Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police  (Przeczytany 155249 razy)

Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 18, 2017, 19:54:48 »
Z wiedzy którą posiadam to wszystkie zgłoszenia, które były prowadzone przez Wartę zostały anulowane (nawet jeśli przyszedł już kosztorys)
Należy zatem całą procedurę wszcząć zupełnie od nowa.
Czyli nie ma co liczyć jeżeli Warta przyznała już kwote do wypłaty i na tym się zakończyło? Trzeba tylko jechać na ZCh i tam pobrać wnioski o nowe odszkodowanie?

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 20, 2017, 22:45:50 »
Tak dokładnie trzeba niestety zrobić. Chociaż z drugiej strony ja tego nie rozumiem. Warta ma podpisaną umowę do końca czerwca. Wzięli od zakładów jakąś tam składkę itd... więc co mnie obchodzi że skończyły im się pieniądze! To znaczy że źle oszacowali ryzyko i tyle. Jak nie ma siana to niech ogłaszają upadłość

Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 21, 2017, 08:45:04 »
A czy jest ktoś kto składał już Nowe dokumenty na odszkodowanie za pochlapanie i może się podzielić informacjami jak to teraz wygląda?

Offline krzysiek176

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 21, 2017, 11:30:34 »
Warta/ZCH właśnie wyd....ły swoich pracowników, miałem kosztorys na 5tys. kasy nie dostałem a auto sprzedane. Teraz trzeba składać ponownie papiery do ZCH. Auto wycenione na 29tys. sprzedałem za 24 (cena pomniejszona o kosztorys rzeczoznawcy), i jak się nie zdenerwować :/

Offline Envikowaty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwca 21, 2017, 00:19:33 »
Witajcie,


Nawiazując do tematu odszkodowania, czy mógłbym prosic kogoś o udzielenie informacji gdzie należy sie teraz zgłaszać w sprawie "uszkodzeń", ponieważ warta odmówiła mi jaka każdemu w związku z końcem współpracy. Czy sa teraz jakieś specjalne druki które trzeba wypełnić itd.

Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwca 21, 2017, 06:01:25 »
Witajcie,


Nawiazując do tematu odszkodowania, czy mógłbym prosic kogoś o udzielenie informacji gdzie należy sie teraz zgłaszać w sprawie "uszkodzeń", ponieważ warta odmówiła mi jaka każdemu w związku z końcem współpracy. Czy sa teraz jakieś specjalne druki które trzeba wypełnić itd.
Z tych informacji co posiadam teraz trzeba się udać do biurowca Zch Police i tam załatwiać wszystkie formalności.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 04, 2017, 11:26:44 »
Witam .Jak w temacie ,ktoś już przetarł temat?Dziwne jest pytanie o termin zdarzenia, chyba powinno być zauważenia szkody.Czy to nie wpłynie na decyzje ponieważ zawężamy do dnia a nawet godzin termin powstania zdarzenia.

Offline CR

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 22, 2017, 21:29:07 »
Witam,
korzystał ktoś z usług Cito? Wygrywają sprawy sądowe?

Offline Mikki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #218 dnia: Września 24, 2017, 16:53:30 »
Witam,
Czy ktos juz dostal odszkodowanie po nowemu, czy wszystkim odrzucaja.
Zglasza sie na stary mail odszkodowania@grupaazoty... czy jakos inaczej teraz?

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #219 dnia: Grudnia 14, 2020, 14:14:19 »
Czy ktoś w ostatnim czasie otrzymał odszkodowanie za pochlapany samochód? Już pół roku minęło a oni po moich upominawczych emailach zbywają mnie jakimiś ekspertyzami

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #220 dnia: Stycznia 06, 2021, 14:23:10 »
Czy ktoś w ostatnim czasie otrzymał odszkodowanie za pochlapany samochód? Już pół roku minęło a oni po moich upominawczych emailach zbywają mnie jakimiś ekspertyzami
Pewnie Passatem jeździsz?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #221 dnia: Stycznia 06, 2021, 15:53:34 »
Czy ktoś w ostatnim czasie otrzymał odszkodowanie za pochlapany samochód? Już pół roku minęło a oni po moich upominawczych emailach zbywają mnie jakimiś ekspertyzami
Koleś po dwóch latach dostał pismo że zakłady nie widzą swojej winy, jak coś nie pasi to do sądu. W sądzie inny koleś po dwóch latach wygrał sprawę i dostał szkodę całkowitą, załatwił to przez firmę odszkodowawczą.

Offline tratik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #222 dnia: Stycznia 13, 2021, 15:34:36 »
Sami widzicie, że warto w takich kwestiach korzystać z usług firm odszkodowawczych. Załatwiają kwestie za klienta sami. Wystarczy udzielić pełnomocnictwo.

Offline k1978

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwca 14, 2022, 08:35:04 »
Po długim czasie mogę coś napisać na temat zachlapania z 10.2016. Wątek do przeczytania 2 strony wcześniej.
Niestety w dwa miesiące od otrzymania pisma [03.2017]  z odmowa wypłaty kasy dla Forda przez Zch Police, w 05.2017 spłaciłem Forda ze swojej kasy. Ktoś tu na grupie doradził mi pana Ziajke...byłem...dowiedziałem się że sprawa będzie szybką...ze wygrał dużo spraw (w tysiącach był przelicznik) ze należeć się będzie 25 procent...I sprawa stanęła na dobre kilka miesiacy. Zmarnowany czas niestety...fajne pogawędki co by nie było gdyby, dlatego tez przyszedl czas na zakonczenie tej wspolpracy, CITO chcialo 40 % i nie za bardzo chcialo sie tego podjac...pod koniec roku 2017 wynająłem kancelarie adwokacka...specjalizuje się w odszkodowaniach od dużych Korpo czy zakładów pracy. Aby niektórym oszczedz8c czytania to 30.06.2022 mam ogłoszenie wyroku...6 lat prawie minęło...terasz na szybkiego w punktach. Koszty jakie ponieśliśmy di tej pory to w granicach 11-15 tys złotych...wchodzą na to kaska dla adwokata...ekspertyzy...rzeczoznawcy...opłaty skarbowe i sadowe. Nigdy nie liczyliśmy tego ci do złotówki ale tu 8...tam 2.5...gdzies indziej 3 lub 1.5. I jeszcze jedno..sprawa jest przeciwko Zch Police...Warta udostępniła wszystkie zdjęcia u dowody ze auto było pochlapane...ze to orzekli a zch Police się wypięło. Do 2021 roku nie mogłem sprzedac auta (1.5 roku stal w garazu), sad nigdy nie powoedzial nam ze mozemy to zrobic bo moze ktos bedzie chcial zrobic ekspertyzy...na moje pytanie jak bo auto jest pomalowane od 11.2016 to byl tylko usmiech i slowa ze moge to zrobic na swoja odpowiedzoalnosc. Straciłemw dniu sprzedaży na wartosci okolo7 tys w zwiazku z nową powłoką lakiernicza Ale auto bylo gotowe do sprzedazy juz pod koniec 2019 z racji nowego auta w rodzonie....uwazam ze zgubilismy okolo 12 tys przynajmniej w zwiazku z pozniejsza sprzedaza auta. Zch Police przysylalo do sądu duzo swoich przedstawicieli bądź ekspertów, ale szczerze jak się ich słuchało to nikt nie miał pojęcia o czym mówi...ekspert od reakcji chemicznych nie potrafił się wypowiedzieć jak dany kwas działa na lakier bądź blachy auta, główny ekspert od produkcji z zch Police nie potrafił się wypowiedzieć na temat jakie to gazy wychodzą z kominów...czy jak często wymieniają na kominach filtry których tak naprawdę nie wymieniają wg rozpiski producenta. Zganiali winę na wszystkie zakłady dookoła...w końcu zgodzili się w 2021 roku na kolejnego rzeczoznawce, którego wybrali i zaakceptowali (także nasza kancelaria) I który to na podstawie zdjęć i opisów (z Ford bemo oraz warta) I wydał na ich podstawie orzeczenie o winie Zch Police, na co Police odpisały ze nie ma ten Pan wystarczającej wiedzy bądź doświadczenia do takich ekspertyz...smiech...sami tego Pana wybrali a teraz to negują??? Finalnie...to nie jest tak jak piszecie ze płaci się 25 czy 40 procent dla jakiejś formy i macie spokój...bo np niektóre firmy chcą ta kasę uzyskać i bez względu na to czy sprawa bedzoe wygrana czy nie...wszystkie kruczki wychodzą przy podpisywaniu umowy bądź w jej trakcie ze...trzeba cis zapłacić bądź opłacić. Podsumowanie...teraz otrzymamy odszkodowanie za koszta z 2016 roku...z odsetkami (płatne wg prawa tylko maksymalnie za 3 lata!) Bedzie to około 18k a następnie złożymy wniosek przez adwokata o zwrot poniesionych kosztow. Więc kilka miesięcy jeszcze przed nami. Jakbym miał cofnąć się do 2016 roku to wziąłbym zaproponowane 6 tys zł od Warty lub pomalował auto w Ford Bemo z AC, najgorsze jest to jak nie możesz spraedac auta bo stoi ono w garazu i wiesz ze traci ciagle na wartosci...sad to wie...zch to wiedzą ale wg prawa nie możesz lub jak to sie używa w Sądzie...nie powinno się tego zrobić. Widze dużo zapytan odnośnie jak to wygląda teraz, teraz to nie ma już tak ze ktoś Ci da jakas kaskę...chcesz coś wygrać to nie baw się w pisma tylko przygotuj się na koszta aby cos wygrać. Bez formy zajmującej się odszkodowaniami bądź kancelarii nic nie osiągniesz...no może wyślą ciebie na myjnie w celu przepłukania auta...więc historia moja kończy się jakby to nazwać wygrana...ale finansowo na pewno straciłem.. nie brałem.nigdy pod uwagę sprzedania komuś auta z uszkodzona powłoką bo mam jakieś zasady i reguły życiowe. Pozdrawiam