Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 196650 razy)

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #390 dnia: Listopada 17, 2009, 23:49:22 »
Tak obserwuje tą dyskusję i widzę że ostatnio forum zaroiło się od nowicjuszy, dobrze zorientowanych w lokalnej polityce, o poglądach stojących w opozycji do obecnego burmistrza..czyżby na sesji rady gruchnęła wieść że istnieje coś takiego jak forum WP? drodzy radni, po co pseudonimy! ujawnijcie się;)))
SPZP "Skarb"

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #391 dnia: Listopada 17, 2009, 23:55:09 »
Gadacie, gadacie, gadacie. A Jurek K. jest NIKIM. Stara się "swoich" krystalizować. Ile ma szabel?  50, 100, 150? Możemy fantazjować. Lecz co to zmieni?

Gminka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #392 dnia: Listopada 18, 2009, 08:31:37 »
Drogi jezacie,
Były Dyrektor po otrzymaniu i potwierdzeniu informacji o nieprawidłowościach rozpoczął działania polegające na odsunięciu odpowiednich osób od zajmowanych stanowisk. Poinformował też o tym Burmistrza. Dalszych czynności nie zdążył wykonać, bo za tydzień został zwolniony pod pretekstem utraty zaufania. Przesunięte osoby zastały przywrócone na zajmowane wcześniej stanowiska, sprawę uciszono. Nie musisz w to wierzyć, ale potwierdzi Ci to każdy z pracowników ZWiK.
Na Twoje wszystkie pytania można oczywiście odpowiedzieć opierając się na faktach i dowodach, tylko że moim zdaniem jest to w Twoim przypadku bezcelowe. Ty i tak wiesz lepiej. Prawda? Udowodniłeś to już kilkukrotnie, więc nie dziw się, że grono osób chcących z Tobą spokojnie rozmawiać stale maleje. Masz prawo do takiego postępowania i tak wybrałeś. Szanuję to, lecz nie będę z Tobą polemizowała, bo według mnie nie ma to najmniejszego sensu.  Daruj sobie dalsze uszczypliwości.
Cytat: "jezat"

Człowiek z waszej drużyny niejaki bolo 1920 do dzisiaj nie potrafi wyjaśnić na czym polegają straty inwestorów w sytuacji kiedy gmina dokłada do tego interesu 50 lub 75%
Twoja wiedza o studniach z polimerobetonu jest porażająca -kilka tysięcy złotych i to w sytuacji kiedy gmina dokłada do tego interesu????????Czy ty na pewno chodziłeś do szkoły??

Sprawa dofinansowania przez Gminę budowy przyłączy dotyczy przyłączy kanalizacyjnych. Studnie polimerobetonowe były elementem przyłączy wodociągowych. Jak widzisz to dwie różne sprawy w których dokonywano nadużyć. Gdzieś Ci to umknęło, czy nie odróżniasz rzeczy zasadniczych?
Co do partycypowania Gminy w kosztach budowy przyłączy, to nie wiem czego nie rozumiesz. Jeżeli mieszkaniec musiał zapłacić nawet 25% ale z nieprawidłowo zawyżonych kosztów, to oznacza że w tych 25% znaczna część była zwykłym naciąganiem. Rozumiesz już, czy mam Ci to rozpisać na przykładzie? Czy TY na pewno chodziłeś do szkoły??
Trochę pokory i rozsądku.
Pozdrawiam.

bolek.1920

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #393 dnia: Listopada 18, 2009, 09:45:23 »
Cytat: "jezat"
gmina dokłada do tego interesu 50 lub 75%


Z tego co Pan pisze wynika że inteligencja nie jest Pana najmocniejszą stroną.
Gmina Police to nie jest prywatna firma. Środki finansowe, którymi dysponuje pochodzą w dużej mierze z podatków płaconych przez mieszkańców. Skoro więc Gmina została oszukana jest to tożsame z oszukaniem mieszkańców.

Cytat: "jezat"
Musisz dodać bogatym mieszkańcom,których nie ma zbyt wielu i jeszcze na dodatek gmina do nich dokłada


Ci "bogaci mieszkańcy" jak ich Pan określił to również mieszkańcy naszej Gminy, którzy płacą podatki.

Pan zdaje się ma duże kompleksy. Co rusz wytyka Pan innym to że są zamożniejsi lub że im się lepiej powodzi. Gdyby Pan używał głowy  zamiast wylewać gorzkie żale na forum to może też by Pan coś osiągnął.

wagabunt

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #394 dnia: Listopada 18, 2009, 10:03:12 »
"2009-10-22 YAK napisał: Dąsajcie się ile chcecie. Burmistrzem 2010-14 będzie Władysław Diakun. Moja w tym głowa."
Przesyłam link'a, który wg mnie potwierdza trzeźwość umysłu YAK-a. Za "zbyt potoczne słownictwo" przepraszam ale nie jestem ich autorem"
http://www.kontrowersje.net/tresc/ale_audi_kurwa_tandeta_panie

[ Dodano: 2009-11-18, 10:17 ]
Podałem link do tekstu, który trzeba przeczytać do końca, bo inaczej zostanie wypaczony sens mojej sugestii.

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #395 dnia: Listopada 18, 2009, 22:17:53 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: Gminka
Drogi jezacie,
Były Dyrektor po otrzymaniu i potwierdzeniu informacji o nieprawidłowościach rozpoczął działania polegające na odsunięciu odpowiednich osób od zajmowanych stanowisk. Poinformował też o tym Burmistrza. Dalszych czynności nie zdążył wykonać, bo za tydzień został zwolniony pod pretekstem utraty zaufania. Przesunięte osoby zastały przywrócone na zajmowane wcześniej stanowiska, sprawę uciszono. Nie musisz w to wierzyć, ale potwierdzi Ci to każdy z pracowników ZWiK.

Nie wazelinuj w tytule.Najpierw się zdecyduj jakiej płci jesteś,bo odnoszę nieodparte wrażenie iż jesteś obojnakiem albo występujesz jako drużyna(tekst z 17.11.2009 g.11.01)
Jest bardzo widoczne twoje osobiste zaangażowanie w temacie.A to oznacza,że albo działasz na czyjeś (wiadomo kogo)zlecenie albo jesteś z drużyny Jurgensona.
Biedny ten były dyrektor ZWiK.Koń by sie uśmiał jak by przeczytał twoje uzasadnienie.Chciał usunąć nieprawidłowości i zabrakło mu czasu????????To wielce ciekawa historia.I pewnie powiesz,że do realizacji tego zadania potrzebny był mu samochód dostawczy chyba  Nissan L-200.Takie teksty nadaja się tylko do kabaretu zwanego POPiSem

Cytuj (zaznaczone)
Cytuj (zaznaczone)
Sprawa dofinansowania przez Gminę budowy przyłączy dotyczy przyłączy kanalizacyjnych. Studnie polimerobetonowe były elementem przyłączy wodociągowych. Jak widzisz to dwie różne sprawy w których dokonywano nadużyć. Gdzieś Ci to umknęło, czy nie odróżniasz rzeczy zasadniczych?
Co do partycypowania Gminy w kosztach budowy przyłączy, to nie wiem czego nie rozumiesz. Jeżeli mieszkaniec musiał zapłacić nawet 25% ale z nieprawidłowo zawyżonych kosztów, to oznacza że w tych 25% znaczna część była zwykłym naciąganiem. Rozumiesz już, czy mam Ci to rozpisać na przykładzie? Czy TY na pewno chodziłeś do szkoły??
quote]

To ty jednak jesteś wieloosobową drużyną.Nawet wcielasz się w rolę bolo 1920.
Powiem tak,jeżeli gmina dokładała do tego interesu to tym bardziej miała prawo wymagać najnowszych rozwiązań technologicznych a nie dziadostwa.Proponuję poczytać a najlepiej nauczyć się na pamięc właściwości polimerobetonu.

[ Dodano: 2009-11-18, 22:32 ]
Cytuj (zaznaczone)
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: bolek.1920
Cytat: "jezat"
gmina dokłada do tego interesu 50 lub 75%


Z tego co Pan pisze wynika że inteligencja nie jest Pana najmocniejszą stroną.
Gmina Police to nie jest prywatna firma. Środki finansowe, którymi dysponuje pochodzą w dużej mierze z podatków płaconych przez mieszkańców. Skoro więc Gmina została oszukana jest to tożsame z oszukaniem mieszkańców




Rozumiem,że nie potrafisz odpowiadać na zadawane pytania.Potrzebujesz do tego pomocników z drużyny,np gminki albo jeszcze innego generała.Cóż, jaka drużyna tacy zawodnicy.Powtórze to co napisałem gmince.Jeśli ktoś angażuje publiczne środki w inwestycje komunalne to ma prawo wymagać.

Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "jezat"
Musisz dodać bogatym mieszkańcom,których nie ma zbyt wielu i jeszcze na dodatek gmina do nich dokłada


Ci "bogaci mieszkańcy" jak ich Pan określił to również mieszkańcy naszej Gminy, którzy płacą podatki.

Pan zdaje się ma duże kompleksy. Co rusz wytyka Pan innym to że są zamożniejsi lub że im się lepiej powodzi. Gdyby Pan używał głowy  zamiast wylewać gorzkie żale na forum to może też by Pan coś osiągnął.

Wyobraz sobie gościu,że ja też płacę niemałe podatki i w przeciwieństwie do ciebie i twoich mocodawców nie muszę się martwić o oświadczenia majątkowe.Wiesz dlaczego?Bo nie mam nic do ukrycia.A co do głowy proponuję martwić się o tych inteligentnych ,kolekcjonerów działek i nieruchomości gruntowych.

Gminka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #396 dnia: Listopada 18, 2009, 23:02:15 »
Twoja ostatnia wypowiedź potwierdza tylko fakt, że czytanie ze zrozumieniem i rozumowanie nie jest Twoją najlepszą stroną.  Podejmowanie z Tobą polemiki uważam za bezcelowe i zakończone. Szkoda czasu.
Powtórzę tylko: "Ty i tak wiesz lepiej. Prawda?"
Pozdrawiam mimo wszystko.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #397 dnia: Listopada 18, 2009, 23:05:34 »
Teraz, gdy upadają ZCH (zostało 30 dni do odcięcia gazu) zobaczymy jakie działania podejmie burmistrz. Zresztą już dawno powinien coś robić. Sytuacja zakładów stopniowo się pogarszała i miał czas na działania. Teraz jest już chyba ostatni dzwonek na cokolwiek. Jak się nie sprawdzi (czyt. nic nie zrobi) to na 100% może pożegnać się z funkcją burmistrza. Dotyczy to również jego partii. Sam nie wiem z kim on tam jest, ale jestem pewien, że nie wygrają wyborów. o PO to też już można zapomnieć. Zniszczyli całą gospodarkę zachodniego pomorza. Teraz czas z powrotem na PiS. Pozdrawiam szarych obywateli

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #398 dnia: Listopada 18, 2009, 23:21:40 »
W jednym masz rację: o PO można zapomnieć. Ale czego chcesz od burmistrza? On nie ma nic wspólnego z Zakładami. Ma swoje zadania i uprawnienia. To nie jest dawny I sekretarz PZPR, który wiele mógł. To jest demokratycznie wybrany burmistrz mający zadania określone ustawą o samorządach. I nic więcej. Upadek Zakładów (z winy PO) to nie jego sprawa. Więc nie zarzucaj mu niczego. Gmina nie ma żadnych przełożeń na spółki Skarbu Państwa. Winni są tylko rządzący i ich agencje w terenie. Np. policka PO. Zacznij myśleć, Kolego!

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #399 dnia: Listopada 18, 2009, 23:51:11 »
Yak ma racje. Burmistrz ma swoje zadania i nie mieszajcie go w problem ZCH.
Co do tej wypowiedzi:
Cytat: "Piotrek"
Teraz czas z powrotem na PiS.

To dam 2 przykłady ich superrządów.
W okresie, gdy PiS był przy korycie był czas na przygotowanie i przedstawienie planów naprawczych dla stoczni szczecińskiej. Plany te wymagała UE. I co PiS zrobił w tym kierunku? NIC
A potem czasu nie było już, a winą obarczono PO - w tym akurat przypadku zupełnie niesłusznie. (Pomijam tu późniejsze działania z Katarczykami).
Drugi przykład z naszego podwórka. Pan Gróbarczyk - jeszcze w kwietniu, w maju tak bardzo angażował się w sprawę ZCH. Pamiętacie sławetną audycję w TV Trwam?
Większośc wiedziała, że to "kiełbasa wyborcza". A teraz napiszcie mi proszę, jak nam ten Pan pomaga siedząc jako Eurodeputowany w Brukseli?

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #400 dnia: Listopada 18, 2009, 23:52:17 »
Niestety, socjalistyczne myślenie jest głęboko w Polakach zakorzenione. Z przykrością stwierdzam. że także wśród moich wykształconych, wychowanych już  w "społeczeństwie obywatelskim"  znajomych, dlatego też nie dziwią mnie takie głosy jak Piotrka ;((

Chyba powinno się zrezygnować z jednej godziny rytmiki w przedszkolu na rzecz podstaw ekonomii ;)))
SPZP "Skarb"

bolek.1920

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #401 dnia: Listopada 19, 2009, 09:04:06 »
Cytat: "jezat"
Jeśli ktoś angażuje publiczne środki w inwestycje komunalne to ma prawo wymagać.


Wymagać jak najbardziej, ale nie przepłacać. Pisząc że mieszkańcy zostali oszukani miałem również na myśli sprawę przyłączy do kanalizacji - tutaj ewidentnie przepłacono.

Cytat: "jezat"
Wyobraz sobie gościu,że ja też płacę niemałe podatki


Poziom retoryki Pana wypowiedzi pozostawia dużo do życzenia. Wolałbym jednak, żeby zachował Pan jakieś kanony kultury dialogu. Proponuje aby określeniem "gościu" zwracał się Pan do kolegów albo innych osób, które tolerują Pana towarzystwo.

[ Dodano: 2009-11-19, 09:07 ]
Cytat: "yak"
W jednym masz rację: o PO można zapomnieć


Nie wątpię, że Panu to się śni po nocach, ale na szczęście nie wszyscy myślą tak jak Pan

[ Dodano: 2009-11-19, 09:12 ]
Cytat: "yak"
Winni są tylko rządzący i ich agencje w terenie. Np. policka PO


Policka PO więcej zrobiła dla ratowania tego zakładu niż Pan i ktokolwiek inny. W ramach swojej pomocy, może Pan zrezygnuje z gazety, która jest utrzymywana z Zakładów, a której de facto nikt nie czyta.

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #402 dnia: Listopada 19, 2009, 09:49:50 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "Piotrek"
Teraz, gdy upadają ZCH (zostało 30 dni do odcięcia gazu) zobaczymy jakie działania podejmie burmistrz. Zresztą już dawno powinien coś robić. Sytuacja zakładów stopniowo się pogarszała i miał czas na działania. Teraz jest już chyba ostatni dzwonek na cokolwiek. Jak się nie sprawdzi (czyt. nic nie zrobi) to na 100% może pożegnać się z funkcją burmistrza. Dotyczy to również jego partii. Sam nie wiem z kim on tam jest, ale jestem pewien, że nie wygrają wyborów. o PO to też już można zapomnieć. Zniszczyli całą gospodarkę zachodniego pomorza. Teraz czas z powrotem na PiS. Pozdrawiam szarych obywateli

Szkoda ,że masz taką krótką pamięć.24.X.2007 PiS z woli Polaków został pozbawiony władzy.Na zawsze.Strach przed narodowym socjalizmem w wykonaniu kaczystów jest silniejszy niż wam się wydaje.A to jest podstawowym paliwem które daje PO takie dobre wyniki w sondażach.Nawet taki sceptyk jak ja postawi na PO(nigdy na policką grupę interesów)w sytuacji zagrożenia pisowską recydywą.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #403 dnia: Listopada 19, 2009, 10:15:26 »
Zacny "bolku.1920". Nie mam wkładki reklamowej Zakładów. Panowie z polickiej PO o to skutecznie zadbali. Ciesz się!

suszek

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #404 dnia: Listopada 19, 2009, 13:02:32 »
Drogi Bolku 1920 , ja nie jestem stronnikiem obecnego burmistrza, czy YAKA. Ale jako bardzo zainteresowany Z.CH. Police chciałbym naprawę dowiedzieć co dla ratowania tej firmy zrobili liderzy polickiej.P.O. Pozwól, że ich wymienię.
Leszek Gużdzioł
Bogumiła Korczyc
Beata Kropidłowska ( bez męża)
Bartłomiej Pachis
Jerzy Kardziejonek
Wiesław Iwańczuk
Andreas Kardziejonek
Jacek Sarkowski (bez żony).
Myślę, że wymieniłem cały obecny aktyw