Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?  (Przeczytany 18343 razy)

Komi

  • Gość
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 09, 2009, 21:15:36 »
Witam jestem zainteresowana proszę o tel;Pozdrawiam

kinia

  • Gość
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 10, 2009, 07:03:01 »
Namiary na studio Vell  Police ul.Bankowa 9B/15 Telefon pod którym można umówić się z panią Bronią 091 312 02 77

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 10, 2009, 08:08:23 »
Piękne dzięki, udało mi się wczoraj znaleźć i się umówić, dam później znać jak wrażenia :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 10, 2009, 19:29:33 »
Caarola może sprawdzisz parę gabinetów i obiektywnie zdasz relacje na forum. To by było ciekawe. Oczywiście pod warunkiem że obiektywnie ktoś do tego podejdzie. Tzw. test konsumencki  ;D

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 10, 2009, 22:27:15 »
Hmm, no to w sumie mogłoby być ciekawe, tylko ze mną to jest tak że jak coś się sprawdzi to raczej się do tego przywiązuję :) więc jeśli Vell się sprawdzi - to ślubny też tam :)
a jak nie.. to potestuję dalej :D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 11, 2009, 19:56:35 »
No nie wiem czy bez punktu odniesienia można ocenić czy coś jest dobre. Np. jadałem w pewnej restauracji i uważałem że mają tam dobre jedzenie, ale ostatnio wybraliśmy się ze znajomymi do innej i w porównaniu do tamtego "dobrego" jedzenia w tej nowej jest niebo w gębie.  ;D

nhmaciek1949

  • Gość
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 23, 2009, 14:15:15 »

Arfa

  • Gość
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 24, 2010, 22:43:57 »
Caarola, nie napisałaś czy podobał Ci się makijaż. Jestem bardzo ciekawa. Czekam na info. Pozdrawiam

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 25, 2010, 08:44:00 »
Hej:>
Byłyśmy we dwie z moją przyjaciółą. I szczerze powiem, że makijaż koleżanki podobał mi się bardzo bardzo, a mój niestety mniej :( Była w tym moja wina, gdyż chciałam wyrazisty i okazało się że wyszedł zdecydowanie zbyt ostry jak dla mnie i czułam się w nim źle.
Jednak obsługa, atmosfera - polecam serdecznie :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Arfa

  • Gość
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 09, 2010, 22:46:16 »
Dziękuję za info. A ja dostałam link do strony z makijażami pani Broni. Dla mnie super - i duża elastyczność co do intensywności i charakteru. Jak ktoś ma ochotę to podaję: www.maxmodels.pl/vell-spa.html . Zwróćcie uwagę na oceny, bo to portal dla profesjonalistów.

daisy81

  • Gość
Makijaz pilne!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 15, 2010, 12:15:09 »
Czy ktoś może polecić kogoś do makijażu ślubnego?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 15, 2010, 13:05:06 »
Bardzo ładny makijaż ślubny i nie tylko robi pani Agnieszka w salonie w nowym bloku ul.Bankowa róg P.C.K polecam ;D

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 17, 2010, 09:18:04 »
Haj!
Wiecie co.. Wczoraj byłam w potrzebie, by ktoś poratował mnie makijażem do sesji ślubnej o poranku..wczesnym poranku.. Z odsieczą przyszła mi właśnie p. Bronia, która zrobiła mi makijaż, 10 razy ładniejszy niż ten z dnia ślubu :)) Rzęsami mogłam śmiało kogoś potrącić:D Makijaż trzymał się pięknie caaały dzień, mimo że było gorąco, taplanie w wodzie i inne akcyjki.. aż się szkoda było wieczorem zmywać..
Pani Broniu, dziękuję!
Pozdrawiam i polecaaaaaam wszystkim!
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 17, 2010, 09:29:55 »
Proszę się nie reklamować :)

Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-08-17, 12:27 ]
Cytat: "palana"
Jakby ktoś był zainteresowany i zależy mu też żeby zaoszczędzić to jestem po kursie makijażu i biorę 30zł za makijaż (próbny gratis). Wykonuję również pielęgnację dłoni (tipsy, zabiegi parafinowe, manicure) a ponieważ dopiero się uczę i nie wygląda to jak z profesjonalnego salonu to biorę za tipsy tylko 30zł...


Nie zostało to przyuważone, ale każdy kto czytał regulamin wie że reklam zamieszczać nie wolno.

Pozdrawiam





Napisałam, że robię te rzeczy i za ile ponieważ spostrzegłam to co cytuję powyżej.
Tu nie ma ostrzeżenia i post nie został usunięty.
Odebrałam to jako to, że w tym temacie można kobietom wskazać na siebie gdyby chciały skorzystać z moich usług.
Ok. Rozumiem, to wbrew regulaminowi.
W takim razie dlaczego innym wolno się reklamować?
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Gdzie ładnie robią makijaż na okazje ?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 21, 2010, 21:21:49 »
A ja znam Pania z Polic,która  robi makijaże prywatnie,widziałem kilka jej "dzieł" i muszę przyznać że ma talent do tego.
Jakby któraś z forumowiczek była zainteresowana to moge dać nr telefonu na priv.
Też około 30 zł bierze,z tego co mi wiadomo.
Pozdrawiam Panie!
Na razie nie ma podpisu......