Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie kupić tanie UŻYWANE opony w Policach  (Przeczytany 26696 razy)

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Gdzie kupić tanie UŻYWANE opony w Policach
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 24, 2010, 13:56:51 »
Ludzie dajcie spokój... można tanio kupić opony nowe nie koniecznie firmowe. taka opona będzie lepsza od używki ze straym DOT-em często powyżej 5 lat....

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Gdzie kupić tanie UŻYWANE opony w Policach
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 24, 2010, 16:21:01 »
Cytat: "Marshall"
Ludzie dajcie spokój... można tanio kupić opony nowe nie koniecznie firmowe. taka opona będzie lepsza od używki ze straym DOT-em często powyżej 5 lat....


Nie zgodzę się z Tobą. Wole moje 4 letni opony Pirelli niż jakieś nowe chińskie opony, które nie spełniają norm bezpieczeństwa i przegrywają wszystkie testy-sprawdziany.

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Gdzie kupić tanie UŻYWANE opony w Policach
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 24, 2010, 22:21:56 »
Marka pirelli nie jest dla mnie wartościową firmą.... Model p6000 najgorsze g..., na jakim śmigałem.... Pamiętaj, że używana 4 letnia opona jest albo z rozbitka albo wyrzucona przez Niemca....Ja nie jeżdżę na śmieciach. Wolę oponę mało znanej firmy ( nie chińskie ) a takich firm jest naprawdę sporo, produkowane na tak zwanych wolnych mocach produkcyjnych... VSP tańsza Yokohama, SPORTIVA koncern Continetala itp., itd....

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Gdzie kupić tanie UŻYWANE opony w Policach
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 24, 2010, 22:43:59 »
Pirelli p 6000 to opona letnia.
A co do moich opon, to akurat kupiłem nowe i służą mi już 4 sezon.
Co do opon klasy budżet rzadko starczą na więcej niż 2-3 sezony, bo jakoś materiałów jest  trochę gorsza, tak przynajmniej podają producenci.  
Ale używek nie wiadomego pochodzenia bym nie kupił.
Życzę szerokości i bezpiecznych przejazdów.
Pozdrawiam.

Offline Bieniu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Gdzie kupić tanie UŻYWANE opony w Policach
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 24, 2010, 22:36:15 »
Cytat: "arturrop1"
patrząc na ceny opon letnich (powoli planuję zakup  :smile: ) zastanawiam się dlaczego 15-tki o profilu 60 są droższe od 65. i jeszcze mam prośbę o podpowiedź, czy na te same felgi (jezdze na 60) moge założyc 65? bo jest ich więcej do wyboru i są tańsze, stąd te pytanie. byłem dziś na wymianie, ale u franka mają taki rwetes, że nie było jak zapytać.

Jak załozysz 65 zamiast 60 licznik bedzie zanizał predkosc...


Proszę edytować post jeśli jest jeszcze taka możliwość. Z okazji Świąt ci daruję, ale następnym razem będzie ostrzeżenie.
Kubapolice
:)