Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zorganizowany rządowy atak na Tuska w Wiadomościach TVP o 19:30  (Przeczytany 523 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Takiej propagandy nie było nawet gdy rzecznikiem prasowym rządu był śp Jerzy Urban.
Policzyłem ile razy nazwisko TUSK było wymieniane w Wiadomościach TVP1 o 19:30 w ciągu 4  ostatnich dni:


Niedziela 24 września-  15 razy.
Poniedziałek: 25 września - 9 razy.
Wtorek 26 września: 25 razy
wczoraj środa 27 września 30 razy.


Jest to zorganizowana  dziennikarska akcja mająca zniechęcić wyborców do głosowania na lidera opozycji.
Ani razu Donald Tusk nie jest przedstawiany pozytywnie.


Oto przykłady:
TUSK rozbroił Polskę


TUSK padł na kolana przed Putinem


Czasy TUSKA  - narażenie na niebezpieczeństwo Polaków


TUSK chce powrotu niemieckich porządków


Rządy TUSKA realizują polecenia Berlina ( na tle wystąpienia Donalda Tuska po niemiecku)


TUSK to farbowany lis


Linia Wisły była linią śmierci w czasach TUSKA


TUSK nie był na Ukrainie od rozpoczęcia wojny.


TUSK chce być duzym misiem


TUSK nie poinformował że Putin rozpoczął z nim TAJNE * (przypisek mój) rozmowy o Ukrainie


Kołodziejczak - nowy ekspert TUSKA


Bolesnych konfrontacji TUSKA z samym TUSKIEM jest więcej


itd.


Jaki wyborca który ogląda tylko wiadomości, poddany takim prawie podprogowym hasłom może sobie wyrobić zdanie o liderze opozycji ??!


A przecież jest to jawne wspieranie jednej opcji politycznej w państwowej telewizji w czasie kampanii wyborczej.


Suponuje że słowo TUSK dziś w czwartek w Wiadomościach o 19:30 padnie okolo 25 razy (w pejoratywnym świetle oczywiście).
Zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2023, 11:16:23 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Zorganizowany rządowy atak na Tuska w Wiadomościach TVP o 19:30
« Odpowiedź #1 dnia: Września 28, 2023, 13:27:42 »
Ty masz jakieś życie?

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zorganizowany rządowy atak na Tuska w Wiadomościach TVP o 19:30
« Odpowiedź #2 dnia: Września 28, 2023, 14:00:43 »
Jasiu nareszcie skomentowałeś.   Bałem się że leżysz chory i nie ma Ci kto kufla piwa podać do spragnionych ust.
Już chciałem Tobie bączka Łomży (mały ale wariat) dostarczyć (ale nie wiedziałem gdzie) i pewnie tak jak w reklamie na 5 góra 7 grzdylków w swoim tempie byś wypił.


A na poważnie to nie chce takiej propagandowej telewizji która ma byc bezstronna. Na to płace raz do roku w styczniu abonament RTV - prawie 300 zł.


Ale skoro pan prezydent Duda w Nowym Jorku w rozmowie z dziennikarzem TVN z rozbrajającym uśmiechem powiedział że takie zachowanie państwowej telewizji jest normalne to znaczy że mamy bardzo słabe państwo, w którym nie można wyegzekwować przepisów prawa.


Zresztą wg mnie pan prezydent Duda to najsłabszy z prezydentów Polski. (Nie licząc Gabriela Narutowicza który rządził 4 dni zanim nie został zamordowany przez Eligiusza Niewiadomskiego).
Nomen omen Jasiu z nerkami czy wiesz jaką jedyną decyzje polityczną zdążył podjąć prezydent Gabriel Narutowicz 100 lat temu?
Otóż prezydent Narutowicz po zaprzysiężeniu przez Macieja Rataja zdążył tylko ułaskawić ukrainskiego zamachowca który zabił polskiego posła. To była jedyna decyzja pana Prezydenta, zanim nie został zastrzelony w warszawskiej Zachęcie.
A przypominam sprawę tego Ukraińca celowo, byśmy nie zapominali o faktach i brali wszystko pod rozwagę. 
Polecam wszystkim film historyczny "Śmierć Prezydenta" dramat z 1977 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza opisujący kulisy wyboru I prezydenta RP i wydarzenia w Zachęcie 16 grudnia 1922 roku. Świetny film, z rolami Zdzisława Mrożewskiego jako prezydenta Gabriela Narutowicza i Marka Walczewskiego jako Eligiusza Niewiadomskiego.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2023, 14:27:53 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Zorganizowany rządowy atak na Tuska w Wiadomościach TVP o 19:30
« Odpowiedź #3 dnia: Września 28, 2023, 15:41:54 »
Lecz się.