Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 226809 razy)

lorenzza

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #435 dnia: Listopada 24, 2009, 19:09:46 »
A ja zglaszam Pana Pachisa, to mlody ale dobrze zapowiadajacy sie polityk.

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #436 dnia: Listopada 24, 2009, 19:20:08 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "kolins"
Słuchaj jezat jak nie masz nikogo, to dyskutuj MERYTORYCZNIE o wymienionych przeze mnie, inaczej nie ma z Tobą co rozmawiać...

No dobrze,juz dobrze.Moim kandydatem jest kolins.Prawdopodobnie nie jest nauczycielem,nie potrafi robic cudów,nic o nim nie wiemy ale możemy na niego postawić bo przecież wybory samorządowe to i tak loteria.Czasami wystarczą głosy rodzinki ,żeby zostać radnym ale na stanowisko burmistrza trzeba dużo,dużo więcej.Obawiam się ,że
twoje sznse są mniejsze niż zero.Duzo większe ma A.Kardziejonek pod warunkiem,że przed wyborami dziennikarze śledczy nie wezmą pod lupę oświadczeń majątkowych.Wtedy nazwisko może wyborcom zle się kojarzyć i partii zaszkodzić.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #437 dnia: Listopada 24, 2009, 20:54:33 »
Tylko Diakun! Zwłaszcza po dzisiejszej sesji! Chyba nie postawicie na ludzi nawiedzonych...

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #438 dnia: Listopada 24, 2009, 21:56:49 »
Cytat: "yak"
Tylko Diakun! Zwłaszcza po dzisiejszej sesji! Chyba nie postawicie na ludzi nawiedzonych...


popieram w 100%!

suszek

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #439 dnia: Listopada 24, 2009, 22:00:05 »
To prawda, można się załamać. Dlatego ja stawiam na retorykę i mądrość radnej Bogumiły.
                                                                                                                                                                Radna B. Korczyc – a ja panie W. Król będę dalej pytać, jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego nie? Bo Pan znowu tu próbuje mi całe wywody przedstawiać, wymyślać, dodawać, odejmować, analizować. A ja zadaję proste pytania, to dlaczego nie, po babsku?

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #440 dnia: Listopada 24, 2009, 22:03:43 »
Cytat: "suszek"
To prawda, można się załamać. Dlatego ja stawiam na retorykę i mądrość radnej Bogumiły.
                                                                                                                                                                Radna B. Korczyc – a ja panie W. Król będę dalej pytać, jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego nie? Bo Pan znowu tu próbuje mi całe wywody przedstawiać, wymyślać, dodawać, odejmować, analizować. A ja zadaję proste pytania, to dlaczego nie, po babsku?


Jak sejm wprowadzi parytety - takich wystąpień może być więcej :D

bolek.1920

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #441 dnia: Listopada 24, 2009, 22:28:32 »
Cytat: "yak"
Tylko Diakun! Zwłaszcza po dzisiejszej sesji! Chyba nie postawicie na ludzi nawiedzonych...


A co takiego było na sesji?

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #442 dnia: Listopada 25, 2009, 07:45:00 »
Kończę dialog z jezatem, a co do panów Szostaka i Diakuna, myślę że ich czas już minął, potrzeba młodszego i bardziej obrotnego burmistrza, z pomysłem na Police na więcej niż
4 lata :faja:.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #443 dnia: Listopada 25, 2009, 09:02:42 »
Zdecydowanie na burmistrza ktoś młodszy... Świeża krew. A Pan Diakun jako zastępca, bo na pewno doświadczenie ma i służyć radą powinien.

Gminka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #444 dnia: Listopada 25, 2009, 09:08:36 »
Ostatnia sesja była jedną z ciekawszych jakie widziałam. Pokazała, że Burmistrz już dawno przestał panować nad sytuacją w Gminie i stracił kontakt z rzeczywistością. Jego wypowiedzi są żenujące a często nie na temat. Poruszono wiele ciekawych spraw. Poczekajmy na pełną relację w necie lub kablówce, wtedy wszyscy będą mogli zając głos w dyskusji na ten temat.
Do tego czasu wszyscy powtarzajmy: Tylko Diakun, tylko Diakun.....

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #445 dnia: Listopada 25, 2009, 09:48:09 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "Gminka"
Ostatnia sesja była jedną z ciekawszych jakie widziałam. Pokazała, że Burmistrz już dawno przestał panować nad sytuacją w Gminie i stracił kontakt z rzeczywistością. Jego wypowiedzi są żenujące a często nie na temat. Poruszono wiele ciekawych spraw. Poczekajmy na pełną relację w necie lub kablówce, wtedy wszyscy będą mogli zając głos w dyskusji na ten temat.
Do tego czasu wszyscy powtarzajmy: Tylko Diakun, tylko Diakun.....

A może jednak Korczycowa.Przecież potrafi pilnować rodzinnych interesów a to domena PO

Gminka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #446 dnia: Listopada 25, 2009, 10:56:24 »
Cytat: "jezat"
A może jednak Korczycowa.


Nie, tylko Diakun....

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #447 dnia: Listopada 25, 2009, 12:04:04 »
Uważam,że najbardziej poważne kandydatury to pan Guździoł, Pani Kropidłowska oraz pani Jaźwińska.
Pan Starosta  - doświadczenie samorządowca,wyważone decyzje, brak partyjniactwa i szanse na rozwój gminy.
Pani Kropidłowska - mnóstwo pomysłów na rozwój Polic, doświadczenie w zarządzaniu, wrażliwość społeczna, dobry kontakt z ludźmi.
Pani Jaźwińska - działaczka społeczna, duża kultura osobista, rozsądek, znajomość spraw Polic.
 ;D

Gminka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #448 dnia: Listopada 25, 2009, 12:38:44 »
Cytat: "kolins"

Pani Jaźwińska - działaczka społeczna, duża kultura osobista, rozsądek, znajomość spraw Polic.

To wszystko prawda. Biorąc jednak pod uwagę jej zaangażowanie (a raczej jego brak) na sesjach RM, to można dojść do wniosku, że Pani Jaźwińska nie ma własnego zdania na większość spraw. Dystansuje się od podejmowania jakichkolwiek decyzji. Rzadko zabiera głos w publicznej dyskusji. Zachowuje się tak, jakby sprawy istotne jej nie obchodziły. Nie jest to silna i przywódcza osobowość. Darzę ją wielka sympatią, ale na Burmistrza moim zdaniem nie nadaje się.
Z całej zaproponowanej trójki, największe szanse ma Leszek Góździoł i jeżeli wystartuje w wyborach, moim zdaniem wygra je bez problemu.

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #449 dnia: Listopada 25, 2009, 13:13:29 »
Zgadzam się z Gminką, że obie osoby są mało medialne, ale czy to ma być na pierwszym miejscu ( jak u pana W.D.)?
Czy burmistrz nie powinien byc dobrym gospodarzem, który nie tylko dobrze sprząta swoje "dwa pokoje" (lata 1998-2009), ale chce "wybudować dom, z ogródkiem i basenem", dla przyszłych pokoleń(2010 i następne). ;D [/code]