się obraza po pogardliwymi określeniami?PIS zostawił Polskę miodem i mlekiem płynącą tak?G...prawda!Szukałem pracy swego czasu u PISowca i powiedział mi ni mniej ni więcej,że bez pleców to nie ma szans...No jeśli to są standardy to ja gratuluję.A pracę dostałem u jak wy to określacie wspaniali PISowcy u Lewaka.6 lat spokojnej głowy terminowych i godziwych zarobków.Ach wstrętne komuchy a fu....Powagi trochę,a nie obrażanie,bo inni też...Jak dzieci...Zaślepieni i gadający wkoło Macieju jedno i to samo...

[ Dodano: 2010-07-15, 16:58 ]
To powiedzcie mi jedyni  wspaniali i nieomylni PIsowcy dlaczego przegrywacie wybory za wyborami?Obrażajcie teraz społeczeństwo,że ciemne i głupie,że nie chce wspaniałego Jarosława u władzy..AAA pewnie wybory sfałszowano tak jak lojalkę KAczyńskiego...Tacy wspaniali,tylko głupi naród uwziął się na Was...W,,,,już ta nagonka.Jak zadasz konkretne pytanie to głowa w piasek albo nie znam sprawy jak coś niewygodne jest,a tak to ataki z każdej strony...Nigdy na PIS....NIGDY!!!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 15, 2010, 17:10:03 »
Cytat: "sekator"
Jednak oburza mnie niesprawiedliwe traktowanie obywateli, gdzie matoł ze ZZ w KGHM dostaje 10 tys miesięcznie, a młodzi ludzie nie mogą dostać pracy po studiach za 1500 zł.


Nikt tobie nie broni jechać na Śląsk i zarabiać 10 tyś. zł za m-c. To zawód o podwyższonym ryzyku i jeżeli KGHM stać na wypłaty tego rzędu dla pracowników to tak wypłaca. Czemu my nie mamy kopalni na Pomorzu Zachodnim ?  T_T  Czemu ?

Spytaj Ślązaków, czy im tak dobrze się żyje i czy wszyscy tyle zarabiają... U nas też znajdziesz zakłady, które przyzwoicie płacą.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 15, 2010, 18:29:15 »
Ludzie wam naprawdę upał szkodzi  :devil:

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 15, 2010, 18:44:08 »
Cytat: "Mariusz1989"
Czemu my nie mamy kopalni na Pomorzu Zachodnim ? T_T Czemu ?
bo nie mamy złóż. bez przesady już ;)))
Cytat: "millena"
Słyszałeś o takim zabiegu stylistycznym jak parafraza? Dlatego nie podpisałam go nazwą zespołu. Ehhh...
to nie była parafraza. Po prostu coś tam wiedziałaś ale ci się pomyliło hehe. Z resztą użyłaś cudzysłowu. Cytowałaś więc.
Cytat: "millena"
Fajnie, że byłeś tak od dziecka zmotywowany, dziarski, entuzjastyczny, pozytywny, energiczny, propagandowy, postępowy, poprawny politycznie. Teraz juz spać można spokojnie, gdy tacy młodzi jak ty kształtują nasza świetlaną przyszłość na pohybel konserwatywnym reakcjonistom ( i reakcjonistkom).

Dobre;) Podobno ironia to wyższa forma inteligencji. Brawo.
A taki właśnie byłem. I tak się odnosi sukces, a nie wylewa żale na forum. I na pohybel.
Cytat: "sekator"
Przestań farmazonić. Daj wędkę naczycielom, lekarzom, administracji państwowej i samorządowej, emerytom, rencistom, górnikom,chłopakom z KGHM,Orlenu etc to ci tego babusa zapakują po sam kołowrotek w pewną część ciała.

Ba pewno! czy się stoi czy się leży 10 paczek się należy. Nikt nie zabrania nauczycielowi po godzinach dawać korepetycji, lekarzowi prowadzić prywatny gabinet, urzędnikowi założyć monopolowy a górnikowi śpiewać po weselach. Trochę inicjatywy! Pieniądze naprawdę leżą na ulicy. Tylko nikomu się nie chce ich podnieść.
Cytat: "sekator"
gdzie matoł ze ZZ w KGHM dostaje 10 tys miesięcznie,
a w Zakładach nie?
Cytat: "Mariusz1989"
Nikt tobie nie broni jechać na Śląsk i zarabiać 10 tyś. zł za m-c.
Mój wuj tak zrobił. Zaryzykował i wygrał lepsze życie.
SPZP "Skarb"

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 15, 2010, 18:57:37 »
No prosze...Ta wredna PO buduje więcej dróg niż poprzednie rządy...News z informacji na Polsacie.W budowie jest 1500 km,niektóre odcinki jak ten do Świecka wyprzedzają plan budowy o 30%.Ale to też pewnie zasługa wspaniałych nieomylnych PISowców...

[ Dodano: 2010-07-15, 19:02 ]
theville masz zdecydowaną rację.Ludzie są leniwi!!!!Mają wieeeelkie rozbuchane ambicje i hrabiostwo nie będzie pracowało za marne grosze...Pewnie,niech inni na nich zapieprzają.Bo co to jest 1200 zł.Pewnie ze nie rewelacja,ale jest,bo lepsze to niż ZERO!Prawda jest taka ,że najlepiej zarabia się w sektorze prywatnym,gdzie nie dosięgają łapska związków zawodowych,największych darmozjadów.Moja luba pracuje na poczcie i naiwna należała do związku.Pobierają characz od pocztowców procent zarobku miesiąc w miesiąc!!!A jak przyszły zwolnienia i degradacje,to wypięłi się na nią.Pieniążki dla darmozjadów cacy,pomoc zerowa.Cała prawda.Do pracy!!!!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 15, 2010, 19:08:49 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
No prosze...Ta wredna PO buduje więcej drób niż poprzednie rządy...News z informacji na Polsacie.W budowie jest 1500 km,niektóre odcinki jak ten do Świecka wyprzedzają plan budowy o 30%.Ale to też pewnie zasługa wspaniałych nieomylnych PISowców...


Ciekawe, czy gdyby ich nie goniło Euro2012, to też by tyle dróg wybudowali ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 15, 2010, 19:13:24 »
Kuba gdyby babcia była dziadkiem to by wąsy miała.Za PISu dostaliśmy organizację EUro i nic się nie działo tylko ciągłe jazdy z przetargami.Jak widac można robić.Więcej zrozumienia i mniej nagonki,bo to co się dzieje,to aż przykro czytać.Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-07-15, 19:15 ]
Po drugie sam fakt się liczy!Przecież po Euro nie zwiną autostrad i dróg ekspresowych...Powinniśmy się cieszyć,a nie ciągle szukać dziury w całym.Pozdrawiam ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 15, 2010, 19:20:38 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "TrzebieżCITY"
No prosze...Ta wredna PO buduje więcej drób niż poprzednie rządy...News z informacji na Polsacie.W budowie jest 1500 km,niektóre odcinki jak ten do Świecka wyprzedzają plan budowy o 30%.Ale to też pewnie zasługa wspaniałych nieomylnych PISowców...


Ciekawe, czy gdyby ich nie goniło Euro2012, to też by tyle dróg wybudowali ;)

Kuba ty też masz komusze geny??Myślałem ,że jesteś konserwatystą.Ale dzięki za odkrycie przyłbicy.
Gdyby nie Euro 2012 to pewnie zamiast budowy dróg kupiono by,tak na wszelki wypadek kilkadziesiąt samolotów VIPowskich,żeby na wszelki wypadek wielki strateg módł oddzielnie wozić swoje pełne nienawiści zwierzątka,wszędzie tam gdzie jeszcze się nie zemścił.
PS. dlaczego nie zaproponujesz sekatorowi pracy cenzora.Facet ma wolny czas i prawidłowe patriotyczne geny oraz jest z wami.To naprawdę rewelka.Radzę skorzystać z jego usług.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 15, 2010, 19:22:21 »
Cytat: "theville666"
Mariusz1989 napisał/a:   
Czemu my nie mamy kopalni na Pomorzu Zachodnim ? T_T Czemu ?
bo nie mamy złóż. bez przesady już ;) ))


Ja ironizowałem :P

[ Dodano: 2010-07-15, 19:27 ]
Cytat: "Kuba"
Ciekawe, czy gdyby ich nie goniło Euro2012, to też by tyle dróg wybudowali ;)


Ciekawe, czy gdyby nie Euro, to byśmy wogóle cokolwiek budowali... Prócz zgody  ;D
Oczywiście, że Euro 2012 jest głównym motorem napędzającym rozwój polskiej infrastruktury drogowej, hotelowej, gastronomicznej itp. itd. Ale... Co z tego ? To źle ? To lepiej, że taki motor jest. Zmusza obojętnie jaką władzę do działania. PiS mógł sobie pozwolić na ciągnące się w nieskończoność przetargi, bo do Euro 2012 było jeszcze sporo czasu za ich władzy. Więc tym bardziej chwała ekipie rządzącej za to, że cokolwiek robią. Ciekawe, czy przy obecnej władzy PiS dalej przepychali by się z przetargami, czy realnie wzięli za budowę autostrad. Pewnie nie zobaczyłbym Jarosława Kaczyńskiego kopiącego łopatą na budowie dróg... I pewnie nie dowiem się już jak by było... Może to i lepiej  ;D

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 15, 2010, 22:21:57 »
Cytat: "theville666"
Cytat: "Mariusz1989"
Czemu my nie mamy kopalni na Pomorzu Zachodnim ? T_T Czemu ?
bo nie mamy złóż.

To jeszcze złoża są potrzebne??? Ja myślałem, że wystarczą górnicy...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 15, 2010, 22:25:02 »
Choć tak naprawdę to mamy trochę gazu koło Dębna...
SPZP "Skarb"