Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 222920 razy)

MiraL

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #195 dnia: Października 02, 2009, 02:51:42 »
Cytat: "airam"
Panowie po prawej stronie stołu obrad Rady Miejskiej zrobią wszystko, aby skompromitować burmistrza. Kolejno będą składać wnioski o odwołanie następnych niewygodnych radnych i wreszcie spróbują przejąć władzę. Ale gdyby tak się stało jeszcze w tej kadencji, to nie rokuję im przyszłości. PO kompromituje się. Rządy kolesiów na różnych szczeblach są podstawą sprawowania władzy. Prywata,prywata, jeszcze raz prywata.



...a co zrobią Ci po lewej stronie stołu?? Będą zwalczać tych po prawej, prawda? I pozostanie - prywata, prywata i jeszcze raz prywata. I na nic nie zdadzą się teksty i walka "Jurgensona"

Czy w Policach ktoś wie co to samorząd? ale ten nowoczesny, demokratyczny. Oceniając  wypowiedzi forumowiczów, najmniej chyba ma pojęcia o tym - Yak. Temu wciąż komuna się marzy :)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #196 dnia: Października 02, 2009, 12:25:30 »
Cytat: "MiraL"
Czy w Policach ktoś wie co to samorząd? ale ten nowoczesny, demokratyczny.

Są tacy co wiedzą! Sęk w tym, że jest ich niewielu. Dlatego są skutecznie zagłuszani kłamliwą kampanią, upowszechnianą przez tych, którzy zainteresowani są kontynuowaniem takiej wizji samorządu z jakim mamy do czynienia obecnie.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #197 dnia: Października 02, 2009, 17:40:18 »
Cytat: "archanioł"
Są tacy co wiedzą! Sęk w tym, że jest ich niewielu. Dlatego są skutecznie zagłuszani kłamliwą kampanią, upowszechnianą przez tych, którzy zainteresowani są kontynuowaniem takiej wizji samorządu z jakim mamy do czynienia obecnie.


Podzielam tą opinię -nic ująć, nic dodać.

suszek

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #198 dnia: Października 02, 2009, 20:43:16 »
A ja, jak Yak.
Diakun i Durman to ogromni sympatycy prezydenta L. Wałęsy.
Jestem za, a nawet przeciw.

MiraL

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #199 dnia: Października 03, 2009, 21:24:27 »
Cytat: "archanioł"
Cytat: "MiraL"
Czy w Policach ktoś wie co to samorząd? ale ten nowoczesny, demokratyczny.

Są tacy co wiedzą! Sęk w tym, że jest ich niewielu. Dlatego są skutecznie zagłuszani kłamliwą kampanią, upowszechnianą przez tych, którzy zainteresowani są kontynuowaniem takiej wizji samorządu z jakim mamy do czynienia obecnie.


Jedna jaskółka to jeszcze nie wiosna. Tak adekwatnych i merytorycznych odpowiedzi brakuje tej debacie. A czasu mało. Ech, jak mało.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #200 dnia: Października 03, 2009, 22:00:14 »
Cytat: "MiraL"
A czasu mało. Ech, jak mało.

Spokojnie MiraL !
Z tym czasem nie jest tak żle , najciekawsze jeszcze przed nami .pozdrawiam

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #201 dnia: Października 03, 2009, 22:05:00 »
Mylisz się "jurgenson". Burmistrzem będzie Diakun, możesz tego nie chcieć. ale nic nie zdziałasz.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #202 dnia: Października 04, 2009, 01:20:12 »
Cytat: "yak"
Mylisz się "jurgenson". Burmistrzem będzie Diakun, możesz tego nie chcieć. ale nic nie zdziałasz.

Nie jestem pewien skoro może zabraknać Pisańskiego.

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #203 dnia: Października 04, 2009, 12:36:13 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "yak"
Mylisz się "jurgenson". Burmistrzem będzie Diakun, możesz tego nie chcieć. ale nic nie zdziałasz.

Oczywiscie YAK,że masz rację.Zwracałem uwagę na to wcześniej i powtórzę to jeszcze raz -
zadecyduje o tym policka ambona.Byłoby dziwne gdyby ambona zechciała oddać władzę w ręce niesprawdzonych przez CBA,ABW,CBŚ......polickich biznesmenów, nawet jeśli sprawdził ich były szklarz Jurgenson- też biznesmen.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #204 dnia: Października 04, 2009, 14:10:31 »
Cytat: "yak"
Mylisz się "jurgenson". Burmistrzem będzie Diakun, możesz tego nie chcieć. ale nic nie zdziałasz.

Panie Janku !
Troszeczkę się Pan zapędził !
Pochamuje się z odpowiedzią -ona przyjdzie w stosownym momęcie , będzie uzależniona tylko i wyłacznie od tego na ile zechcę w tym uczestniczyć.
To obecnie, to takie hobbystyczne zajęcie, połaczone z walką ze złymi ludżmi.
W moim życiu miałem okazję uczestniczyć w czymś bardziej poważnym ,niż ta farsa Policka. Mam bardzo buże doswiadczenie i zapewniam że jak dam się namówić ,to napewno tak nie będzie jak Pan mówi.
Śmiało mogę powiedzieć że to wszystko bardzo mocno się zmieni.
Jest pewne ale! czy warto?  Bo tak naprawdę nic ,a nic nie obchodzi mnie ten cały bałagan, który żeście sobie sami stworzyli pychą i pewnością siebie , której do dziś nie brakuje jak widać.
Na dobrą sprawę co mnie obchodzi że jakaś spora część tego społeczeństwa wyląduje na bruku . To że dochodzi do wzmożonego prostuowania się młodzieży celem zarobienia pieniędzy na utrzymanie, to że zaczną sie kradzieże i napady itd. itd.
W końcu mieszkańcy wiedzą dobrze kto dotychczas nimi rządził i gdzie mają przyjść po poradę jak dalej żyć, za co wyżywić rodziny?
W końcu trzeba zdać sobie sprawę że jest takie coś jak odpowiedzialność społeczna za podejmowane decyzje.
A nie daj boże przyjdzie z sadu lustracyjnego nie korzystny werdykt i dowiedzą sie kto nimi rzadził ?
Tak więc zastanawiam się, bo jak sie coś rozpoczyna to trzeba i skończyć!
Daje się zauważyć robione padgatowki grupek i grupeczek, nawet dochodzi do ciekawych spotkań -trochę mnie to śmieszy bo i tak z tego nic im nie wyjdzie ,ale niech sie cos dzieje.
Dodan że znam osobiście Pana Władysława, mieliśmy ze sobą kontakt i gdyby posłuchał moich rad a nie Rózy to dziś zupełnie inaczej by to wyglądało.
Mam nadzieję że Róża będzie również poczuwała sie do odpowiedzialności i nie trzeba będzie jej o tym przypominać.   :scratch:
Panie Janie ! trochę skromności!
Co będzie ? to będzie. Uwidim pasmotrim. pozdrawiam

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #205 dnia: Października 04, 2009, 16:13:30 »
Mości "Jurgensonie"!
Pozwól mi zachować przekonanie, że myślisz logicznie. Uzasadnienie mojej tezy częściowo podał już "jezat". Ale uzasadnień jest więcej. W. Diakun jest osobą zasłużenie popularną i lubianą, a liczba osób mu niechętnych jest minimalna. Również osoby niezadowolone z postępowania takich lub innych postaci urzędowych i przenoszące to niezadowolenie na osobę Burmistrza to grupka mniej niż mała. 20-50 osób i to z rodzinami. Są jeszcze ze dwie setki różnych "aspirujących" do udziału we władzy i na tym koniec. To po pierwsze.
Po drugie - trudne czasy i może bardzo trudna sytuacja w Policach - działają na korzyść obecnego Burmistrza jako kandydata w kolejnych wyborach. Dlaczego? Bo nikt rozsądny nie będzie ryzykował nieprzewidywalnej, co do skutków, rewolucji w zdestabilizowanym świecie. Paradoksalnie większe były szanse "Nowych Polic" (gdyby im nie przywodził Misiło) w roku 2006, kiedy Zakłady nieźle prosperowały niż ma je obecnie jakikolwiek konkurent "Gryfa".
Szanse polickiej PO spadają, raz ze względu na odpowiedzialność jaką rząd ponosi za stocznie i ewentualnie Zakłady, po wtóre ze względu na fakt, że PO w Policach już nie ma. Jest PSG nazywające się PO, a to nie to samo.
Potencjalny kryzys nie zwróci się przeciw gminie, gdyż to nie gmina, ale starostwo ma obowiązek borykać się z bezrobociem. I żadne "widzimisię" tego nie zmieni.
Zresztą - chodźmy po ziemi. Gdyby nawet, drogą nadzwyczajnych starań, zdołano do Polic ściągnąć jakiegoś inwestora - np. dużą sieć handlową - to pomijając zagrożenie niesione przez taki podmiot dla pozostałych polickich handlowców, ile to mogłoby być miejsc pracy? 100? 150? Najwyżej i przede wszystkim dla kobiet. A my możemy mieć problem z jakąś grupą bezrobotnych, głównie mężczyzn, o liczebności 1000-1500 osób.
Gmina Police nie jest zarządzana źle, choć zdarzają się "wypadki przy pracy". Ale one zdarzają się w każdej gminie i w każdym starostwie (w naszym również) i co z tego? Nie, mości "Jurgensonie" - to wszystko, co wymieniasz to płonne nadzieje.
Masz jeszcze nadzieję na orzeczenie sądu lustracyjnego. Daruj! Ułudną i nierozsądną. Przeciw oświadczeniu W. Diakuna ŻADNYCH dowodów nie ma. Sąd musi orzec na korzyść pomówionego. Precedensów jest sporo.
Dlatego sądzę, jak sądzę i osobiście z tej perspektywy jestem zadowolony.
Jest tylko jedna niepewność: pan Diakun może, ale nie musi chcieć startować...

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #206 dnia: Października 04, 2009, 16:51:08 »
Cytat: jurgenson

 
Cytuj (zaznaczone)
Pochamuje się z odpowiedzią -ona przyjdzie w stosownym momęcie , będzie uzależniona tylko i wyłacznie od tego na ile zechcę w tym uczestniczyć.

Pochamuj nie występuje w jezyku polskim tak samo jak momęcie.Słownik języka polskiego jest dostępny również dla byłych szklarzy.


Cytuj (zaznaczone)
To obecnie, to takie hobbystyczne zajęcie, połaczone z walką ze złymi ludżmi.

I co do tej pory zrobiłeś w tej walce poza krakaniem i straszeniem służbami specjalnymi???????Czy zastanawiałeś się za co trzej panowie K postawili budynek wielorodzinny na osiedlu Chemik,kiedy za duże kredyty trzeba było dużej...........?
Albo cudowne przejęcie transportu technologicznego w ZCh Police.Zastanawiające,prawda?
Po co właściwie biznesmeni pchają sie do władzy?Nieudolni dlatego ,że tam jest kasa a cwaniacy również dlatego,że tam jest kasa.Jak wygląda zarządzanie w państwie na wszystkich jego szczeblach widzimy po ostatnich wieściach z grami hazardowymi.Podobnie może być w Policach jeśli do władzy dopuścimy biznes.Diakun gwarantował do tej pory spokój w zarządzaniu.Wywoływane przez PO tematy nie mają na celu naprawy błędów w zarządzaniu.Celem tych działań jest sianie fermentu w nadziei na dostęp do gminnej kasy.A ty z uporem maniaka usiłujesz Police namówić do harakiri.Mam nadzieję,że twoje marzenia okaża się tylko fantazją.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #207 dnia: Października 04, 2009, 17:43:40 »
Panie Janku!
Rozumiem że napisał Pan to bardziej propagandowo.
Nie będę się rozpisywał bo ten dzieciak znów na mnie krzczy!  :lol2:


Wchowanie Polickie. Reklama Diakuna

annka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #208 dnia: Października 06, 2009, 08:49:52 »
dnfan1 widze jak mowa o Tobie to odrazu sie odezwałeś ;)

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #209 dnia: Października 06, 2009, 10:14:15 »
Cytat: "yak"
W. Diakun jest osobą zasłużenie popularną

Zgadza sie ! A jego poplarność znacznie wzrosła w chwili skierowania sprawy do Sądu Lustracyjnego.
Cytat: "yak"
a liczba osób mu niechętnych jest minimalna.

Niestety dosć znacznie wzrasta, a wasze działania bardzo pomagają mieszkańcom zrozumieć że metody działania są im znane z komuny.
Cytat: "yak"
Również osoby niezadowolone z postępowania takich lub innych postaci urzędowych i przenoszące to niezadowolenie na osobę Burmistrza to grupka mniej niż mała. 20-50 osób i to z rodzinami.

Tu znacznie zaniża Pan liczby proszę brać pod uwagę tych ,którzy boją się wyrażąć swoje opinie ze względu na restrykcje z jakimi mogą się spotkać oni i ich rodziny.
Cytat: "yak"
Są jeszcze ze dwie setki różnych "aspirujących" do udziału we władzy i na tym koniec. To po pierwsze.

Ta cała reszta również jest w znacznie wiekszym wymiarze , ale podobnie jak inni skrzetnie się ukrywają przed działaniami nieludzkich postepowań.
Cytat: "yak"
Po drugie - trudne czasy i może bardzo trudna sytuacja w Policach - działają na korzyść obecnego Burmistrza jako kandydata w kolejnych wyborach.

No to to jest kpina z mieszkańców !
Za czasów Burmistrza dochodzi do największego rozkładu tej Gminy , grozi nam totalne ubustwo społeczne w sytuacji zamknięcia zakładów. A Pan pisze że to na korzyść - tak może tylko w tej sytuacji że będzie mógł zubożałym rodzinom udzielać porad za co żyć z domu w Trzebieży.
Cytat: "yak"
Dlaczego? Bo nikt rozsądny nie będzie ryzykował nieprzewidywalnej, co do skutków, rewolucji w zdestabilizowanym świecie.

Co za bzdury Pan wypisuje ! jakiej rewolucji?
Jaki zdestabilizowany świat ? gdzie on jest bo o niczym takim nie słychać !
Owszem Tu w Policach to tak -bo zrujnowano ten rejon właśnie przy ogromnym udziale Burmistrza Diakna.
Cytat: "yak"
Paradoksalnie większe były szanse "Nowych Polic" (gdyby im nie przywodził Misiło) w roku 2006, kiedy Zakłady nieźle prosperowały niż ma je obecnie jakikolwiek konkurent "Gryfa".

Misiło przegrał tylko i wyłacznie przez swoją uczciwość i metody stosowane przez wasze ugrupowanie, mam nadzieję że inni wezmą sobie teraz to do serca jak należy postepować z takim przeciwnikiem jak Gryf.
Cytat: "yak"
Zresztą - chodźmy po ziemi. Gdyby nawet, drogą nadzwyczajnych starań, zdołano do Polic ściągnąć jakiegoś inwestora - np. dużą sieć handlową

Szanowny Panie !
Nawet droga nadzwyczajnych staran -nikt w tej Gminie się nie zjawi.
Proszę porozmawiać z poważnymi Inwestorami i biznesmenami, jakie zdanie mają o Polickiej władzy i co jest prawdziwym powodem jakiego kolwiek zainteresowania?
Na moje zapytania co nie których ,pada jedna odpowiedż -nic z tą Gminą nie chcemy mieć wspólnego -proszę zapyta dlaczego i opublikować to w swoim biuletynie.
Tak doceniają obecnego Burmistrza i jego świtę.
Cytat: "yak"
Gmina Police nie jest zarządzana źle, choć zdarzają się "wypadki przy pracy".

Pan to nazywa wypadkami ? ,to co porusza ostatnio Kardziejonek to wypadek?
Wie Pan ile ja osobiście znam takich wypadków?
Porozmawiamy o tym w szczególny sposób przy odpowiednich warunkach.
Cytat: "yak"
Nie, mości "Jurgensonie" - to wszystko, co wymieniasz to płonne nadzieje.

Tak ! zgadzam się przy tej władzy i Burmistrzu jakia kolwiek normalność to płonne nadzieje ,doradzam pracownikom zakładów jż za wczasu szukania pracy poza granicami kraju ,bo inaczej może przyjść im robić takie rzeczy celem utrzymania rodziny jakich nigdy normalnie nie musieliby robić.
Cytat: "yak"
Masz jeszcze nadzieję na orzeczenie sądu lustracyjnego. Daruj! Ułudną i nierozsądną. Przeciw oświadczeniu W. Diakuna ŻADNYCH dowodów nie ma.

Osobiście jestem innego zdania i jeżeli sąd je również podzieli to ten człowiek będzie na zawsze skończony politycznie i moralnie -w obec mieszkańców i kolegów z którymi współpracował.
Cytat: "yak"
Jest tylko jedna niepewność: pan Diakun może, ale nie musi chcieć startować...

Daleko posunięty cynizm!
Pan Diakun nigdy nie powinien był startować -tak to bym nazwał, a to że zrobił inaczej to mamy taki poziom jaki sam sobą reprezentuje, Police sa na miare Diakuna.
W końcu również trzeba wnikliwie rozpatrzyć -kto to jest Pan Diakun?
Gdzie pracował przed objęciem tego stanowiska ?
Myslę że warto ten temat poruszyć , zdobyć wszelkie opinie o nim w końcu to nasz człowiek -prawda!
Myslę że warto również zainteresować się dokładniej przeszłością innych towarzyszących mu osób i podać to do publicznej wiadomosci ,byc może już na innych forach, bo tu zaczniecie robić czystki. pozdrawiam