Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Hosso  (Przeczytany 483 razy)

Offline Polipropylenowiec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
[Police] Hosso
« dnia: Października 28, 2023, 00:57:58 »
Miałem okazję obejrzeć reportaż TV Police na temat rozbudowy galerii Hosso. Moim zdaniem taka inwestycja dla miasta i mieszkańców to duży krok do przodu. Z jednej strony rozumiem obawy przedsiębiorców z ryneczku, bo stracą sporą ilość klientów. Ale z drugiej strony, robiłem kilka razy tam zakupy i asortyment pozostawia dużo do życzenia. Najlepszym przykładem będzie chociaż kupienie spodni. Akurat moje wymiary nie pasują do przyjętych norm przez sprzedawców na rynku. Wiele razy słyszałem, że albo nie robi się takich rozmiarów albo 'przecież to można skrócić'. Tylko, że w Szczecinie jestem w stanie dostać spodnie w rozmiarze 34/30 czy 36/30 i to w sieciówce. Druga sprawa to marża. Oj płaczą ci nasi policcy przedsiębiorcy, bo się skończy żerowanie na seniorach. Rozumiem, że trzeba utrzymać sklep itp ale w niektórych przypadkach opłaca się poprosić syna czy wnuczka, by zamówił z allegro.
Zapraszam do konstruktywnej dyskusji...