Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kot nie interesuje się drapakiem i niszczy meble  (Przeczytany 16993 razy)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Kot nie interesuje się drapakiem i niszczy meble
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 27, 2011, 09:43:08 »
Elektryczna muchołapka? :jupi:  :rotfl:
Na razie nie ma podpisu......

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Kot nie interesuje się drapakiem i niszczy meble
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 27, 2011, 14:32:06 »
Niedawno odgrzebałam podobny temat. Spróbuj zakleić taśmą dwustronna miejsca gdzie najbardziej drapie i przy newralgicznym miejscu np. fotelu czy kanapie postaw blisko drapak. Powinno to ostudzić kocie zapały :D Powodzenia.

Offline Kryst13

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Kot nie interesuje się drapakiem i niszczy meble
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 27, 2011, 20:12:12 »
Ja kupiłem olejek cytrynowy w sklepie zielarskim i pokropiłem nim wszystkie miejsca, które drapał. Należy  kropić systematycznie 2-3 razy dziennie aby zapach cały czas się utrzymywał. W moim przypadku odniosło to skutek bo koty nie lubią zapachu cytryny. Kot musi mieć swoje ulubione miejsce do drapania nie zawsze odpowiada mu drapak i trzeba wymyślić coś innego np. kawałek grubej wykładziny dywanowej przymocowanej do ściany lub mebla, które niszczy.

goyo

  • Gość
Kot nie interesuje się drapakiem i niszczy meble
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 05, 2011, 13:53:45 »
oh te koty. moj tez uwielbia kanape

Offline kama98

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kot nie interesuje się drapakiem i niszczy meble
« Odpowiedź #19 dnia: Września 18, 2022, 19:47:39 »
Bo to kwestia czesto odpowiedniego drapaka, a najlatwiej podlozyc kotu drapak na mebel ktory drapie ;D Polecam zerknac na drapaki z panakota bo maja takie ktore mozna na przyklad zawiesic na oparciu kanapy etc. Moj uwielbia a kanapa w calosci :D

Offline Robert56

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Kot nie interesuje się drapakiem i niszczy meble
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 02, 2023, 16:45:15 »
Niestety tak bywa często, że kot woli wszystko oprócz drapaka. Kama98 ma dobry pomysł z podłożeniem drapaka w miejsca, które są drapane. Wydaje sie, że ten pomysł może okazać się sukcesem.