Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Foto Anro  (Przeczytany 22826 razy)

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #30 dnia: Października 04, 2010, 10:21:47 »
Właśnie czasy się bardzo zmieniły i to, że ktoś skończył szkołę 20 lat temu to nic teraz nie znaczy. W tym zawodzie trzeba cały czas doskonalić, czytać, oglądać inne prace, kończyć kursy. Choćby kurs obróbki zdjęć. Bo jeśli mi ktoś mówi, że zrobi mi fotkę czarno- białą i , że to nie problem, jeden przycisk i jest BW to śmiech na sali. Każdy kto sie choć odrobinę zna na obróbce to wie, że dobra fotka BW to nie jeden przycisk...
Albo jeśli robię sesję na chrzciny i mój ma całą buzię czarną bo cień od czapki pada to ja też już podziękuję. Dla mnie to podstawowy bląd i szkoda, że taki ,,profesjonalista,, o tym nie wie. Skoro takie błędy mają miejsce w warunkach studyjnych to trudno wymagać by sesje w plenerze były poprawne. A już nie wpomnę o wspominanym wcześniej futerku które okres świetności ma juz dawno za sobą. Nie wiem jak można brać tyle kasy i nie zainwestować w nowe, przecież to nie jest duży koszt a fotki wiele by zyskały...

KatarzynaJ mam nadzieję, że nie robisz BW jednym przyciskiem ? :)
A i ja nie lubię żywych kolorów. Wszystko ma być naturalne :)

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Foto Anro
« Odpowiedź #31 dnia: Października 04, 2010, 10:50:10 »
Cytat: "ona"
KatarzynaJ mam nadzieję, że nie robisz BW jednym przyciskiem ? :)


he he nie, nie robię jednym przyciskiem :)

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Foto Anro
« Odpowiedź #32 dnia: Października 04, 2010, 14:34:40 »
Jeżeli ktoś idzie do fotografa bez oglądania jego portfolio, jego stylu to sam sobie jest winien. Ślub czy wesele to nie impreza cykliczna. To ma być pamiątka na całe życie i wybór fotografa musi być przemyślany.

Osobiście skłonny byłbym dać więcej za lepszego fotografa, niż oszczędzać i wynająć miernotę. Jeżeli ktoś chce wydać na fotografa jak najmniej to przeważnie dostaje to za co zapłacił.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #33 dnia: Października 04, 2010, 15:08:20 »
Cytat: "C80"
Jeżeli ktoś idzie do fotografa bez oglądania jego portfolio, jego stylu to sam sobie jest winien. Ślub czy wesele to nie impreza cykliczna. To ma być pamiątka na całe życie i wybór fotografa musi być przemyślany.

Osobiście skłonny byłbym dać więcej za lepszego fotografa, niż oszczędzać i wynająć miernotę. Jeżeli ktoś chce wydać na fotografa jak najmniej to przeważnie dostaje to za co zapłacił.


Masz racje. Tyle, ża ja robiłam sesje kilka lat temu. Przy obecnej wiedzy bym wybrała innego fotografa, albo bym zrobiła swojemu dziecku fotka sama ;)

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Foto Anro
« Odpowiedź #34 dnia: Października 04, 2010, 15:32:22 »
Cytat: "C80"
Jeżeli ktoś chce wydać na fotografa jak najmniej to przeważnie dostaje to za co zapłacił.


dobrze gada "polać mu!" :>

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 03, 2010, 11:34:40 »
Katarzyna.J dlaczego na żadnej stronie polecanej przez Ciebie w linkach pod postem nie ma fizycznych namiarów na miejsce, gdzie mieści się Twój zakład foto (Ulica, numer, a nawet miasto)? Wiadomo tylko, że usługi świadczysz na terenie Szczecina, Polic itp, ale gdzie to jest?
Chcąc podjechać, zobaczyć cennik itp, nijak nie dowiedziałam się "gdzie jesteś". :(

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Foto Anro
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 03, 2010, 15:22:19 »
gdyż na chwilę obecną jestem Freelancerem (legalnie działającym) wynajmuje pomieszczenie, w którym mam studio, ale ktoś idąc ulicą niestety nie jest w stanie do mnie trafić.

Obecnie czekam na zwolnienie jednego lokalu w centrum Szczecina (choć to może jeszcze potrwać z rok czasu).

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 03, 2010, 15:51:16 »
Cytat: "herbaciana"
okazało się ze tylko foto Anro miało np. łoże z baldachimem..


Łożko z baldachimem ma też studio Este i to od bardzo dawna.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Foto Anro
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 03, 2010, 15:58:30 »
Cytat: "palana"
Cytat: "herbaciana"
okazało się ze tylko foto Anro miało np. łoże z baldachimem..


Łożko z baldachimem ma też studio Este i to od bardzo dawna.


też mam choć nie używam zbyt często ;)