Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 227033 razy)

a.olonkowy

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #600 dnia: Stycznia 28, 2010, 11:25:26 »
Na burmistrza Polic proponuje Jana Rybowskiego ''Wiernego sluge kosciola''
jak go nazwal obecny burmistrz, na jednej z sesji rady miasta.
Kariere polityczna zaczynal jako mlody dzialacz w polskiej zjednoczonej partii robotniczej,jednak wysokich szczebli sie nie dosluzyl.
Do polickiej polityki powrocil dzieki, miejscowemu proboszczowi.
Jako''wyrosniety''ministrant i swojej zwinnosci w zbieraniu tacy zostal zgloszony z ambony jako doskonaly kandydat w wyborach do rady miasta.
Potrafil takze pokazac swoja antyklerykalnosc ,sprzeciwiajac sie budowie plebanii w Nieklonczycy.
I tak jego kariera polityczna przebiega z partii do partii,byl w PZPR,AWS ,GRYFIE.
Ostatnio zostal wywalony z polickiego pisu-aru,za sprzyjanie w glosowaniach Platformie Obywatelskiej.
Jest politykiem wszechstronnym i uniwersalnym,moze startowac z kazdej partii i wszedzie.
Jan Rybowski burmistrzem Polic 2010.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #601 dnia: Stycznia 28, 2010, 13:00:31 »
Bardzo "poważny" kandydat. Ale może znów zostanie namaszczony?

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #602 dnia: Stycznia 28, 2010, 15:54:43 »
a najlepsze jest to, że wszystko to robi dla swoich ukochanych wyborców, w których imieniu zawsze występuje i dla których jest zmuszony do takich częstych transformacji poglądów....wtajemniczeni doskonale wiedzą dlaczego zapałał ostatnio miłością do polickiej PO i porzucił PiS...

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #603 dnia: Stycznia 28, 2010, 20:36:42 »
Ciekawa jestem dlaczego, ponieważ "angażuje się" również na innej niwie, Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Nad Grzepnicą".

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #604 dnia: Stycznia 28, 2010, 21:12:05 »
Tak naprawdę to najciekawsze jest coś innego. Dlaczego a.olonkowy napisał, co napisał? Jak również dlaczego pojawił się na forum z przejrzystym nickiem (przedtem malkontent8).

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #605 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:21:30 »
Wydaje mi się szanowny Yaku, że tym razem chybiłeś z tym przyrównaniem "a.olonkowego" do "malkontenta8". Według mnie są to dwie różne osoby. Zwłaszcza, że "malkontenta8" mam przyjemność znać. :)

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #606 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:33:11 »
radni PO próbują od dłuższego czasu zdyskredytować obecnego burmistrza, najwyraźniej czują lęk przed jego popularnością. Bo to właśnie za jego rządów Police przemieniły się w miasteczko na europejskim poziomie... no, może z małym wyjątkiem: poziomu radnych po...

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #607 dnia: Stycznia 28, 2010, 22:54:38 »
A wykluczasz czcigodny "Archaniele", ze znasz obie osoby jako jedną?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #608 dnia: Stycznia 28, 2010, 23:20:14 »
Na 99 procent wykluczam. Znając malkontenta8 jestem niemal pewien, że radny Rybowski nie wzbudziłby w nim aż takiego zainteresowania, aby go tak dokładnie rozpracowywać.

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #609 dnia: Stycznia 29, 2010, 15:20:13 »
Cytat: "Yak"
Tak naprawdę to najciekawsze jest coś innego. Dlaczego a.olonkowy napisał, co napisał? Jak również dlaczego pojawił się na forum z przejrzystym nickiem (przedtem malkontent8).


No, widzisz Yak-u sam się prosisz. Prosisz się aby Cię "trzepać" Nie mam potrzeby zmieniania swojego NIKU. Chyba że na nazwisko o ile zajdzie taka potrzeba. A skoro już wyzwałeś mnie do tablicy to proszę odpowiedz mi na pytanie dlaczego kłamiesz?

W dniu 3 grudnia napisałeś:

Cytuj (zaznaczone)
PostForum: Polityka   Wysłany: 2009-12-03, 18:30   Temat: [Police] Strona internetowa Magazynu Polickiego,obiektywnego
No więc "C80" - Magazyn Policki jest w 100% własnością moją i mojej Żony. Założyliśmy go wspólnie, wydajemy pospołu (i za swoje!), dopóki się da - będziemy wydawali. W lutym 2010 - będzie to 12 lat. Wyłącznie nasz wysiłek + grona osób współpracujących. Dlatego dzięki za spostrzeżenie, które jest dla mnie jasne od początku. "Magazyn" to nasze ryzyko: życiowe, handlowe, finansowe. Stąd protest przeciw czepianiu się rzeczy nie podlegających publicznej ocenie.


A miesiąc pózniej ....

Cytuj (zaznaczone)

yak napisał/a:
Trzepiesz mnie "malkontencie" i "trzepiesz", prawdopodobnie masz nawyk codziennego "trzepania". Pamiętaj, by potem myć ręce, bo łatwo o chorobę.
"Trzepiąc" mnie trafiasz kulą w płot, co u Ciebie nie dziwne. Oświadczam Tobie i innym zainteresowanym, że nie jestem ani właścicielem, ani wydawcą "Magazynu Polickiego".


No to jak w koncu jest? czy zmieniłeś zeznania na potrzeby  "Inspektora" w Gminie?
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #610 dnia: Lutego 19, 2010, 13:29:32 »
Wracam do tematu wątku

Po analizie można zawęzić liczbę kandydatów:

Grzegorz Ufniarz - Gryf
Kazimierz Wirkijowski - Lewica?Gryf?
Władysław Diakun Gryf
Jerzy Kardziejonek PO
Szostak, prezes spółdzielni Chemik
Szymaszek
A.Bednarek Gryf
Leszek Guździoł PO
Witold Król Gryf
Cezary Arciszewski Gryf
Waldemar Echaust Gryf]
Zbigniew Kropidłowski PO
K.Drzazga PiS
E.Jaźwińska Lewica
Badełek
Andreas Kardziejonek PO
Beata Kropidłowska PO
Jacek Sarkowski PO
Jakub Pisański Gryf
Róża Kłys Gryf?
Krystian Kowalewski
Różycki PiS
Wojciech Dudek Police XXI"
Paweł Mirowski PiS

KOGO DOPISZEMY? :faja:

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #611 dnia: Lutego 19, 2010, 14:14:31 »
...czarne chmury zbierają się nad Policami.. :devil:

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #612 dnia: Lutego 19, 2010, 19:31:04 »
Trochę więcej informacji.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #613 dnia: Lutego 19, 2010, 19:55:37 »
Każdy ma swoje preferencje. Dla "sekatora" może je stanowić klęska PO rozumianej jako PSG!

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #614 dnia: Lutego 19, 2010, 20:17:01 »
PO niestety zyskało bardzo silny atut w przyszłyh wyborach... okazało się że pierwszy mieszkaniec ziem polskich, którego szczątki wykopano niedawno gdzieś pod Kielcami, w ramach prac archeologicznych, z wyglądu był mały i rudy....kogoś mi to ku.....a przypomina, pewnie jeszcze miał wilcze gały...